Успяхте ли да простите на бившия/бившата?

  • 6 714
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 54
Не мисля, че някога ще му простя, че ме остави сама с две деца. Винаги ще го мразя, заради това, което ни причини. Не на мен - аз съм голям човек, изграден като личност и ми е добре без него, но това което причини на децата е непростимо. Да ги лиши от бащина ласка и подкрепа - това си е направо грях.  #Cussing out

# 61
Реших да бъда лаконична. И пределно ясна.
Но постът на БезПравила ме накара да попиша. На себе си не съм простила също. Не мога - не проумявам как съм се заблуждавала толкова време. Как съм могла да допусна до себе си такъв боклук и така да проникне дълбоко в душата ми и да ми нанесе такива вреди. Аз съм си за бой.  #Cussing out
  Толкова добре си го казала! За мен важи същото, но аз съм по-зле, че още го търпя.

# 62
  • Мнения: 4 736
 Нямам какво да прощавам. Заради дългото чакане видиш ли ринца най-накрая да ме забележи, сама съм си виновна. Аз вече намерих щастието, на какъв огън ще се върти той докато го открие /ако изобщо го открие отново /, съдбата ще реши.

# 63
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Не съм и никога няма да простя!
Заради себе си, заради Вяра. Никога!
Той ме предаде в най-прекрасния миг от живота ми, вгорчи цялата ми бременност и майчинство, съсипа самочувствието ми на жена и майка, остави ме да се справям сама психически и финансово, забрави, че има дете...
Не заслужава прошка, не заслужава дори да се сещам, че съществува на света.

Абсолютно си права!
И аз съм на тази вълна! newsm10 newsm10 newsm10

# 64
Нищо не мога да простя!!!  Мина доста време, но омразата ми става все по-силна, защото наглостта му няма край. Като го видя и се разтрепервам. Искам да го няма на този свят. Ако бяха само старите му изпълнения, сигурно щях да съм забравила вече. Но изтъпленията му продължават. Не искам да го виждам, нито чувам. Но заради децата няма как. Гърчи ме постоянно с издръжката за децата. Иначе се перчи с тях, защото са прекрасни. Абсолютно безотговорен тип. Дано Господ го накаже! Желая му всичко най-най-лошо!
Как я правите тази работа с приятелските отношения? Сигурно са ви по-свестни бившите.

# 65
  • Мнения: 74
Не съм и никога няма да простя!
Заради себе си, заради Вяра. Никога!
Той ме предаде в най-прекрасния миг от живота ми, вгорчи цялата ми бременност и майчинство, съсипа самочувствието ми на жена и майка, остави ме да се справям сама психически и финансово, забрави, че има дете...
Не заслужава прошка, не заслужава дори да се сещам, че съществува на света.

Не искам да простя, защото не съм чак толкова добра. Но вече не го и мразя - просто ми е толкова все едно какво се случва с него, че няма накъде. Радва ме единствено факта, че не е забравил след раздялата децата си. Но възмездие има - и той си го получи. Лошото е, че дори след наказанието си "свише" не се смири. Но вече неми пука за него. И продължавам да се чудя как съм могла да живея толкова много с този човек .

п.с. Единствено съм му безкрайно благодарна за двете ми дъщери - те са моя светъл лъч.

Общи условия

Активация на акаунт