Моята самотна бременност

  • 6 819
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
Здравей Hug
Много се натъжих като прочетох историята ти Cry.Мога да ти кажа че този "мъж",който не е никакъв мъж според мен ,НЕ ТЕ заслужава,не заслужава да бъде и баща на това невинно създание.Повярвай ми -този човек ще съжалява толкова много един ден че е оставил теб и нероденото си дете...
Peace Кураж,мило момиче!Проляните сега сълзи ще си струват, един ден като видиш детската усмивка и чуеш думичката "Мамо". Hug

# 31
  • Мнения: 165
Забрави идиотът ,който не те заслужава . Сигурна ъсм , че всички тук във форума сме с теб , НАЛИ МАМИ ?!!!Прегръщаме те от все сърца !!! Hug Hug Hug
Мисли само за това , че след няколко месеца ще имаш най - красивото и безценно нещо , което ще даде смисъл на живота ти . Hug Hug Hug
Hug Hug  bouquet
Hug Hug Hug Hug Hug и от мен...
Бъди силна  bouquet

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 260
Знам че ще ме нападнете, но немога да се отърва от чувството, че тази история е съшита с бял конец  ....

# 33
  • Мнения: 3 929
Можеш само да бъдеш благодарна, че си се отървала от подобно...нека не обиждам. помисли си само, колко гаден можеше да бъде животът ти с подобен човек, на който не му е останало нищо човешко. Нямаше да се учудя, ако тормозеше детето след време.
Другото...другита мами вече са го казали. Горе главата! Лека и безпроблемна бременност ти желая! Пожелавам и детето ти да бъде живо и здраво и да расте щастливо!

# 34
  • София
  • Мнения: 17 592
Много е тъжно, това, което се е случило, но.. това си е твоето детенце, трябва да си силна за него...
Пък може по - нататък да му намериш друг тати - такъв, който да е отговорен и да ви обича...

Замисли се сериозно за бракоразводен адвокат, който да ти "издейства" максимално голяма издръжка. Не че ще е достатъчна, но все пак, по - добре с нея, от колкото без.

# 35
  • Мнения: 2 614
Освен да се радваш на идващото бебе, и това, че този, който му е баща няма да ти пречи и да ви тормози - не знам какво друго мога да ти кажа...
Много съжалявам, че такива нещастници като него ходят по света.....

Успех, скоро да имаш здраво и прекрасно бебче и да изживеете заедно съвместния си живот....със сигурност и ти ще срещнеш подходящия за теб човек и заедно ще отглеждате това и следващите ви дечица  Hug

# 36
  • Мнения: 257
Ох, мила много позната история една моя приятелка беше в същото положение, но сега ела я виж, не е същата, нейния може да съжалява само, както и съжалява вече, а доколкото за детето , по лошо щеше да е ако е големичък и вече разбира, защото така по лесно би се примирил с факта, моят съвет е не унивай, твоето щастие е малкото същество! Не се отчайвай ще видиш, че всичко ще се нареди. Мисля, че вашите няма да те оставят в такъв труден момент. Зареди се с много ама много сили, защото ще имаш нужда от тях, има хиляди жени с твоята съдба, може всичко това да е за добро,  както и съм сигурна, че ще е!!!!!Само мога да ти кажа, че след време минава. Гадно е, трудно е, но трябва да приемеш фактите и да продължиш напред. Ще мине време и ще имаш шанса да си с всеки, когото пожелаеш, без ограничения, без да даваш отчети на никого и може би ще намериш нещо по - добро. Всичко в живота е полезен житейски опит, въпреки че е много по - лесно да гледаш отстрани и да даваш съвети. Знам, че ти е трудно. И един съвет - мисли за всичко, което не си харесвала в него и остави другата да си троши главата. Повярвай - помага!  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 672
Щом е постъпил така с теб-ще постъпи така и с другата.. Въпрос на време е...
Той не заслужава да бъде с теб и да се радва да бъдещото човече  #2gunfire
Бременноста е труден период, но мисли за малкото човече - вече не си сама - винаги ще бъде до теб - ще бъдете двама....
Когато се гушне в теб, когато те погледне с поглед пълен с любов и обожание ще разбереш, че нищо друго няма смисъл....
Аз също съм израстнала без баща, но по-добре сам отколкото с лоша компания  newsm11
Какво би могъл да му даде този така наречен "баща"-топлина, обич, сигурност??? Нищо...
Надявам се да си намериш някого който да е до вас и да ви обича!
Ние сме с вас!

