Идеи за летен детски празник!

  • 11 831
  • 311
  •   1
Отговори
# 270
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Добре си се справила, браво! Все пак си е информация. Датата която искаме е 26.07 след 15ч да имаме достъп до тока така, че мисля става. Мерси Данте!

Владиииииии, можеш ли да отидеш до общината? Звънях ти и на скайпа ти писах, та където първо видиш се обаждай!  Praynig Praynig

# 271
  • Мнения: 3 634
Добре си се справила, браво! Все пак си е информация. Датата която искаме е 26.07 след 15ч да имаме достъп до тока така, че мисля става. Мерси Данте!

И аз това попитах, но получих само мрънкане като отговор и не съм убедена, че ще е възможно. 

# 272
  • Мнения: 5 401
Готова съм! Тони чете текста и го пращаме!  Simple Smile

А как ще публикуват поканата като не знаем датата със сигурност????

# 273
  • Мнения: 5 401
Готово, анонса е изпратен в пощата. Само трябва да се допълнят дата и час, ако нямате корекции.  Peace

Колежката, която работи с Матерна вероятно е в отпуска, защото я дебна буквално през час и не мога да я открия. Ще се помъча да й намеря телефона и да й звънна.

Колежката, която евентуално е поддържала контакт с фирмата за тентите, ме обля с презрение! Така че сме на стартова позиция... Съжалявам!  Sad

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 16:24 от Бръмбазела Мрънк

# 274
  • Мнения: 4 181
Момичета, мисля да пускам дата 26.07. 17 часа в анонса. МВ не могат на 20-ти. По-добре това отколкото никакъв анонс. Така или иначе там ще го има сайта за повече инфо. До 15ч. Със сигурност трябва да е свободна сцената, това ми беше казал и човека когато аз ходих.

# 275
  • Мнения: 4 181
Момичета, Влади утре ще иде до общината.

Аз пуснах един доста съкратен вариант на анонса, защото това искаха от списанието.
Можете да го видите в пощата, ако искате  Peace

# 276
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Мерси за намерената тема, не можа горката да стигне до морето  Mr. Green

Ей сега ще метна мненията от другата тема като цитати тук.

# 277
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Нещо не намирам темата, а търсачката ми казава "Ограничени права!"...това е плаката http://www.bgphoto.net/photos/12333/o633505877365828750.jpg като съм предвидила на мястото на морската звезда и другите да се сложи лого на спонсори, както и в празното поле отдолу. Опитвам да продам по едно лого за 50лв, но нещо не ми се отдава.  BlushДобре е поканата и плаката да изглеждат по един и същ начин щом ще се поръчват в печатница. Приемам всякакви забележки, но мога да нанасям корекции утре следобяд. 

Ще трябва да го пратя в печатницата с куриер защото дори архивиран е 24МБ, няма защо да товари пощата.


Dante, изглежда прекрасно! Браво! Ако приемете забележките ми:

* Преобладаващия розов цвят ми напомня за розови дрешки и момичешки работи. Може ли да го заменим с неутрален, да речем оранжев или зелен.

* Морската звезда, мидичките и т.н. са свързани с морето и плажа, а в нашите игри няма да има такива занимания. Та, предлагам промяна в картинките - да речем люлки, боички, балони.


Сещам се и за още две неща;

1. Изи, имаме ли вече проектобюджет?  Hug

2. Раде, ти ли ще говориш с общината, за да може Влади да ходи да вземе разрешителното последно за 26.07. от 17 часа (ток от 15 часа)?


Нищо не съм правила за бюджета, защото последно Хриси каза, че може да го прави, а и Радето нищо не ми изпрати. Ако никой не е работил по него, пак си предлагам услугите.


Ми, щом ще пускаме плакати, трябва да знаем за кое колко парички имаме.  Hug А междудругото спонсорът, осигурен от Саня, ще иска ли лого върху тях?


Разделям го на 2, че много дълго стана.

# 278
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Бързам да споделя: най-после открих Продуктовия мениджър на Матерна. За съжаление нашата фирма тази година няма да може да се включи, но каза, че можем да говорим за догодина, защото правят такива спонсортва.  Peace  Grinning

Обаче, колежката ми даде контакт в Адифарм, които произвеждат Фолиева киселина и др. хранителни добавки. Току-що говорих с техен служител - помоли да им напишем подробно за какво става въпрос и в петък ще говори със шефа.  Grinning


Супер!  Hug Действай, в смисъл върху темплейта на писмото  Mr. Green , не вярвам и другите да са против.

