гей

  • 23 046
  • 311
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 370
Оффф скучни сте ми, тока водата, детето без татко. Друн -дрън

Кое точно ти е скучно, Деянке? Ми качи се на платформата, развърти се редом с тях и ще ти стане НЕскучно. Flutter

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Че аз сега се връщам от там  Whistling

# 287
  • София
  • Мнения: 4 423
Представете си каква ирония ще е само някой ден сина или внук ви стане обратен, а вие всъщност мразите педерасите. Ах...
И кво...?

# 288
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Глог мента и валериан х 3 пъти на ден след хранене

# 289
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Голяма излагация, за пореден път доказахме, че живеем в мазето на цивилизацията , че сме мишки... това е като акциите на онези крайни групи срещу абортите .. уж се борят за живота , пък хвърлят бомби и убиват хора ...   веротно са били лишени от любов и мразят любовта онези Расатовци, нямам друго обяснение ... единствените хора, показали нисък морал са те ... жалки типове, страхливци са за мен ...

# 290
  • София
  • Мнения: 4 423
Глог мента и валериан х 3 пъти на ден след хранене
Далече си....

# 291
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Представете си каква ирония ще е само някой ден сина или внук ви стане обратен, а вие всъщност мразите педерасите. Ах...
И кво...?
по-добре такъв, отколкото селянин, мутра/престъпник.

# 292
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Добре, транксен ти предписвам. Следващия?

# 293
  • Мнения: 5 370
Голяма излагация, за пореден път доказахме, че живеем в мазето на цивилизацията , че сме мишки... това е като акциите на онези крайни групи срещу абортите .. уж се борят за живота , пък хвърлят бомби и убиват хора ...   веротно са били лишени от любов и мразят любовта онези Расатовци, нямам друго обяснение ... единствените хора, показали нисък морал са те ... жалки типове, страхливци са за мен ...
И чехите и те ли живеят в 'мазето на цивилизацията"? Mr. Green Mr. Green
Оххх, истински се кефих с тази тема. Но май време и е вече за ключ. Експонирана, та чак прееееекспонирана.

# 294
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
прост е българинът и това си е.
гейовете се оказаха най-големият проблем в тая загубена държавица.
не излизат да протестират, че ги дерат с по-скъп ток от първи юли и че всеки ги клати, кой откъдето се сети, ама ще мята бомбички по лесбийките.
смешни и жалки хора не, ами нямам думи.

# 295
  • Мнения: 804
прост е българинът и това си е.
гейовете се оказаха най-големият проблем в тая загубена държавица.
не излизат да протестират, че ги дерат с по-скъп ток от първи юли и че всеки ги клати, кой откъдето се сети, ама ще мята бомбички по лесбийките.
смешни и жалки хора не, ами нямам думи.
newsm10

# 296
  • Мнения: 5 370
прост е българинът и това си е.
гейовете се оказаха най-големият проблем в тая загубена държавица.
не излизат да протестират, че ги дерат с по-скъп ток от първи юли и че всеки ги клати, кой откъдето се сети, ама ще мята бомбички по лесбийките.
смешни и жалки хора не, ами нямам думи.
Аз какво писах по-горе? Ама Деяна каза, че сме били скучни. Това си беше просто отклоняване на вниманието от съществените проблеми.

# 297
  • София
  • Мнения: 4 423
Добре, транксен ти предписвам. Следващия?
И ти ли изпростя, или нещо ти куца?
Гледай да не ти изпиша една Пълна промяна следващия път на някой купон, нищо че имаш нужда! Sunglasses
Ако искаш да ти дам 5лв, за да ми разрешиш да отварям форума, ааа????

# 298
  • Мнения: 1 533
За едни същественото е едно, за други - друго.

# 299
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това е чалга- културата, ако може да се нарече култура въобще ... знае си той селяндура жената, шкембето, мерцедеса и ракията и там свършва света.... а всеки, който иска да бъде по- цветен, истински и летящ е тъпак или се прави на велик и трябва да бъде най- малкото понабит, та да му влезе акъл в главата .... сиво, сиво и пак сиво.... панел му е главата
 

Общи условия

Активация на акаунт