Злоядо дете....дайте ми съвет......

  • 9 895
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 380
Днес звънях на ли4ната за да питам дали да продължим АБ и тя каза: Още 5 дни.... ooooh! ooooh! ooooh!
Точно си мислех, че вече сме приключили, ама ще го пием 10 дни явно и после пак урина.
Но вече яде, много съм доволна, може и по 10 лъжички да хапне, ако И ХАРЕСА МАНДЖАТА ОБАЧЕ.
Има неща, които като ги вкуси и плюе.
Но вече е много по-добре. Praynig Praynig Praynig

# 106
  • София
  • Мнения: 6 011
За Колите явно тактиката е такава - дълго време антибиотик. Сина ми пи ударни дози една седмица и после половин доза. Общо му се събра близо месец да е на антибиотик, две шишета точно изпи.
Радвам се, че вече поне хапва по малко!

# 107
  • Мнения: 569
Не съм се интересувала и не знам за малко бебе. То след болест е нормално, но моето дете беше здраво и цял месец не искаше да яде. Той сега е на 1г. и  1 мес. и от скоро му давам пчелно млечице!
sladkish4e- радвам се че нещата се подобряват при вас! следях темата понеже и на нас храненето ни е мъчно по принцип...
 Затова използвам да попитам  мунгус- за пчелното млечице- каква е минималната възраст да сезапочне и има ли ефект при вас?

# 108
  • Мнения: 115
Да при нас има ефект!
Аз се бях шашнала вече, цял месец не яде и отслабна, беше прижълтял.  Cry
Сега не е дебел, но заприлича вече на човек и бузки розови има!  Party
Сега хапва, даже понякога като му се услади яденето доста си хапва.
Аз и плодове му давам.
За минималната възраст ще се разровя за информация, ако не намеря ще питам!
Ако имате достъп до хомеопат, той може да ви каже.
Липсата на апетит, може да се дължи на АБ. Хубаво е да се вземат някакви мерки, след приключването на АБ, организмът да се пречисти от тях.
Мен като дете много ме тъпчеха с АБ, прес седмица, две карах гнойна ангина и все на инжекции АБ бях. После се оправих, но сега като прехвърлих 30-те почнаха да ми се появяват алергии, което 100% се дължи на АБ-те.  #2gunfire

# 109
  • Мнения: 569
Да при нас има ефект!
Аз се бях шашнала вече, цял месец не яде и отслабна, беше прижълтял.  Cry
Сега не е дебел, но заприлича вече на човек и бузки розови има!  Party
Сега хапва, даже понякога като му се услади яденето доста си хапва.
Аз и плодове му давам.
За минималната възраст ще се разровя за информация, ако не намеря ще питам!
Ако имате достъп до хомеопат, той може да ви каже.
Липсата на апетит, може да се дължи на АБ. Хубаво е да се вземат някакви мерки, след приключването на АБ, организмът да се пречисти от тях.
Мен като дете много ме тъпчеха с АБ, прес седмица, две карах гнойна ангина и все на инжекции АБ бях. После се оправих, но сега като прехвърлих 30-те почнаха да ми се появяват алергии, което 100% се дължи на АБ-те.  :2gunfire
  Благодаря! До сега не съм чула някой да не е доволен от пчелното млечице! Но ми казаха , че сме били малки за него newsm78
  А педиатъра ни не реагира никак като го попитах- или по- скоро - с пренебрежение- явно не е почитател на този вид "стимулант" за апетита...
  Достъп до хомеопат нямям в момента , но и аз щ есе разровя за поивече информация- мед още не съм му давала...
  АБ не сме пили отдавна- около 5-6 месеца минаха , а апетита винаги е бил така... но дори и да хапва пак не качва- много е слабичък...
   Извинявам се ,че така се намесих в тамата на  sladkish4e  bouquet

# 110
  • Мнения: 1 380
Dina767 защо се извиняваш, темата не е лично моя.Тук споделяме проблемите си със злоядите деца. Hug
Ние след АБ сме на едно хомео за изчистване. Хомеопатката ни го даде още миналата седмица и каза след приключване на АБ да го пием 10 дни и после да ни даде още някакво за изчистване на бактерии, ако има , ама дано да няма.
Вече си яде малкият гном и то с апетит, дано така да продължава. Praynig

# 111
  • Мнения: 115
Dina767 аз като ти гледам линийката, твоето дете е по-голямо. Моят Крум е на 1г. 1 мес. и 2 седмици.
Аз мислех първо, вместо мед да ползвам глюкоза, но му дадох мед и няма алергична реакция!
Ако те е страх от медът, ползвай глюкоза.  Peace

# 112
  • Мнения: 76
i az si misleh 4e sina mi e zloqd do skoro,no kato go vidqh da reve sled kupata s kiufteta.......moje da go zapi6e6 na kuhnq.na po4ti vsi4ki im haresvata mandji4kite

# 113
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 335
Dina767 аз като ти гледам линийката, твоето дете е по-голямо. Моят Крум е на 1г. 1 мес. и 2 седмици.
Аз мислех първо, вместо мед да ползвам глюкоза, но му дадох мед и няма алергична реакция!
Ако те е страх от медът, ползвай глюкоза.  Peace


В какъв смисъл глюкозата замества меда?

# 114
  • Мнения: 115
В смисъл, вместо да се смеси пчелното млечице с мед, да се смеси с глюкоза!

# 115
  • Мнения: 569
  Благодаря момичета- ще се допитам до хомеопат все пак при първа възможност!
  За глюкозата разбрах , но за самото пчелно млечице ми казаха , че не сме достатъчно големи  newsm78

# 116
  • Мнения: 115
  Благодаря момичета- ще се допитам до хомеопат все пак при първа възможност!
  За глюкозата разбрах , но за самото пчелно млечице ми казаха , че не сме достатъчно големи  newsm78
 
Ами, айде като питаш да ни информираш, че аз още нямам отговор!
Дано не съм сбъркала, като давам!

# 117
  • Мнения: 52
Възможно е да е от зъби. А може да се дължи и на горещините. Моят син днес също не яде както обикновено, а по принцип си има апетит.
И аз си мислех, че жегите също оказват влияние. Щом водата я пие с удоволствие......
Peace

Общи условия

Активация на акаунт