Пак гола...."фолк звезда"

  • 20 026
  • 152
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 072
Извинявам се, наистина, трябваше да предупредя.  Embarassed Confused

# 121
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 512

Аз нямам деца,но вие майки на момичета как възпитавате децата си в България?

Дано ти в Бенидорм се справяш по- добре от нас  Praynig Мароканците са не по- малко опасни от голи снимки...

# 122
  • Мнения: 7 837
Бенетонската реклама, доколкото си спомням, е от началото на 90-те години на миналия век. Това значи ли, че се движим 10-15 години след белия свят? Успокоително е, че не са повече...

# 123
  • Мнения: 4 586
Тони с. защо говориш във второ лице.
Ще те развълнуват тия неща, скоро.
Сред тетрадките има голям избор - чалга, рап, чалга, рап, Азис.

# 124
  • Мнения: 1 072
Бенетонската реклама, доколкото си спомням, е от началото на 90-те години на миналия век. Това значи ли, че се движим 10-15 години след белия свят? Успокоително е, че не са повече...

Не се успокоявай. Повече са.  Grinning
Има тетрадки и с Шаная ТуейнGrinning

# 125
  • Мнения: 256
П.П. Ню Валя, кви кучета, кви 5 лева?

Нямах предвид тази тема, но в същия форум.

# 126
  • Мнения: 7 837
Кой се интересува от Шаная Туейн, след като дори Хана Монтана, се снима гола.

Кажете сега за окосмяването и почвата му в рекламата у нас,  15 г. след рекламата на Бенетон. Толкова косми, толкова нафта...

# 127
  • Мнения: 4 586
Абе тоя култ към оскубване не е ли само в КМ?
Нас вълците, космите не ни плашат, нито ни пречат.

# 128
  • Мнения: 677
Интересно ми е с какво, може би крадени, снимки на неква кака, верно пищна, имат връзка с възпитанието на децата ми. Не разбирам. От кое се възмущаваме, от евентуалната кражба и пльоскането в нета или от голата мацка, все тая ква е. Нито поп-фолка, нито медиите имат възпитателна цел. Явно прага ми на поносимост е твърде висок. Мен ме е гнус само от постъпката на тоя, дето е качил снимките на бившата си в нета.
И добре че култът към обезкосмяването не е само в КМ.

# 129
  • Sf
  • Мнения: 808
Хубава е ДесиСлава.

# 130
  • Мнения: 1 455
Тони нямат връзка Naughty
Мен лично такива снимки не ме притесняват,да не говорим дори,че е хубава.

# 131
  • Мнения: 2 759
...не съм казала, че ТИ живееш в пошлост, а че такавата се толерира в България, което си е самата истина... 
                    Ние тук наистина живеем в пошлост и без морал  Peace. Моля, предупредете близките и познатите си в чужбина да избягват да се прибират тук, в тинята  Whistling... А деца пък в никакъв случай не водете!

# 132
  • Мнения: 3 016
Харесвам Деси Слава как пее, но тези снимки не ги възприемам.

# 133
  • Мнения: 1 008
Много красива жена.
Кво като се е снимала гола?

# 134
  • Мнения: 4 435
Много тъпо от страна на Галин,ако той го е направил де.Тя примерно му праща такъв еротичен ммс,докато са заедно,той сега й прави мръсно,глупост пълна.Но и той никога не е блестял с умът си,така че няма какво да се учудвам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт