гей

  • 22 974
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 837
Дайте на Буболина един бокс и бухалка и да се приключва темата.

# 301
  • София
  • Мнения: 3 099
Успях да видя само мирен педал, който се опитва да нацелува друг очевидно такъв, само защото го снима камерата. Обектът на нежност въртеше глава като ветропоказател; той, пък - очевидно смутен от същия факт.
Правилно ли забелязах гей-туристи от други страни?... Явно нашите не са си достатъчни. Нали няма да внасяме?

# 302
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Добре, транксен ти предписвам. Следващия?
И ти ли изпростя, или нещо ти куца?
Гледай да не ти изпиша една Пълна промяна следващия път на някой купон, нищо че имаш нужда! Sunglasses
Ако искаш да ти дам 5лв, за да ми разрешиш да отварям форума, ааа????
Превъзбуди се   Crazy  Ква пълна промяна къв купон. Я пак опитай

# 303
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дайте на Буболина един бокс и бухалка и да се приключва темата.

Стига де, тъкмо почнах да чета с интерес  Laughing

# 304
  • Мнения: 7 837
Като гледам, май е по-безопасно да се ходи на гей-парад, отколкото на форумски срещи.

# 305
  • Мнения: 1 533
Като гледам, май е по-безопасно да се ходи на гей-парад, отколкото на форумски срещи.

 hahaha

Извинете че се включвам само с емотикон, но това беше много смешно.

# 306
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Веселба е, жалко, че ще събудим някой мод с хилежите си.

# 307
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според мен е доста тъжно ... спират ни 183 млн. по Сапард, връщаме пари на ЕС по ФАР, 22- ма магистрати се оказват агенти на ДС, Ковачки купува ТеЦ ей така, без търг за някакви си никакви пари и никой националист не реагира
...  изведнъж излизат едни  готини, образовани млади хора, които си правят парад на любовта и веднага се надигнаха псевдо моралистите да хвърлят бомби срещу тях и се прави нац. въпрос ...  защо още живея тук ?

# 308
  • Мнения: 2 755
Това е чалга- културата, ако може да се нарече култура въобще ... знае си той селяндура жената, шкембето, мерцедеса и ракията и там свършва света.... а всеки, който иска да бъде по- цветен, истински и летящ е тъпак или се прави на велик и трябва да бъде най- малкото понабит, та да му влезе акъл в главата .... сиво, сиво и пак сиво.... панел му е главата...
Оууу, нали не искаш да кажеш, че само любителите на чалга не долюбват обратните? "Девойката" Дани от Пловдив не можа да ме обиди, но ти направо ме засегна. Rolling Eyes

# 309
  • Мнения: 5 370
Според мен е доста тъжно ... спират ни 183 млн. по Сапард, връщаме пари на ЕС по ФАР, 22- ма магистрати се оказват агенти на ДС, Ковачки купува ТеЦ ей така, без търг за някакви си никакви пари и никой националист не реагира
...  изведнъж излизат едни  готини, образовани млади хора, които си правят парад на любовта и веднага се надигнаха псевдо моралистите да хвърлят бомби срещу тях и се прави нац. въпрос ...  защо още живея тук ?
Сори, ама и аз като Калина ще се разхиля, и то наяве. Joy Joy

# 310
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Според мен е доста тъжно ... спират ни 183 млн. по Сапард, връщаме пари на ЕС по ФАР, 22- ма магистрати се оказват агенти на ДС, Ковачки купува ТеЦ ей така, без търг за някакви си никакви пари и никой националист не реагира
...  изведнъж излизат едни  готини, образовани млади хора, които си правят парад на любовта и веднага се надигнаха псевдо моралистите да хвърлят бомби срещу тях и се прави нац. въпрос ...  защо още живея тук ?
Сори, ама и аз като Калина ще се разхиля, и то наяве. Joy Joy
На един му става смешно , а на мен мъчно....

# 311
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Разоръжаване!
"Правете любов..." /...няма да ми се получи точно с този цитат/
Правете каквото си искате, само не се избивайте.

Общи условия

Активация на акаунт