сПоделете 67

  • 21 721
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
Споделям,че получих годишното си извлечение за допълнителното пенсионно усигоряване
 и имам сума от 56 лв. Mr. Green

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Бравос, за няколко часа ме няма и успяхте нова тема да подкарате  Mr. Green
Споделям кафенцето с дружката от гимназията. Нали се похвалих, че ще излизаме. Заваля точно като седнахме. Много беше хубаво. На закритичко бяхме, но все пак на вън. Лее си се дъждът, а ние клюкаме.

И да споделя, че много мразя все около празници да се обезпаричваме. Точно за рд на дребчо минаваме в червената зона (всъщност рядко се отдалечаваме от нея  Crazy) Бива ли такава каръщина.  Crossing Arms Това не държа да го споделите с мен. Не съм толкова гадна  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 080
Пред 6 - ти блок в "Дружба " - София , има лечител ,проповядва през големи колони и кънти квартала ,звучи това - В името на Исуса - заповядвам на имунната система ,на червата ,на черния дроб ,ахара - бахара .  #Silly

# 18
  • Мнения: 1 052
сПодел.

# 19
  • Мнения: 2 386
Нова тема - нов късмет!

Споделям огромна салата. Споделям минус 1 кг. за 2 дни, само защото спрях шоколада.
Споделям, че чакам трима приятели (мъже) да гледаме P.S. I love you. Става ли за компанията или да тегля ужас докато е време?

Споделям хубаво настроение и нова чанта. Дай Боже всекиму!  Grinning

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не става за компания, Ева. Мен поне ме е срам да рева в компания.
Идеален е за следобед с бисквити и дъжд навън.

# 21
  • Мнения: 4 406
споделям, че точно под прозореца ни има цъфнала липа. и така приятно ухае! нямам походно легло, иначе бих спала на терасата

# 22
  • Мнения: 3 641
Споделям,че ужасно много ме боли татуто, което направих в петък. Sick
Изцапах дивана, чаршафите. Ей, ме сега търкам и не мъркам,че имам ли очи Whistling

# 23
  • Мнения: 435
Споделям седемгодишнина  married

# 24
  • Мнения: 3 405
Срещата ни беше много весела и задушевна. Който не дойде само може да съжалява  Laughing
След две-три седмици - пак.

# 25
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Споделям самодоволство от днешния ден! bowuu
Разчистихме всичко (съответно холът заприлича на комуналка,, сортирах и подредих в кашони, надписани по възраст и ръст всички омалели дрешки на щерката (от 2 до 8г.).
Сега отдъхвам с Формулата и си чакам реда за банята.
А довечера натирваме детето при бабите и ще спя на нейното легло на втори newsm44, иначе рискувам половинката да ме прегазва при всяко ставане среднощ.

Естер, бяхме от 2,30 - мачове, все пак... Wink

# 26
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Споделям дъждовна разходка, насаме със себе си, обезлюдена улица и свеж въздух с дъх на липи.
Мдааам, все повече хора пишем за липите.
Споделям и благодарности към Кроасания за уютната тема.
Относно цапащото тату, мястото се увива със стреч, ако позволява, разбира се.

# 27
  • Мнения: 2 891
Относно формулата - ако Хонда вземат точки, ще ме побъркат  Laughing Добре че е дъртото. Като гледам Бътън как се влачи отзад, смях ме хваща  Laughing Не знам кой още трябва да се удари, че да се прибута и той напред.

# 28
  • London, baby
  • Мнения: 800
Споделям яд, че изпуснах варненската среща! Следващият път!

# 29
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
За мен Формулата вече свърши... Sad

Общи условия

Активация на акаунт