През СЕПТЕМВРИ ще изгреят нашите звездички, чакаме ги с трепет всички

  • 8 345
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 400
Хей,хубавици HugКак сте?
cidonia-аз също бих ти дала координатите на Майчин дом-Варна,че и аз го посещавам.Ама Juliko вече те е информирала Heart EyesДано нямаш проблеми и не се налага да посещаваш лекар Peace
Иринка-не се коси,слънце-важното е Павче да е добре детенцето златно Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 2 658
Здрасти,момичета.Цял ден нещо,нанякъде и не мога да седна да пиша..
Иринка,дано я мине леко.Не раzбрах,брат му карал ли я е?Дано все пак и ти си я минала,че със сигурност няма да ти е много приятно в момента..
Аz днес бях на zъболекар,чистиха ми zъбен камък.Да ви кажа беше ужасно.Аz нямам проблеми с ходенето на zъболекар или лекар,не ме е страх имам предвид.Обаче беше много гадно,боля,тече мног кръв,иzобщо... Shocked .Аz и по принцип мраzя да ми го махат,но тоя път беше много по гнусно..
И такива работи,друго не се сещам Wink

# 302
  • при моите любими
  • Мнения: 2 529
А аз имам въпрос сега за бибероните. На Nuk ще взема, но гледам са 2 варианта - силикон или каучук да избера. Какви са им плюсовете и минусите. Знам че вие ще ми дадете отново съвет  bowuu

# 303
  • Мнения: 353
А, сетих се - абе по колко килца ви се родиха децата? Интересуват ме основно естествено раждалите Peace

Аз да отговоря с малко закъснение, моето момиче се роди няколко дена след термина и беше 3 315 кг.
и да кажа много сте сладки на снимките от срещата. Страхотно ви завиждам за възможността да се видите.
Поздрави на всички  Grinning

# 304
  • Мнения: 3 926
Сид, силиконовите са по-твърди (но тези на НУК не са съвсем така) и по-нееластични. Каучуковите са по-меки, от естествен материал, но пък за сметка на това могат да предизвикат алергична реакция. От друга страна каучукът много ясно показва кога му е време за смяна Peace Става мътен, лепкав... Абе много по-лесно разбираш кога е време да сменяш бибите Peace
За биберон залъгалка препоръчвам силиконче. За шише, което се ползва често - също силиконче Grinning ако ще го ползвате от дъжд на вятър по-добре каучук, че да сменяте бибите, когато трябва Wink Но така или иначе може да оставите и самото бебе да избере. Предложете му двата варианта - което то си хареса Peace
И да знаете НУК имат биби номер едно и две, те от своя страна имат разпределение за мляко или за вода. За тези, които ще дават кърма от шише е по-добре да изберете биберон за вода, за да давате кърмата. Тези, които ще дават АМ си взимат за мляко Grinning

# 305
  • Мнения: 391
Привет майчици прекрасни.

Утре е сватбата и малко е заето наоколо. Също семейни срещи от тук и там, не знам от къде изникнаха тези роднини...

Ирина, дано Павчо бързо да мине варицелата. Поне ще я изкара и това е. При нас повечето се ваксинират за всичко и още децата не са карали никакви шарки. Най накрая ще пусна обява във вестника за деца с такива и да ходим да ги събираме Wink

Май друга среща няма да мога да посетя. Като гледам само понеделник до сряда имам време през деня. Вечерите са ми ги планували. Но повечето сте отговорни работещи жени и това няма да ви устрои. Sad

Асе, да, това за дупетата е наистина прекрасно и си върши работа и ти спестява сума ти пари. Ако се решиш ще ти кажа по тоцхно какво бухам в шишето за пръскане.

Прегръдки на всички и приятен уикенд!

# 306
  • София
  • Мнения: 413
Големи сте калпазанки, да не кажа мързеланки!  Naughty Всички мен ли чакат?
Хайде имаме си нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=304834.msg7795015#msg7795015  Hug Заповядайте!  Hug

# 307
Imali nqkoq mama ot Slatina?Septemvriiska  Grinning

# 308
  • София
  • Мнения: 413
mariicho в попитай в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=304834.msg7795015#msg7795015  душа !

Общи условия

Активация на акаунт