Раци, лъвчета и деви, чакаме АВГУСТинчета смели

  • 19 706
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 702
Току що видях,че Интрига вече ме е сложила на първата страничка в списъка за планово секцио,няма ли други мами на които са определили дата?
Някой има ли впечатления за бебешката козметика на Клоран много ми я похвалиха днес я намерих в една аптека и аптекарката също ми каза хубави неща,а и цените са много добри!
За хълцането моето бебе хълца почти всеки ден,много ми е забавно,а и докато разбера какво точно е,с Ивайла не помня да съм усещала хълцането и!

# 226
  • Мнения: 2 376
Хълцането е като продължително потрепване на корема  ти Laughing.Секунди е и е много забавно PeaceНа едно място ако си следиш корема и подскача ритмично...абе нещо такова  май...аз така  го разбирам,но незнам дали го обясних правилно  newsm78
В такъв случай и наш бебо хълца.  newsm78 
А аз като ми потрепваше корема виках- Ей на мама футболиста/футболистката... на стари години ще ме караш да прогледам футбол някой ден..... Sick

# 227
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 585
Току що видях,че Интрига вече ме е сложила на първата страничка в списъка за планово секцио,няма ли други мами на които са определили дата?
Някой има ли впечатления за бебешката козметика на Клоран много ми я похвалиха днес я намерих в една аптека и аптекарката също ми каза хубави неща,а и цените са много добри!

Имам приятелка която я ползва и е много доволна. На нея са й я подарили и решила да я пробва и чак ако нещо не е доволна тогава да купева. И ето обаче бебето и вече на 6месеца тя още я ползва. Други отзиви не знам.
Аз съм се насочила към Себамед, че и аз и мъжа ми и дъщеря ми сме с едни алергични кожи, та бебето няма май на кой да се метне.

И аз исках да ви попитам дали вече сте избрали мястото и лекаря при който ще раждате и дали нормално или секцио.

# 228
  • Мнения: 1 410
Аз съм все още в размисъл за раждането newsm78 - къде?И незнам кое ще надделее - Втора Градска или "Тина Киркова".За 'Майчин дом" - било мизерия,за секцио - искали пълно становище ,ако - напр.ако имаш проблем с очите - офталмолог да ти даде становище,че не можеш да раждаш нормално.Единственият им плюс е ,че са добри специалисти.
Така,че ако имате идеи и информация - давайте!

# 229
  • Мнения: 1
Valeni, честит рожден ден и добре дошла в групата на трийсетака  4470

Ау, как се изплаших днес ! Реших да изляза уж за малко да си купя обувки и чанта за свтабата на сестрата на мъжа ми и а-ха да се кача в колата, така ме преряза корема ниско долу и газ назад в къщи  Whistling Едновременно с това нямах контракции и не се повтори, но цял ден ми се гади и ме боли главата, както бях във втори месец. Четох, че е опасно, ако имаш температура по това време на бременността, но нямам. В понеделник ще се консултирам с акушерката, но ако на някоя от вас й се е случвало нещо подобно, моля да сподели  Rolling Eyes

Тъй като нямам никакво време до сватбата рискувах да изпратя мъжа ми сам на пазар, но ... му определих бюджет, та ако нещо не ми хареса, поне да не ме е яд  Mr. Green След един час си беше в къщи с изпълнена мисия, точните цветове, вместен в бюджета, направо ме разби  #Crazy А аз съм доста критична  Crazy

Сега всички са на моминско/ергенско парти, а аз си клепкам сама у нас  Sad, но с вас  Wink

# 230
  • Мнения: 31
Меган горкичката не се притесняваи и аз съм сама мъжо е на дискотека и аз си клепкам самичка че ще убия рибата ако бях отишла а и не ми се ходи не пия не пуша не мога да си поиграя какво да правя там да дишам на хлапетата пушилката.
Тук комшиите правят купон и аз излизам да простирам на терасата и те леко пиинали тинеиджъри  почват да ми подсвиркват и един явно по трезвен вика е тя тая е бременна бе вие луди ли сте.много се смях мъжете изпитват страхопочитание към коремчета.
А за болката не се притесняваи и аз бях така миналата седмица точно както го описваш моята лекарка ми каза че няма страшно ако не е продължителна и се случва често.Моя беб в момента хълца миличкия много ми е сладък.
Бременноста и предстоящото маичинство са ме променили до неузнаваемост преди все гледах да се наконтя да излеза а сега съм станала такава кротушка в името на бебето.
Честит празник на всички които са имали повод..........  bouquet  bouquet

# 231
  • Мнения: 990
Аз определено ще съм със секцио, но като дата ми казаха 20 август, не е окончателна обаче, днес или утре пак ще питам.  Flutter

Извинявам се, че напуснах дискусията с езиците, нищо че ми беше много интересна,
но аз съм все в движение и трудно се застоявам пред компютъра, иначе си ви чета ред по ред  Embarassed

# 232
  • Мнения: 1 266
Добро ви утро Simple Smile
Снощи бях на купон и си легнах по никое време, ама съм влязла в цикъл и си се будя чинно всеки ден около 7:30 - наспана, ненаспана - все тая. Пък и ме боляха ребрата Simple Smile

Меган, спокойно, така остро боли чревен спазъм. Все пак бебетата ни изместват разните там органи на неузнаваеми места. кажи на доктора си, ама не се тревожи излишно. Кажи и за главоболието. Кръвното следят ли ти?

