Лятото дойде, ЯНУАРЧЕТО ще ходи на море!

  • 7 744
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 289
Мимиииии, зарад' теб ги пуснахме тия мъжове  Joy
Усетих ва аз какви стре хиенки  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 959
 Дами, ето Ви още мъжове.... moresmile

.....за всяка, по нещо... Готови ли сте, момичета? newsm53... Аз, си избрах поне, пЕт.   Crazy

# 62
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Яяяяяя, на каква хубава вълна сте!
Иска ми се да публикувам снимка на един нов колега на крехката възраст 24... но ще се въздържа, че не е съгласен  Wink
Мнооооого добро, язък че съм женена!

Днес прекарах страхотен ден! Спахме с малкото до 9.40, после свеки се зае с него, а аз се мотах по магазините и си накупих куп нещица. Обядвах 4 часа с Ивонска - както не се бяхме виждали отдавна едва смогнахме да се наприказваме! После се заврях в маникюрницата ми - и там сладки приказки, та досега  Simple Smile

А сега чакам гости...  Simple Smile

утре - на работа, че не могат гадовете да се оправят!  Sick

# 63
  • Мнения: 1 217
Момичета,едни приятели ни поканиха за кумове(поради многото служебни ангажименти на Ал Пачино ще ми партнира милото Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing),та понеже отдавна не съм ходила на сватба и никак не обичам ключовите роли(не ми отиват на възрастта Laughing),моля ви,кажете какви "задължения" има кумата,т.е.кой какво знае за обичая ooooh!

# 64
  • Мнения: 1 289
Момичета,едни приятели ни поканиха за кумове(поради многото служебни ангажименти на Ал Пачино ще ми партнира милото Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing),та понеже отдавна не съм ходила на сватба и никак не обичам ключовите роли(не ми отиват на възрастта Laughing),моля ви,кажете какви "задължения" има кумата,т.е.кой какво знае за обичая ooooh!
Суперр,много се кефя на подобни "задължения"-миналата година бяхме кумове и на мен милото ми партнираше(щото Матю Маконъхи снимаше филм и не можа да се присъедини)...

Ами кумата купува на булката букета,чашите,шампанското,свещите.Ако решите си разменяте подаръци.След сватбата ги каните някой ден на гости,за да изядете пилето и тортата.а на сватбата изнасяте реч и играете ръченица с шаферите.Все хубави неща.Сега не се сещам друго,но поне тук (на моята и натази ,на която кумувахме сватби) това правиха кумовете.АААА,и кумовете плащат ритуала в църквата..

# 65
  • Мнения: 3 405
Имаше един сайт за сватби и там пише разни неща Simple Smile
И тук из форума съм срещала. Пусни търсачката, може нещо да излезе.

# 66
  • Мнения: 1 217
Момичета,едни приятели ни поканиха за кумове(поради многото служебни ангажименти на Ал Пачино ще ми партнира милото Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing),та понеже отдавна не съм ходила на сватба и никак не обичам ключовите роли(не ми отиват на възрастта Laughing),моля ви,кажете какви "задължения" има кумата,т.е.кой какво знае за обичая ooooh!
Суперр,много се кефя на подобни "задължения"-миналата година бяхме кумове и на мен милото ми партнираше(щото Матю Маконъхи снимаше филм и не можа да се присъедини)...

Ами кумата купува на булката букета,чашите,шампанското,свещите.Ако решите си разменяте подаръци.След сватбата ги каните някой ден на гости,за да изядете пилето и тортата.а на сватбата изнасяте реч и играете ръченица с шаферите.Все хубави неща.Сега не се сещам друго,но поне тук (на моята и натази ,на която кумувахме сватби) това правиха кумовете.АААА,и кумовете плащат ритуала в църквата..
Туй задължително ли е ooooh! Whistling EmbarassedАнджи,ще потърся Hug Дано има и рЕчи на други кумици,че като взема да преплитам езика Пачино съвсем ще ме отсвири Laughing Embarassed Mr. Green Mr. Green Hug

# 67
  • Русе
  • Мнения: 299
Само запис, после ще се включа, дадох тел. на Елина, ще се радвам да кажете от предния ден, за да си направим сметката  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
И аз предварително трябва да знам,че нали пътувам вече от покрайнините.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 099
Здравейте!  Hug

И аз съм тук - чета, но не пиша, щото нямам с к'во да се похваля.  Crossing Arms А, да! - ударих днес една голяма водка с Ноеминя, щот съм ходеща драма вече - нощес Шош ака 3 пъти, което не ми се беше случвало от ранния му кърмачески период!...  Tired Ама, вече и на себе си омръзнах с нашите грижи и недоспиване... Пък и не посмях да тръгна за Приморско, та ми е още по-вкиснато.  Tired

# 69
  • Мнения: 7 418
  Здравейте! Grinning
  Първо,благодаря на Тинтириминтири за "рамото" в една друга темичка! Hug
  Второ,не мога да помогна с съвет за задълженията на кумата. Confused Била съм само веднъж такава,и то на много камерна сватба. Simple Smile
  Трето,за мъжете,малко по-късно,че на Алекс памперса му пропусна ....

# 70
  • Мнения: 871
Привет, гледам хубава темичка Mr. Green
Аз днес бях в Пловдив на РД на племенницата ми. Беше страхотно - купон, после се фризирахме аз и Биш  Crazy(Биш се държа като малка дама Heart Eyes), а след това кафета и шопинг за мама. Ми...ей така ми се живее Crossing ArmsСнимки ще кача след малко Blush

# 71
  • София
  • Мнения: 3 099
Блудниците се завръщат, но де е Викс?  newsm78

# 72
  • София
  • Мнения: 300
Здравейте мацки Hug,
моята щерка се сдоби със пискащи сандалки,голяма радост не спира да щъка и потропва с тях не може да им се нарадва.Иначе има 12 зъба.Проблема с акането обаче остава,нищо не и помага нито плодове нито зеленчуци незнам какво да правя, давайте идеи Thinking
Аз да ви се оплача за какъв резил станах Sick. Вчера излязохме да се почерпим и пих някакъв алкохол който явно се оказа менте и днес едва стоя на краката си. По принцип не пия ,един път да ми се случи и се натрових,а съм пила не повече от 70гр. Такова нещо не ми се беше случвало на всичкото отгоре не можах да си взема почивен ден,имах много срещи и направо не ми се мисли какво са си помислили хората за мен,като през десет минути се изстрелвах до тоалетната помитайки всичко по пътя си.Всяко нещо което сложех в устата си го връщах.Мислех да търся лекарска помощ но вече се посъвзех,поне ще си спестя обясненията Sick.Така че внимавайте какво пиете!

# 73
  • Мнения: 3 405
Тинти, моите наблюдения са, че речта я държи кумът. Ама ти потърси какво точно се иска  Grinning

# 74
  • Мнения: 871
Блудниците се завръщат, но де е Викс?  newsm78

Къде, викаш, си ходила Mr. Green
Снимка няма - Биш заспа геройски, а аз си сипах уиски и ме домързя Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт