НОЕМВРИЙЧЕ, я кажи- коя каша най-обичаш ти?

  • 8 608
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Аз минавам само да почерпя за нашата седма месечинка.По случая вече си имаме и трето зъбче и яде попарка с млекце.Та повода за почерпка е двоен



За диетичните
и

Усмихнат ден ви желая,много слънце и много разходки Hug

Дес темичката е супер,както и колажа  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 311
Еее, Приказливка, нещо много кратко се отчете.  Naughty Я бързо си защити "името"  Joy

Е, аз съм си приказлива (питай тези, които лично ме познават дали могат да ми затворят устата  Wink ), ама ника ми не е "Писателка" все пак  hahaha

# 32
  • Мнения: 528
Ехеее, докато кача снимките в снимка.бг, колко сте изписалииии  Whistling Браво! После ще ви чета.

Сега ви пускам направо линк към албума. Снимките са супер еднотипни и някак не каквито ми се искаше да са, но както и да е. Важното е , че все пак ги има  Peace
Искаше ми се да ги опиша, но нещо ме хвана нервата и ми се изгуби желанието  Crazy

Който иска да гледа, който не иска да не гледа. Това вече го казах, нали  Wink Има всякакви снимки - и такива, които незнайно защо изобщо съществуват  Sick  Mr. Green Не ми се отбираха, търкаха, разместваха  Crazy Абеее, вижте сами:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=253532

Паролата всички я знаете  Peace

П.п: Аууу, 24 страници. Едва ли някой ще ги разгледа Wink

# 33
  • Мнения: 3 416
Роси сега разбирам защо държеше Лилия да е с рокличката-страхотна е! И рокличката и Лилето Hug Страхотно изгледжа всичко,и кръчмата е супер! А ти си много готина и роклята много добре ти стои Peace,само аз май нямам ц*ц* като ви гледам деколтетата на всичките Blush

# 34
  • Мнения: 528
Мамчета, само на бързичко да ви кажа, че най-вероятно в Сряда ще сме в София. Много съм доволна, че задачките една по една се решават. Само дано и с Ицко всичко е наред и ще съм вери хепи  Party
Утре ще ви кажа със сигурност кога ще сме там и ще съм много щастлива да се видя с колкото се може повече от вас  Hug Hug Hug Hug Hug
На Билката ще се обадя лично, а оттам вече ще се разберем и със СЕМ и Скреч. Ако разбира се все още имат желание да се видим, де  Rolling Eyes

Прочетох ви, но после ще пиша  Peace

# 35
  • Мнения: 66
ооо, искам, искам  smile3521

# 36
  • Мнения: 62
ей сем много добре изглеждаш.снимката е страхотна.

роска кажете къде ще се срещате и мога да се опитам и аз да се включа.

Luchka благораско за почерпката.аз от всичко си похапнах.

плюшените играчки ги пера на 2-3 седмици.

цеце браво на детето.ще трябва и аз такава количка да купя.митко вече не може на едно място да стои.аз за това рядко се разписвам.хем ставам рано и късно лягам.но митко като спи се хващам в домакинстване че драго ми е като детенце.навсякъде си зарязва нещата.хем му казах че така ще научи и митко ама...нещо не схваща.

какво правите с омалелите дрешки на малчуганите?прибирам ги в пликове и са под леглото ми.но чудя се за следващо ли да ги пазя ли да ги дам на някой дом.

цеце беззъби деца няма.пък и съм чувала че по-късно порасналите зъбки са по-здрави.нашите вече драскат.ни уж ги виждам,ама кога ще се покажат изцяло за мен е тайна.

от изложението в универсиада и аз съм много разочарована.единственото което купих бяха няколко кутии с каши и това е.имаше някакъв клоун които разплака митко с виковете си.

днес ще давам за 1ви път пилешко месо,по-късно ще ви кажа дали ни е харесало.за 1ви път ще хапва и магданоз.тази събута си бяхме наумили да забели пишлето на митенце,но когато отидох до педи да се посъветвам после с какво да го мажа или пръскам,много ми се скара.каза че му е рано.даже ако след годинка не се е забелил,трябвало така да го оставим.било естествено състояние.

