Влияе ли изборът на име върху съдбата на всеки един от нас?

  • 6 842
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 458
Аз пък обожавам името Ана,Анна,Ани и всичките му версии.Всички жени които познавам с това име са красиви,женствени и много нежни.
Моето име означава факел и може би определя до някъде характера ми прекалено съм емоционална,но и доста борбена,а името на дъщеря ми означава богоизбрана(или нещо подобно).Вярвам до определена степен,че името носи някакъв съдбовен знак,но не и дотолкова,че да определя съдбата и живота ни.

# 76
  • Мнения: 7 947
А твоите познати Анита курви ли са последно или не hahaha щото май трябва да са - според всеобщото мнение Joy

# 77
  • София
  • Мнения: 3 408
Значението на името ми ми донесе една шестица навремето на един изпит по лингвистика Simple Smile
Да това е майката на Богородица.
Ако някой ми даде точна дефиниция на "курва", може би ще отговоря конкретно до каква степен отговарям на описанието, на квадрат или на куб.

# 78
  • Мнения: 871
а анните сигурно са к...на квадрат? hahaha
Значи трябва да съм благодарна на майка ми, която е размислила над първоначалното - Анна. Laughing

Имаш нещо против курвите ли  Crossing Arms Mr. Green  Някой да ми разтълкува името, моля! Искам и аз като Анните Blush

# 79
  • Мнения: 2 388
В никакъв случай, интересува ме %-та. Mr. Green

# 80
Както винаги се случва и тук БОЯТ НАСТАНА–ТУПКАТ СЪРЦА НИ““““
тири ри рам hahaha
Аз избирам да съм от отбора ,на нашите! 

# 81
  • Мнения: 60
А твоите познати Анита курви ли са последно или не hahaha щото май трябва да са - според всеобщото мнение Joy
за моята приятелка-Анна гарантирам ,че не е -за другите незнам Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 17 592
Може да влияе, но не със смисъла си, а с реакциите у другите, които предизвиква.

Ахинора ми звучи като кихавица с грубо окончание.

# 83
  • Мнения: 8 163
Според мен да. При това не само изборът на име, а и на ник или прякор.

# 84
  • Мнения: 7 947
Според мен да. При това не само изборът на име, а и на ник или прякор.
КАК newsm78
Би ли ми обяснила моя ник как ми влияне, че нещо хич не го усещам...

# 85
  • Мнения: 4 585
Естествено че влияе, и никът, и снимката в аватара даже.
Влияят върху стила на писане, настроението, словоизлиянията.

# 86
  • Мнения: 7 947
Да бе, значи ако се казвах Пенка щях да мисля по друг начин и да имам различно настоение...ясно Joy

# 87
  • Мнения: X
Чувала съм,че колкото по-дълго ти е името,толкова по-силен енергиен заряд носиш, ето че Вълчо вече се е ориентирал Laughing

Общи условия

Активация на акаунт