Днес ми е мъчно, защото...5

  • 18 210
  • 313
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 114
Галче,  Hug Hug Hug
Анна-Мария,

Крис, . Silviayo, толкова реален сън.  Hug

# 271
  • Варна
  • Мнения: 2 305
ZLATO, silviayo,  Hug  Sad

# 272
# 273
  • София
  • Мнения: 1 941
ZLATO, silviayo, разплакахте ме...
След постовете ви просто нямам думи. Cry Cry Cry
Прегръщам ви...

# 274
  • Мнения: 3 166
ZLATO, silviayo, думите не стигат вече, момичета... Sad Понякога е така жестоко всичко... непонятно жестоко...

А на мен ми е  буземно мъчно за Лили и бебка. Искам всичко да се окаже фалшива тревога и изпитанията за тях да приключват вече. Искам да се радват на щастието да са заедно. Толкова ми е криво...

# 275
  • Мнения: 604
Zlato Silviayo  Hug Hug Hug·
за малките ангелчета Flowers Rose Flowers Rose

Светле наистина не е честно това което се случва с Лили Sad·

# 276
  • Мнения: 656
За пореден път мога да кажа само-не е честно.Така ми се сви сърцето,а точно в другата тема написах как ми се иска вече да има само положителни новини оттук нататък.Ще се моля от цялото си сърце тревогите да са фалшиви.Милото майче,какво и е сега на душичката.Кураж,Лили. Hug

Злато,Силве,прегръщам ви силно. Hug

# 277
  • София
  • Мнения: 3 123
Злато,разбира се,че ще даря мъничката звездичка с топла усмивка. Cry
Силве,сигурна съм,че малкото ти ангелче е чуло твоята песен и било щастливо! Hug
Така ми е мъчно за Лили... Sad

# 278
  • Мнения: 245
Zlato,  Hug.
Мъничка Миа...

# 279
  • Мнения: 124
Злато,Силве,Лили,момичета    action032
Сега ще си поплача тук за лошите новини!После ще избърша сълзите си и ще изляза на терасата да подаря една усмивка на ангелче Миа !

# 280
  • Мнения: 1 369
 Само за Лили и Деничка мисля. Не знам какво му е на детенцето, моля се да не е нещо толкова страшно. Все пак има проблеми и проблеми. Може да са се заблудили. Дано е нещо решимо, лечимо. Милата Лили, представям си какво й е, а през майчината глава минават какви ли не мисли, понякога много лоши... дано всичко се оправи и се успокои, и повече да няма проблеми.. Уф. Не е честно...вече  не знам какво да пиша. Искам всичко това да е лош сън...

Милички Злато, Силви... плача с вас за вашите и за всичките ни ангелчета... Силви, така ми се иска и аз да сънувам моето момченце някоя нощ...сега щеше да е на година и девет месеца...

# 281
  • Мнения: 3 091
Дано всичко да се оправи! Лили, пожелавам ти целия кураж на света!

# 282
  • Мнения: 3 016
- за теб малка Мия
 Силве, как искам и аз да сънувам моето детенце. Завиждам ти благородно . Дано си щастлив Крис ,а може и да е от факта ,че ще става батко и затова да е дошъл при теб   в съня.
-за Криско
Бог да бди над мама Лили и нейната Деничка!

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 22:06 от reni _805

# 283
  • Варна
  • Мнения: 617
 Днес стават 40 дни откакто Теди ни напусна...

  Мило мое момченце,

Не искам да знаеш, колко тежи
колко е страшно и колко боли,
когато сърцето разрязват на две,
половината вземат, а другата-не
.

Винаги ще те обичаме миличък!

П.п. Днес освен заради моето момченце, ми е мъчно и защото снощи разбрах, че на небето е изгряла още една звездичка...Почивай в мир, мъничък Пепи! Flowers Rose Flowers Rose

Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 06:54 от Slavi_Yo

# 284
  • Мнения: 3 621
Слави  Cry Cry Cry
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за всички ангелчета

Общи условия

Активация на акаунт