Кадифена кожа

  • 6 901
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 179
На мен не ми мазнее, просто кожата става много гладка и държи доста време  Mr. Green.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз мисля, че открих перфектния лосион за кадифена кожа - не омазнява, не я държи влажна (аз мразя това усещане за леко изпотена или влажна кожа). С няколко думи - наистина кожата става като кадифе, без никакви излишни екстри. Казва се Voglia di, има ги в най-различни варианти като аромати и състав. В момента ползвам един с шоколад и круша и един с ориз и бадеми. Ухаят много нежно и ненатрапчиво, така че след това мога да си сложа парфюма, който си ползвам без никакъв проблем. Имат и душгелове в серията. Във Варна ги продават в Клео, в София не знам, не съм обръщала внимание.
Ето как изглежда:
http://shopping.club.bg/products/?sub=preview&productid=752& … _id=12&page=3

# 47
  • Мнения: 2 414
Това комплектче изглежда страхотно   Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 51
селд форумския пилинг (утайка от кафе и зехтин) се мажа с олио за тяло с ванилия, пачули и лавандула от Bodi shop и се чувствам прекрасно, кожата става мека, лъскава и не мазна и мокра. олиото попива за около десетина минути. Това олио го ползвам и след епилатора и кожата ми не става на червени точици а е гладка и хубава

# 49
  • София
  • Мнения: 7 801
Това комплектче изглежда страхотно  Heart Eyes

Ммм да, много е сладко.  Flutter

# 50
  • Мнения: X
f1ST14ka, в аптека Санита ги има, до пощата.  Peace

# 51
  • Мнения: 2 414
nica,моля те сподели малко повече за този пилинг Praynig

# 52
  • Мнения: 51
nica,моля те сподели малко повече за този пилинг Praynig
като си направиш кафе (кафе машина, кафеварка или како си го правиш) не изхвърляй утайката (това което остава в цедката), а го рабъркай със зехтин да получиш кашичка. натъркай се преди къпане и след това къпането е како обикновено за разлика от кожата, която става много мека и гладка. кафето е като скраб и почиства всички мъртви клетки, а зехтина омекотява и подхранва кожата. чудесна комбинация, която ползвам от няколко месеца и има невероятен ефект. единственият недостатък е че цапа много банята, но иначе се измива лесно.
освен това кофеин има и във всички антицелулитни мазила
пожелаам успех! Peace

# 53
# 54
  • Мнения: 247
Искам да попадна на лосион за тяло,който да прави кожата кадифена. Не искам овлажняващ,регенериращ и прочие,който да ми прави кожата лъскава или мазна.  Crazy  Искам да я прави К А Д И Ф Е Н А.  Simple Smile  

Омръзна ми вече от гореспоменатите лосиони.
Моля кажете ми някой,от който да получа желания ефект?  Simple Smile




Tesori 'd Oriente   orchidea   това е кадифян крем за тяло. Аз съм много претенциозна, даже прекалено, но в този съм влюбена определено. Черната кутия, има го в най-различни цветове, но този е с много нежен аромат !

# 55
  • Мнения: 147
Искам да попадна на лосион за тяло,който да прави кожата кадифена. Не искам овлажняващ,регенериращ и прочие,който да ми прави кожата лъскава или мазна.  Crazy  Искам да я прави К А Д И Ф Е Н А.  Simple Smile   

Омръзна ми вече от гореспоменатите лосиони.
Моля кажете ми някой,от който да получа желания ефект?  Simple Smile
С цел в рекламите можеш да срещнеш за всички кремове че ще ти направят кожата " кадифена " както и няма такъв на който да не пише за какво ще го ползваш- хидратиращ, овлажняващ, за суха, за мазна кожа......Ползвам този и съм доволна от кадифената си кожа Wink

# 56
  • Мнения: 329
nica,моля те сподели малко повече за този пилинг Praynig
като си направиш кафе (кафе машина, кафеварка или како си го правиш) не изхвърляй утайката (това което остава в цедката), а го рабъркай със зехтин да получиш кашичка. натъркай се преди къпане и след това къпането е како обикновено за разлика от кожата, която става много мека и гладка. кафето е като скраб и почиства всички мъртви клетки, а зехтина омекотява и подхранва кожата. чудесна комбинация, която ползвам от няколко месеца и има невероятен ефект. единственият недостатък е че цапа много банята, но иначе се измива лесно.
освен това кофеин има и във всички антицелулитни мазила
пожелаам успех! Peace


nica,чудесна идея.Аз само с кафе се мия,но по време на банята,във връзка с целулита,но и твоя метод ще пробвам. Wink

Общи условия

Активация на акаунт