ей то станало 2.отивам да храня малкия.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,
Роси, 4естити християн4ета   bouquet
Лу4ка, 4естито зъб4е.
Аз ви 4ета ама ми е малка лудница в главата та като се прибера ше се вклуча по-адекватно.
Така, Стеф е с пневмония Sad няма да ни изписват, утре ще правим нови изследвания...измъчи се милия Sad
Незнам до кога ще сме тук, но дано по-бързо се оправи и да си ходим в нас.
Днес 3 пъти го събудиха след кат тъкмо беше заспал и е доста крив. Хапва добре. Ами това е от болницата.
Поздрави на всички  bouquet

# 38
  • Мнения: 528
Еххх, Жу, миличкото детенце  Sad Дано бързо се възстанови  Praynig Ние сме с вас, миличка  Hug

# 39
  • Мнения: 62
жу много неприятно.дано скоро ви изпишат.ние сме с теб и стеф.  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig едно голямо гуш за теб  Hug

# 40
  • Мнения: 1 311
Жу, оправяйте се по-бързо, стискам палци!

# 41
  • Мнения: 37
ЖУ - миличка, Моля се да сте в къщи съвсем скоро, другото е излишно да се казва! Бързо повлияване на медикаментите и изправяне "на крака"!!!
Роси, иии, всичките 24 стр разлистих, много гот е било, верно си с цици Wink, лъжкиня такава! Embarassed, кръчмето е супер, ей такива много тача аз, и двамата сладури са просто невероятни чаровници ,а мацето с роклето, ооохх-бохо.Приятно ходене в София,знам че всичко ще е наред, само повярвай и ТИ.
Маруся радвам се, че се разписа подобаващо Simple Smile Успех с пилешкото месце.
Лучка честито ви месечинковче бе Wink Embarassed Hug

# 42
  • Мнения: 1 100
Здравейте!
Благодаря ви за мненията относно пътуване с бебе в такси. Grinning
Скреч, на мен пък ми се виждат хубави унгарките, както казва Валенсия. Ако гледам обаче познатите на мъжа ми, съм на друго мнение. Laughing И добре, че е заобиколен от такива. Joy Иначе има един много смешен тип унгарки, наричат ги МОЛ-котета /на унгарски "плаза цица", цица е коте Laughing/. Те са силно изрусени, синеоки и силно препечени в солариум. hahaha Тук е пълно със солариуми, има и доста денонощни заради многобройните бледолики красавици, мечтаещи за бронзов тен. Та приятелят ви да помисли пак дали да идва ... Joy
Роси, честити ви християнчета! Heart Eyes
Сем, много хубав аватар! Hug
Лучка, честит ви месечинко! Heart Eyes
Жу, сигурно ви остава още малко! Hug
Катя, голям труд с тая оризова каша-собствено производство, медал трябва да ти дадат! Shocked
Цеце, и Рони ще го женим без зъби! hahaha
Ели, и ние сме до под кривата круша със захранването, освен оризова каша /1 вид/ и мляко друго не яде.

Плюшките ги пера както дойде, зависи с коя колко е играл - някои веднъж месечно, други през 2-3 дни. А някои не могат да се перат и ги минавам с влажна кърпичка. Сега съм изпрала една плюшена футболна топка в оригинални размери, нали има мачове ... hahaha

За пъпчето изобщо не се сетих - хвърлено е сигурно в коша на болницата - вероятно ще стане гинеколог Joy

Ще изчезвам до аптеката за каша! Лек ден! Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета  newsm47

Дес, мерси за темичката-както винаги  newsm74

Жу, бързо оздравяване и целувки  Hug  love001

Роси, честити християнчета  dancing Two Hearts, децата са прекрасни, а ти изглеждаш супер  newsm10 /, а и както взех засилка, тия 24 странички хич не ми се опряха  Wink/

СЕМ, престани да скромничиш  Naughty, 15 килограма са си похвално постижение и няма как да не се забелязват.Затова като ти казваме, че си хубава, ти трябва отговаряш, че на живо  си още повече  newsm51

Лучка, тъкмо си мислех за вас тия дни, честита ви месечинка, зъбче и попарка  Peace.Ти взимаш ли изпитите, давай отчет, щото те държим под око  smile3534

Юлче, чакаме включване от Пловдив  Heart Eyes.Лили-33 и Данчето си гурно вече са те посрещнали  Wink.Ааа, Бакшиша май също беше от Пловдив  newsm78.Бакшиш, на снимката в албумчето сигурно си ти, а така не си приличаш с аватара  Crazy

Галакси, честита ти публикация /заглавийцето  Heart Eyes/.

Ще си доподредя снимките докато спи Александър, че после сме на ръце  Embarassed.Аз най-накрая взех да му правя бебешкия дневник, че то детето ще проходи, а аз му описвам първите дни  Wink.Така ми стана мило като му гледах съвсем бебешките снимки, толкова е различен и грозничък тогава, а пак ми се е струвал най-сладък /ще излезе вярна приказката за гарджето  Laughing/

УСМИХНАТ И ВЪЛНУВАЩ ДЕН НА ВСИЧКИ   Kissing Heart lovekiss

# 44
  • Варна
  • Мнения: 208

СЕМ, престани да скромничиш  Naughty, 15 килограма са си похвално постижение и няма как да не се забелязват.Затова като ти казваме, че си хубава, ти трябва отговаряш, че на живо  си още повече  newsm51


 hahaha   много точно   Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт