Влияе ли изборът на име върху съдбата на всеки един от нас?

  • 6 862
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 161
Щом съм Аня,а не Ана,има ли шанс поне на 50 процента да съм курва?Моля ви,кажете ми,защото съм много разтревожена.

# 61
  • Мнения: 2 386
 hahaha Joy Има, споко.

# 62
  • Мнения: 14 499
а анните сигурно са к...на квадрат? hahaha

# 63
  • Мнения: 2 388
Значи за Ана е 100 % сигурно. Аз си мислех, че само за Ани.
Дано се включи някой компетентен по въпроса, защото душевното ми равновесие е сериозно разклатено.

# 64
  • Мнения: 2 161
Цитат
а анните сигурно са к...на квадрат?


Ох,олекна ми.Все пак няма да бъда курва и половина,а само половина.Обаче дъщеря ми е Анна.Не мога да я мисля от сега,.

# 65
  • Мнения: 2 388
а анните сигурно са к...на квадрат? hahaha
Значи трябва да съм благодарна на майка ми, която е размислила над първоначалното - Анна. Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 3 450
Е, аз съм от тези на квадрат. И доста се изкушавах от предложението на мъжа ми да кръсти дъщеря си на мен.
Името ми е Анна.
И означава "Красива и нежна, прилична на ангел", за курви не се споменава в Библията, защото името е древно и еврейско.
Дъщеря ми кръстих с име, което означава "Богата и да се боят от нея".

# 67
  • Мнения: 7 947
Е не се споменава в Библията, ама прочети назад да се " Joyобразоваш"

# 68
  • Мнения: 14 499
за курви не се споменава в Библията


а бе далила за такава я броят  Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 3 450
А, нямам претенции за светица Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2 196
Е, аз съм от тези на квадрат. И доста се изкушавах от предложението на мъжа ми да кръсти дъщеря си на мен.
Името ми е Анна.
И означава "Красива и нежна, прилична на ангел", за курви не се споменава в Библията, защото името е древно и еврейско.
Дъщеря ми кръстих с име, което означава "Богата и да се боят от нея".


Адашка си на дъщеря ми. Не знаех какво означава обаче.   bouquet
 ''Богата и се боят от нея'' - Бояна или греша? Rolling Eyes

# 71
  • София
  • Мнения: 3 450
Бояна Simple Smile
Радвам се, че ти е било интересно.
В интерес на истината в популярните именници фигурира друго тълкуване на значението на името.

# 72
  • Мнения: 2 196
Наистина ми е стана интересно, защото името Анна носи силен заряд /това според моето вътрешно усещане/, но никога не съм знаела точното му значение.
А дъщеря ти пък ми е адашка. Grinning

# 73
Е, аз съм от тези на квадрат. И доста се изкушавах от предложението на мъжа ми да кръсти дъщеря си на мен.
Името ми е Анна.
И означава "Красива и нежна, прилична на ангел", за курви не се споменава в Библията, защото името е древно и еврейско.
Дъщеря ми кръстих с име, което означава "Богата и да се боят от нея".



  Ана всъщност е майката на Богородица! Дълги години е била бездетна,когато Господ Я дарява с дъщеря.
Св. Ана е закрилница на семейството.Бездетни жени се молят на Нея за рожба.Дано не се бъркам.
Аз познавам няколко Ани-коренно различни една от друга.

# 74
  • Мнения: 2 388
Е, аз съм от тези на квадрат. И доста се изкушавах от предложението на мъжа ми да кръсти дъщеря си на мен.
Името ми е Анна.
И означава "Красива и нежна, прилична на ангел", за курви не се споменава в Библията, защото името е древно и еврейско.
Дъщеря ми кръстих с име, което означава "Богата и да се боят от нея".



  Ана всъщност е майката на Богородица! Дълги години е била бездетна,когато Господ Я дарява с дъщеря.
Св. Ана е закрилница на семейството.Бездетни жени се молят на Нея за рожба.Дано не се бъркам.
Аз познавам няколко Ани-коренно различни една от друга.

И аз съм чела точно това за името си. Написаното тълкование от Azzy също ми беше много интересно. Чувала съм също, че Ана идва от еврейското Хана.

Общи условия

Активация на акаунт