Ох, все забравям нещо.
Ани, най-добре питай консултантите в магазините има ли разлика между двата латекса.
Аз съм си поставила за крайна дата 27.06., когато сме при Марков и след това не ме интересува повече и хуквам по пазар Simple Smile

# 233
  • Мнения: 26
Добро утрооо и добре съм Ви заварила Simple Smile

След едноседмично мързелуване, най-накрая се прибрахме. В хотел "Елбрус" Велинград не ходете, само сайта му е хубав. Иначе изкарахме много весело, защото се запознахме с една бургаска групичка и хем Стефи си имаше компания, хем аз. Много весели и лъчезарни хора, а и горе-долу на един акъл бяхме  Laughing Качила съм ви малко снимки да се посмеете, особено на "Мама Барба на басейн"  hahaha
Гледам тук големи дискусии сте заформили, не мога да ви изчета. По-късно ще се включа с компетентно мнение  Laughing

# 234
  • Мнения: 2 376
Аз съм все още в размисъл за раждането newsm78 - къде?И незнам кое ще надделее - Втора Градска или "Тина Киркова".За 'Майчин дом" - било мизерия,за секцио - искали пълно становище ,ако - напр.ако имаш проблем с очите - офталмолог да ти даде становище,че не можеш да раждаш нормално.Единственият им плюс е ,че са добри специалисти.
Така,че ако имате идеи и информация - давайте!
Миши и аз съм в голямо чудене. Мисля за Майчин дом, въпреки мизерията, тъй като знам, че там си е специализирано за бебета и акушерките нямат равни в грижата за тях. А при проблем все там те карат. (така поне четох де) Обаче...
Има ли момент, в който те разделят с бебето и може ли да не им го давам?
Показват ли ти как да го кърмиш и да му сменяш памперса?
Може ли таткото да си стои с нас по време на раждането и след това?
Аз още не знам как ще раждам. Мой доки каза, било рано да ми каже. Обаче като гледам как всички вече са се насочили ... smile3511


Вчера ми дадоха една листовка за бебешки храни и там пише от 4 месец - телешко.. Аз понеже направих една беля с едно кученце преди години, като по съвет на 'лекар' му дадох пилешко със зеленчуци, вместо мляко, малко се пошашнах и исках да питам, вярно ли може бебе на 4 месеца да яде месо?


# 235
  • Мнения: 104
При мен все още не се знае секцио или нормално, но най вероятно-секцио, защото имам проблем след първото раждане, който е много вероятно да се усложни след второ.Като кихна или като кашлям се напикавам леко:shock:.и се стахуват да не се докарам до пластики.Малко се разколебавам от секциото само заради кърменето,заради упойката.
Днес ще ходим за хавлийка и дрешки-останалото си го имаме.
Още едно въпросче ми се върти да ви попитам.Аз вече спрях шоколада и ядките и бобовите храни, дали има още храни,които биха могли да предизвикат повече колики.Марта,според теб, трябва ли да спра млякото,защото Руми е с алергия към краве мляко.Преди седмица пак беше на ериус Sad.
Това е за сега от мен момичета, ще пазарувам от бамбино.Има реклама в моето бебе и аз.Аз предпочитам българските памучни дрещки, че ще е много топло.
вярно ли може бебе на 4 месеца да яде месо? ShockedМай не може, особено пък телешко



# 236
  • Мнения: 82
mi6imadi имам приятелки родили и на двте места и така като ги слушам май Тина Киркова е по-добре
Ани мился,че е правилно да се наричат точно панолатекс (и нашето е такова)
Аз днес не съм в настроение,но ще ви спестя подробности,за да не развалям и вашето

# 237
  • Мнения: 1 266
Меви, аз бих го спряла и бих ограничила млечните продукти, но все пак трябва да помислиш как да си набавяш белтъчини.

# 238
  • Мнения: 38
Здравейте, мамчета! Много ви благодаря за всичките и хубави поздрави и пожелания. Аз се включвам само за това. Тези дни си имам гости и не пиша, само по малко ви чета. Чао засега и лек и приятен ден!  Laughing И много много усмивки!  Laughing

# 239
  • Мнения: 15
Здравейте майчета.
Да ви споделя нещо...Тази нощ имах страхотни контракции... на 5 минути! Даже по едно време си викам:" Край - раждам...." ама към 3 часа се успокоиха нещата. Сега съм по-добре. Чудя се да отивам ли в болницата, или да изчакам да видя какво ше стане....Ох и аз не знам. Пък и съм самичка, моите хора ги няма.
Коте Марта, пия магнерич 3X1. А в началото ги пиех и по 2 . Да си увелича ли дозата пак на 3x2???
Благодаря ви предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт