Разделно хранене-част 25

  • 14 408
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
И съм преяля, и съм препила, и ми е тежко...................
Оплаках се, но снощи ми беше добре до някое време.
Госпожо ,няма да разказвам какви неща ядохме  ooooh!...
До някое време си бях разделна, но после обърках конците и разбира се ,коремът ми веднага реагира.
Днес ще се разтоварваме.
И още веднъж благодаря за поздравите Hug Hug Hug Hug.
Моят рожден ден със сигурност ще го празнувам извън дома.
Ками, Варна е прекрасен град, кой от вас е от там ?
Ще се включа по- късничко пак.
Сега кафе и чао  http://farm1.static.flickr.com/38/76385890_7949c42445.jpg?v=0

# 256
  • Мнения: 338
Здравейтееееее
Алекс, да ти е жив и здрав мъжа (с малко закъснение е моя поздрав, амЪ...) и мнооого да те слушка  Grinning
Госпожата, добре дошла! От снимките си личи колко добре сте си прекарали на срещичката Hug
Ками, голяма зараза е този ЛаРедут Simple Smile В офиса всички дами въздишаме по сайта. Замисляме една обща поръчка.
Сладунче, УСПЕХ утре, мила!
Нещо за срещичка чета Laughing
Лени, Мади и всички  Hug lovekiss

# 257
  • София
  • Мнения: 3 787
Добро утро,милички Hug

В София днес е много неприятно времето-вали,студено и мрачно Confused.Час сега започна да се прокрадва слънцето през облаците,но ще е за малко сигурно.
С това дете ще полудея в къщи TiredИска все навън,не му се стои затворен ooooh!
Може да се покажем за малко на въздух,ако поисъхне  Whistling:

Алексче,свекърва ми е от Варна.Имат къща и ходим там от време на време.Сега я дават под наем,но имаме много роднини във Варна,кумците са ни там,приятели Laughing.Все пак сме живели там доста години Laughing

Мишенце,мания си е направо този сайт Mr. Green.Аз в началото всяка свободна минута влизах там.А като откриете кодовете за подаръци и намаления,става съвсем голяма зарибявка Mr. Green.
Добре,че мъжа ми е доволен от всичко,което съм му купила засега,и изобщо не роптае срещу усиленото пазаруване hahaha.Той е щастлив,че вече не го карам да обикаляме по магазнините и си трае Joy Joy Joy

Весел ден и целувки на всички Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 7 263
Мили ми девойки
Наминавам съвсем за малко, защото ми е натоварено.
Говорих днес с gospojata и решхме да отложим срещичката за другия петък, защото прогнозата за края на тази седмица е с доста дъжд и студ, та преценихме да не си разваляме хубавия летен купон на теферич.
Така че който е навит да се видим да си набележи следващия петък и живи и здрави ще се уточним пак.
Радва ме днешната промяна на времето и силно се надявам да се поосвободя в по-късните часове и да ви нагледам пак. Hug
 Hug Hug Hug Hug Hug на всички за да не пропусна някого Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 1 986
  Здравейте и от мен,мили ми разделнички Heart Eyes Аз отсъствах няколко дни по обективни причини Wink-бях си в родния Добрич-и за да си видя родата,и защото имах нужда Confused-напоследък ме е обхванало едно носталгично настроение.... CryИ като цяло нещо не съм в добра емоционална форма Sad,но.....ще се оправя.Иначе за храненето съм бетон Peace,стриктна съм и резултатът е налице-по-слаба съм с 3 кг.С тренировките обаче съм несериозна-горещо ми е,отпаднало ми е,и.....трябва да се вземам в ръце Peace
  Алексче,честит рожден ден/на патерици/ на твойто мило Wink  bouquetДа ти е живо и здраво Раче-то и много да те слуша Grinning
  Сладунче,стискам палци за утре,мила,и те прегръщам силно,силно Hug Hug
    Реге,наистина ни липсваш,радвам се,че писа HugУспех с новата работа Peace
   Е,събудихте ми интереса по Ла Редут-ще надзърна там,няма да оставам по-назад,де WinkАз и без това постоянно надзъртам в Ягодка-та,само и това ми липсваше ooooh!
   Прегръщам ви всички HugОбичам ви Heart Eyes

# 260
  • София
  • Мнения: 3 787
Софи,и мен ме обземат от време на време едни такива носталгични мисли и ми се иска да видя родителите си Rolling Eyes.Предполагам,на всеки му се случва.