# 38
  • Мнения: 16
Той ще се върне при нея - помнете ми думата, щом въобще се е оженил, това е тънката червена линия при мъжете. Сега колежката му е размътила мозъка, но той ще се прибере, най-вероятно, чак след като се роди бебето, но  може и още след месец-два , когао се пресити на другата. Аз се питам - къде са родителите му, приятелите му, въобще искат ли да го знаят, те говорят ли с него, говорят ли с теб, въобще - сподели повече - кой те подкрепя, кой -как е реагирал, защо мисли, че това дете не е от него, имаш ли идея кой му го е внушил и въобще - мисли ли го ?
Само се успокой, мисли за бебенцето, за твоята най-голяма радост, не мисли лоши неща, как ще се оправяш , как ще живее детето ти... Ще живее и ще бъде по-добро от другите, защото децата, които нямат по един родител, обикновено порасват по-отговорни, съвестни и отзивчиви към чуждата болка. Да не говорим, че има деца, които при двама родители са потопени в истински ад... Само се стегни и мисли за твоите неща, няма нужда да се пилееш по чуждият идиотизъм.

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Големи кретени има на тоя свят ooooh! Тоя с камъни да го убиеш,ще му е малко,ами няма и да разбере защо. Какво означава влюбен? Оженил се,дете създал и изведнъж влюбен. Явно няма и един грам мозък това същество Crazy. Ами и тази колежка ,ама като е намерила такъв що да не го използва.
Не било негово детето.Точно заради такива има закон. Щом има брак и се роди дете, съпруга се вписва за баща без значение иска или не.
Горе главата и гледай само напред! Няма по-хубаво нещо от детето.Радвай се,че всичко е наред и бебето е добре,аа другото все някак ще се подреди.Пожелавам ти успех Hug

# 40
  • Мнения: 191
Здравей мила. Разтърси ме безочието, наглостта и лицемерието на "бившия ти съпруг"!!! Shocked Как може да има такива хора! Защо е играл такава игра толкова време! Виж какво той не заслужава въобще да тъгуваш заради него, не заслужава изобщо и да помисляш за него.
Знам че на този етап ти е доста трудно, но мисли единствено за бебчето, което ще имаш скоро и ще видиш, че любовта, с която то ще те изпълва не може да се равнява на никоя друга.
Аз съм сигурна, че ще дойде времето, когато мъжът ти ще дойде на вратата ти разкаян, ще иска да прегърне собствената си плът, но те умолявам, не го приемай. Нека съжалява цял живот за страданието, което ти е причинил мислейки само за собственото си удоволствие. Ще видиш, че ти самата няма да го искаш вече, а и ти пожелавам дотогава да си срещнала достойния, който е готов да бъде с тебе в добро и лошо. Бъди оптимист, горе главата и мисли само за бебчето, което съвсем скоро ще огрее дните ти. Помни едно: ти заслужаваш да бъдеш щастлива и никой не може да ти отнеме това право!

# 41
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бъди силна, на път е най-голямото щастие на земята за теб.Ще видиш когато бебчо се роди колко щастливи ще бъдете Heart Eyes
Ние сме с теб Hug
А "таткото" няма да го коментирам, винаги съм се учудвала на такива безгръбначни #2gunfire

# 42
  • Мнения: 145
   Боклук е той... моята история е доста "сходна"  Rolling Eyes
МИСЛИ ЗА ЗДРАВЕТО НА ДЕТЕТО - ХРАНИ СЕ, ДВИЖИ СЕ, ЧЕТИ ЗА ТОВА КОЕТО ТЕ ЧАКА!!!
ИСКАЙ ПОМОЩ ОТ БЛИЗКИ, ПОЗНАТИ И НЕПОЗНАТИ!!! ЗАБРАВИ ЗА НЕГО!!!
 Hug Добре дошла

# 43
била съм в това положение преди 10г трудно е и каквото и да ти  кажа знам чев момента няма да ти помогни много плаках много гняв имаше в мен но мина време първо срещнах мъж които ми помогна в този тежък момент после на таткото му доиде ъкъла и се наложи да избирам послушах сърцето си и  се събрахме роди ни се още едно дете преживяхме много щасливи моменти преди 2 месеца мъжът ми почина ужасно е но знам че имам силата да отгледам децата сама защото те са наи голямата радост на този свят  не плачи а мисли за хубавите моменти които те очакват живота е непредсказуем понякога си прави лоши шеги с теб сега си мисля че бих предпочела да е при друга само да знам че съществува не го мрази не си го причиняваи обичаи детето и гледаи напред аз съм насреща и много други хора надявам се че семеиството и приятелите също успех

# 44
  • Мнения: 402
Тук сме споделяли доста по тая тема ...на някои ни е болна  Tired
Знам как се чувстваш, надявам се да намериш силите вътре в себе си , за да се запазиш, да запазиш спокойствието и здравето на детето си . Възможно е мъжът ти да се разкае , възможно е и не- болката ти ще е еднаква, просто тая горчилка никога не изчезва и не се забравя Sick Съжалявам, не мога да си изкривя душата и да ти кажа-споко, ше ти мине скоро... Tired
Дръж се и не губи вяра  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт