Тук са акостирали дюканки амнезирали 108 тема

  • 46 903
  • 990
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 544
Ори - и с теб искам да се запозная  bouquet

# 106
  • Мнения: 172
Здравейте. Един ден не съм писала и какво да видя, вие сте изписали повече от 15 страници и нова тема започната с още 6 страници в нея. Свят ми се изви докато Ви изчета  Rolling Eyes

beilito, аз много трудно си откривам овесени трици и тъй като имах проблеми с 00, си купих Китайски билков чай за отслабване. С него нямам никакви проблеми. Когато си намеря трици се зареждам, колкото се може повече.  Grinning

Рене, ако имаш здравословни проблеми с бъбреците според мен преди да започнеш диетата трябва да се консултираш с лекар. Това е мое лично мнение.

Както вече бях писала за 2 месеца и 16 дни съм свалила 13 кг. Ако трябва да бъда честна и на мен ми се е случвало да наруша понякога диетата с малко плодове. Но след това съм била много дълго време в застой преди да сваля. Така, че момичета, ако искате да отслабнете спазвайте стриктно диетата.
Досега бях в режим 5/5, но и аз мисля да мина на 4/3. Вече започва да ми се иска да съм в трета фаза, но има още много време дотогава.  Sad Имам да сваля още 12 кг. Висока съм 162 см. Искам да стана 55 кг. Според калкулатора на Дюкан ще съм добре на 57 кг. Дано да ги достигна. Понякога ме обземат съмнения, че ще се справя. Но аз съм си такава на моменти (все мрънкам и се оплаквам).  Embarassed

В предната тема четох, че някой иска от 54 кг иска да 48 кг и то с моята височина. Не го препоръчвам. Някога бях на тези килограми и приличах на скелет. Да не говорим, че лицето ми се беше сбабило, а бях само на около 24 години.
Не трябва да се прекалява в унасянето и желанието да се свали още и ... още.

Пожелавам на всички много минуси. Аз вече съм в такъв период, че свалям  по 1 кг на около 10 дни. Така, че скоро няма да се меря.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 08:48 от stasssy

# 107
  • Мнения: 231

Рене, ако имаш здравословни проблеми с бъбреците според мен преди да започнеш диетата трябва да се консултираш с лекар. Това е мое лично мнение.

...............................

Тука много ме радва това, някой влезе да пише нещо по конкретен  проблем и се започват едни интерпретации
 Peace

Никога не съм казвала, че съм имала проблеми с бъбреците преди да зпочна диетата. Това, че днес ме боляли изобщо не значи, че имам ..........  Hug

и аз да кажа ............

Четете, бе хора! Особено, ако искате да дадете съвет искрено, а не просто ей така! Crazy

# 108
  • Мнения: 172
РЕНЕ, бях съвсем искренна. На няколко места беше написала, че бъбреците те болят. Изглеждаше притеснена. Никой нищо не отговори по въпроса. Беше още в миналата тема. Никой не искаше да се ангажира и с право. Това е здравословен проблем и наистина трябва да се консултираш с лекар.
Това е моето скромно мнение и не е ангажиращо с нищо. Повече няма да си давам безполезните съвети!

# 109
  • Мнения: 309
РЕНЕ, без да съм взела отношение по проблема ти мисля, че всички, които го направиха бяха добронамерени и с единствената мисъл да ти помогнат. Между другото резултатът ти е страхотен - започнали сме заедно, но ти водиш!
stasssy - какви снимки, каква разлика в килограми и излъчване - уау!

# 110
  • Мнения: 231
stasssy, изивни ме не исках да прозвучи злобно, само....това, че не съм била болна от бъбреци....отново се извинявам!  Embarassed

 ......и съм притеснена да, сега ще пробвам с водата, дано да не съм се прецакала. newsm78

Sagittarius, успех и на теб! Аз почнах от трицифрени кила и там началото е малко по-бързо .....  bouquet

# 111
  • Мнения: 5 026
stasssy, много добре изглеждаш  Peace

# 112
  • Мнения: 1 875
stasssy, всъщност й отговорихме Peace Казахме й да пие повече вода, защото тя призна, че не й  е обръщала достатъчно внимание последно време.
А за триците  ти писах в предишната тема - че в блогосайта има снимки и адреси на магазини.
Та права си, трябва да се чете, че иначе стават недоразумения и разминавки.
И много добре изглеждаш, браво  bouquet

Момичета, преди малко получих това писмо, в отговор на моето с въпросите, които имаме към Дюкан /А те са синтезирани от блогосайта, Зеленкото ми ги изпрати, можете да ги видите в раздел Често задавани въпроси и да добавите още/:

Blagodaria!
Ochte ne sme uspiali da se svurjem s Dukan, vednaga kato se svurjem chte vi picha.
Pozdravi, surdetchni,
Jacqueline Wagenstein


 Simple Smile

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 19:19 от Орелия

# 113
  • Мнения: 1 193
Нещо за среща, прочетох в Сф, искам и азззззз  Praynig
мисмарини, стаси, впечатляваща разлика  Peace Успех, момичета   bouquet

# 114
  • Мнения: 172
Благодаря Ви, момичета. Наистина има вече голяма разлика, но все още съм пълна. Има какво да се желае. Все пак съм на половината път.
Извинявам се, ако и аз съм пропуснала да прочета, че сте дали съвет на РЕНЕ.
РЕНЕ, аз също искам да се извиня, ако и моето изказване е било остро. Това е за теб.   bouquet
В момента съм заредена с трици. Мои близки ми пазаруват и ми носят. Но наистина трудно се намират.
За всеки случай си пия и чая. Добре ми действа.  Laughing

Успех на всички в отслабването. Трябва да бъдем силни и упорити, за да се справим с излишните килограми!

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Щях да напиша нещо, ама много ми е бавен компютъра и докато зареди се отказах.
Само ще кажа, че снимките и разликите са супер!   bouquet
И ще ви помоля да четем и тогава да правим заключения. Не конкретезирам никой, отнася се за всички, включително и за мен.

# 116
  • Мнения: 107
Здравейте мили моми Дюканки  Hug ,
Честито на всички с поводи и намаления. А на инвеститорите като мен кураж, макар че съм почити на ръба да изгубя кураж.
Всички снимки са прекрасни, злите езици по-добре да видят снимките и тогава да си правят труда да плюят по диетата.
Лек и ползотворен ден   bouquet .

# 117
  • Мнения: 1 027
привет!  wavey
честито на всички с поводи!   bouquet
мисмарина, стаси , красиви дами с големи разлики! Браво!   bouquet
поздрави и прегръдки за всички!
аз днес нямам намаление. нямам и плюс. чакам МЦ да си замине за тоя месец и да се поуспокоя, 4е съм като балон сега... ooooh! Tired
в четвъртък имам рожден ден и в петък ще ме извеждат сред хора Grinning -искам да изглеждам и да се чувствам добре

# 118
  • София
  • Мнения: 2 623
Здравейте и от мен  Hug
Имам един въпрос - в старата тема,
някъде мернах, че не е препоръчително
да се спортува  Rolling Eyes Някой може ли да ми обясни ???
Коремът ми започна лееееко да увисва и ми се
ще да започна коремни преси.
И ............. да се похваля - преборих осмото кило  newsm44
Започвам обаче да се притеснявам от това рязко ослабване  newsm78
За за 14 дни 8 кг не са ли много според вас ???

# 119
  • Мнения: 1 027
много са!честито поредно преборено кило! коремни преси можеш да правиш, но не мисля, 4е те помагат за стягане на корема. лягай на земята и пиши букви и цифри с крака във въздуха или върти колело във въздуха... по-голям ефект има Peace

Общи условия

Активация на акаунт