Строеж - къде, как, колко? Тема за взаимопомощ - 3

  • 34 579
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 642
Рени, много хубава вашата къща! Като гледаш фасадата, това което се пада от ляво много ми харесва. Мисля си че и ние може да достроим така като решим един ден. Не знам обаче колко качествено ще е. не ми се еиска да стои като лепено.

# 76
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996

nivear, това е за теб

http://www.render.ru/gallery/show_work.php?work_id=42115&gal … amp;gal_add=#work

# 77
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Rени, много симпатична къщичка Simple Smile

luda, много интересен сайт  bouquet Аз напоследък много се зазяпвам по замъци и вчера сондирах мнение в къщи за една куличка с ветропоказател Laughing, която изобщо не ми се вързва с концепцията, но и съпружеското тяло каза, че не му е по силите да я направи Simple Smile Днес ти ме разби с това Grinning

Аз си представям къщата на nivear по този начин - като цветове, тераса с балюстри и вид на стрехата - това май се води средиземноморски стил.

# 78
  • Мнения: 278
 Диди 96 ,24 тона не са ли множко за къща ? newsm78 newsm78 newsm78

# 79
  • Мнения: 3 770
Диди 96 ,24 тона не са ли множко за къща ? newsm78 newsm78 newsm78

 Joy Ами не са ! Щото не си виждала прогимназията !  Joy На всички дето са видяли плановете им е настръхнала косата как ще се строи това чудо.Архитектурата е сложна и оттам и конструкцията.

За сайта Рендер - отдавна се ровя в него .Къщата , която е постнала  luda и аз я видях , но там е голяма бърканица от стилове , пък тази на  ljuboznatelna ми се струва по-подходяща за ОАЕ.  Joy На  nivear й бях пуснала линкове към същия сайт с къщи от които може да вземе идеи за облицовката.

# 80
  • Мнения: 278
 Ние утре ще разберем каква ще бъде квадратурата и колко  мъни ще трябва да броим за план.Надявам се да е около 120 кв.м. цялата , на два етажа.

# 81
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз пък си търся снимки на къщи във френски провансалски стил, но не зная и думичка на френски, за да си пусна търсачката.
Моля ако някой може да помогне.  bouquet

# 82
  • Мнения: 3 770
Аз пък си търся снимки на къщи във френски провансалски стил, но не зная и думичка на френски, за да си пусна търсачката.
Моля ако някой може да помогне.  bouquet

Не ти и трябва  !  Peace Пишеш в Гугъл , дали на изображения или в мрежата french provence style house или нещо подобно и гледаш !  Peace


Примерно ето ти къща в Прованс :


# 83
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
........пък тази на  ljuboznatelna ми се струва по-подходяща за ОАЕ.  Joy
Еее, недей така, не е съвсем стилово издържана, но е с много от  елементите на средиземноморския стил

luda, аз за ключови думички ползвам това.

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 16:13 от ljuboznatelna

# 84
  • Варна
  • Мнения: 428
Горе долу си измислих кухнята,нещо такова си го представям http://www.ernestomeda.it/index_flash.asp/електра е модела/

Невероятна е тази кухня! Аз съм луднала напоследък по бели кухни и в тази ми останаха очите!
МДФ бял лак + не много тъмно дърво ми се струва страхотна комбинация. Проблемът е с лака, трудно се поддържа и изработва...

# 85
  • Мнения: 210
Шъттт тихо,за никаква поддръжка няма да си говориме Wink
Толкова ми е харесала и на мен тази кухня,че горя от нетърпение вече да я поръчам,
а как ще я чистя  ooooh!,после ще му мисля Grinning

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Момичета , обръщам се повече към тези , които са от Пловдив или околностите , търсим да закупим желязо и да го складираме.Някоя има ли информация за фирми и цени.Естествено , че търсим по-евтино , имаме фирма в момента , но искам да сравня цените.Ще ни трябват около 24 тона и сами разбирате , разходът е голям.Така че ще съм благодарна на някаква информация.   Simple Smile

           Виж в Металснаб или ХЪС. Те поддържат най- ниски цени в момента в града. Ние нашето го предплатихме преди 10дни.

          Чудовището, много красива кухня си си избрала. Хич не я мисли. Сега има много препарати и почистването е лесно.

# 87
  • Мнения: 998
Благодаря за този сайт Рендер  bouquet
Крайно време беше и аз да помисля, как ще изглежда нашето къще отвън. Навсякъде където има фасада с камъни в долната част на къщата, било то по-големи или по-малки, много ми харесват. Оттам нагоре обаче като се избегнат жълтеникавите или белите тонове остава керемиденото или пък зелено Thinking Много е важно според мен това да се пипне още в архитектурния план. Включително цвета на дограмата и декоративните елементи. АЗ иначе не бих могла да си го представя. Харесвам си от една снимка един елемент, от друга - друг, но не съм съвсем сигурна, дали в комбинация ще са добре. А се съмнавям, че архитектът ще ми направи съвършената картинка Rolling Eyes
Рени, много ти е хубава къщичката. Ако може да ни я позавъртиш да я видим и от другата страна Praynig

# 88
  • Мнения: 3 770
alessina , на каква цена го взехте ?

 ljuboznatelna , не се сърди , но като я видях тази къща с тези палми първата ми асоциация беше такава.А и не виждам много този стил върху архитектурата на тази къща.Средиземноморския си е с много типична архитектура и по фасадите има множество характерни елементи.А бе на къщата най ще й върви нашия си стил.

Сега - имам друг проблем и съм втрещена !  Shocked Мъжа ме кара да ходим да избираме гранитогрес!!!  #Crazy Аз може всичко да съм го решила , но все пак чувството , което ще получиш когато видиш сградата построена е съвсем различно от това да си мислиш на ум разни интериори.Така , че макар и след няколко часа размисъл съм решила горе-долу в какъв нюанс ще е , разчитам и на вашите идеи !Помагайте !  
  bouquet

# 89
  • Мнения: 210
Помагам,дай ми идея как си представяш нещата и какъв цвят си  харесала.
Въобще като цяло каква ти е концепцията,
я глей що народ сме,всеки като даде по една идея и ще ти се избистрят нещата Wink

Общи условия

Активация на акаунт