Аз си продължавам и като "черна станция" - кога се очаква окончателното потвърждение на часа и датата от общината, за да можем да пуснем овреме анонса и до "9 месеца"? До други списания ще пишем ли (имам спомен за "Моето дете" от пролетния празник, но не съм я виждала лично отпечатана поканата за тогава)?


До края на миналата седмица не успях да се свържа с Дъга за потвърждение - сега чакам да видя на коя дата и час ще се спрем окончателно и ще пробвам да ги каня отново Rolling Eyes


Креми, аз сутринта пуснах тема в правилата, да си питам, щото теб те нямаше.
 За плаката съм съгласна с Мрънкащата  Peace
 За общината чакаме Влади, днес сутринта каза, че ще отиде.
 За бюджета нека каже Хриси правила ли е нещо, а аз м/у другото ще ти пратя това което на мен ми прати Доли да го прегледаш, освен това ни трябват цените на печатниците, Данте, ти ли каза, че имаш нещо предвид, дай инфо.




Раде, за печатниците правилно си се ориентирала към Dante - тя има цялата информация за цени и т. н., а и си е "отговорник" по печата, иначе една от офертите ни (тази, която ни е "резервна") я има в пощата.  Peace


Готово е разрешението от общината.Дата 26.07.2008, часът от 16:00 до 20:00, за тока имам телефон на човека който отговаря за него. Трябва да се свържем с него и да се уточним. Казвайте на кого да давам телефона. И аз мога да говоря с него само кажете какво точно трябва да искам.
Документът от общината е в мен. Раде дай да се видим на по бира тази седмица и да ти го дам.
Това е засега от мен, ако има друго свиркайте.

Та, така. Това са мненията от темата за инициативите, да не се бъркаме и да прескачаме от тема в тема.  Peace

# 279
  • Мнения: 5 401
Пускам в пощата писмото до Адифарм. Иска ми се да вмъкна изречение от рода на: "Освен като спонсори, каним ви и като активни участници във веселията", за да стане по-дружелюбно. Но не знам как да го формулирам и къде да го сложа..

# 280
  • Мнения: 3 634
Ще пипна малко цветовете, кажете също дали и колко лога на спонсори ще има.
Имам лого на бг-мама за печат, да го поставя ли?
Дайте ми и това на СБНМ.
Може ли и логото на "Мулти-мама"?  Flutter
Определила съм място за 10 лога, ако ги изтъргуваме по 50лв ето още 500лв в бюджета, ако сте съгласни. Искрено вярвам, че ще пробутам на някой поне едно. Питайте ги МВ искат ли да ни направят -50лв в замяна на лого?
Кажете празника ще бъде ли под егидата на Бойо или не? Важно е за плаката.

Някой да ми пише на ЛС за банери за кърмаческата седмица.

Момичета, нещо ме питате за печатницата и офертата, но не разбрах въпроса. Нали последно се спряхте на ПБНБ? 

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 14:36 от Dante

# 281
  • Мнения: 5 401
Dante, за ФМ+ и Адифарм (ако се навият, де) трябва да има безплатно място за лого, но те са ни спонсори и това е част от взаимната уговорка. На БГ-Мамма трябва да има лого задължително, защото са ни дали подслон, а и вероятно ще ги тормозим пак да пускаме закована покана за празника.  Peace

# 282
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 МВ са ни основен спонсор на събитието, не може да им искаме да си плащат логото, за тези неща ще говорим допълнително с тях, те също работят с печатница ако могат да изкрънкат някаква отстъпка.

# 283
  • Мнения: 3 634
Станаха 3бр., останаха още 7.

# 284
  • София
  • Мнения: 6 260
А, в print.bg е по-евтино като цяло, така че там.  Peace

За логата:

1. Хриси, ако може, да попита, спонсора, който осигури Саня за 450 лв., за логото. Саня нали я няма, пък Хриси му писа писмо, та затова.

2. За логото на бг-мама първо трябва да питаме Марина, както и дали ще ни включи празника в календара. Ако иска - ще го сложим. Креми, ти можеш ли да се заемеш?

3. За логото на Мулти-мама - може, ама и другите да си кажат.

4. МВ достатъчно ни дадоха  Wink , направо им слагаме логото, само трябва да ни го пратят.

5. Медийните партньори - ФМ+, "Кенгуру", евентуално "9 месеца" и "Моето дете", ако се вкючат, също ще им сложим логата безплатно.

6. "Адифарм", ако ни спосорират, също трябва да им сложим логото.

Празникът няма да е под егидата на общината, но пък можем да поканим ББ. Какво мислите?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт