Отчет на набор 2003 - 27

  • 12 867
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 15 219
Не си спомням в България да съм видяла детска градина с люлки (може и да има някъде-не знам) и по-добре.
Когато на площадките някое дете се люлее, обикновено около него има родител, който да пази останалите деца-тичат, блеят, голяма беля може да стане.
По-спокойна съм, че в двора на градината люлки няма.

# 286
  • Мнения: 14 133

Чиби, за Германия става дума.
Знаех си, че не е в нашата мила родина.  Wink

# 287
  • Мнения: 953
Градината, която е пред нас също няма люлки. Има една счупена пързалка, много опасна. Иначе скоро сложиха дървени скамейчици по пясъчниците и подържат двора много чист, но общо взето ми се струва мизерничка  Sad .

Скоро бяхме в Бургас, на гости. Сестра ми също живее до една детска градина. Там обаче е голяма трагедия. Всички прозорци са с железни решетки -като затвор. В двора има трева до кръста и е пълно с комари. Има няколко счупени люлки и това е. Учудих се, защото Бургас е все пак голям град, но явно приоритетите на кмета  далеч не включват децата  Confused .


Наистина в Бургас градините са с много лоши паркчета и децата освен на пясъка не могат никъде другаде да играят.
Това е така защото последните 12г. в Бургас за  парка на градините нищо не е правено.

# 288
  • Мнения: 2 839

Това удебеленото ме отврати! Shocked
Колко са високи оградите на градините и не се ли заключват, че се водят там кучета да пикаят или става дума за бездомните? Tired
За бездомните  Tired По-скоро минават между пръчките на оградата, или през забравена отворена врата. Виждала съм няколко пъти, най-вече зимата, когато няма деца навън. Докато са на двора не съм виждала, явно ги гонят. Не знам дали пикаят в пясъка, но зимата съм виждала куче да спи в пясъчник  Rolling Eyes
Така е в цяла Варна, бездомни кучета навсякъде.

# 289
  • Мнения: 14 133
Така е в цяла Варна, бездомни кучета навсякъде.
И в Русе е същото.  ooooh! Голямо разхождане и на домашни кучета пада по площадките и алеите, където играят децата.  Rolling Eyes

# 290
  • Мнения: 4 967
Заповядайте в новата темичка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=309238.new#new

Общи условия

Активация на акаунт