Затова съм щастлива,че майка ми утре пристига за 4-5 дена.Аз почти няма да я виждам,защото ще обикаляме да избираме кухня,плочки и т.н.необходимости за новия апартамент с милото,но все пак ще е тук Laughing
Майсторите ще влизат до 2 седмици,а още не сме взели нищо.Изненадаха ни строителите с по-ранно приключване от очакваното на този етап Grinning

Хайде,отивам да готвя ето това.Да видим дали ще стане хубаво Laughing

# 261
  • Мнения: 3 371
Здравейте , хубавици мои! Ей, още не мога да сколасам да изгладя всички дрехаляци , направо вече ми призля Sick.От всички домакински задължения това ми е най- неприятно! Ама като няма кой друг да го свърши...
Алексче ,  Heart Eyes,  много се радвам , че празникът е бил весел , а колкото до "объркването на конците " - позволено е при такива поводи все пак Peace! Лошото е , че после ти е тежичко на стомаха , ама като разтовариш ден-два и всичко си е ок!
Лени вече е писала за срещичката.Надявам се другият петък времето да е подходящо за градинско парти Party!
Сладунче ,  Hug , много късмет и успех на изипита утре! Ще стискам палци и ще ти пращам цялата си положителна енергия , че да мине бързо и лесно Peace! Ще очакваме включване с нетърпение!
Софи ,  Hug , кога заминавате на морето? Дано е по -скоро - ще видиш колко бързо ще ти се подобри емоционалното състояние там Peace!и твоето ежедневие е много напрегнато , нормално е да не си във форма през цялото време , но като се махнеш от града , прахоляка и еднообразието - всичко ще си дойде на място !А и нали ще сте младоженци с половинката Wink!
Браво на теб - цели 3 кг! Направо си супер Peace! Аз , обаче , сега си понасям последиците от глезотите на морето - качила съм 1.5 кг ooooh! , та сега съм на много строг режим. Не са много и се надявам бързо да влезна във форма!
Йонито , пристигнаха ли гостите ? В края на август , точно преди рождения ми ден , очаквам да пристигнат моите приятели от Бостън! С приятелката ми не сме се виждали вече пета година , тя сега ще си дойде за пръв път , откакто заминаха.Мъжът и си дойде първата година за десетина дни и от тогава и той не си е идвал.Говорим си всяка седмица по телефона или на скайп , ама не е същото!Просто вече нямам търпение да ги гушна Hug! По-късно пак ще пиша , че сега нещо се разстроих Cry

# 262
  • Мнения: 533
Момичета, нямам време да ви чета, само ще кажа, че имам нужда от мнооого положителна енергия и невероятен късмет утре, защото положението е трагично Rolling Eyes Неуверена съм, не съвсем подготвена, както ми е присъщо, и сърцето ми ще хвръкне от притеснение...
Обичам ви Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 338
Сладунка, недей да се настройваш така. Всички тук стискаме усилено палци Hug

# 264
  • Мнения: 3 371
Сладуне ,  Heart Eyes! С теб сме , сигурна съм , че ще се справиш , както и до сега ! Peace
Ками , как станаха тиквичките ! Звучи много интересно , предполагам , че ще бъде и вкусно   chef!
На морето ядох филе от бяла риба , но приготвено много интересно , вкусно и напълно разделно Peace! Филенцето беше върху канапе от задушени зеленчуци , отгоре имаше резенчета домат и всичко това беше увито във фолио и запечено. Рибката беше много сочна и вкусна и съм решила тези дни да я   приготвя , тъкмо във фризера имам филе от треска.Надявам се , че ще се получи , после ще споделя!
Сега ви цункам и ви гушкам топло в тази студена и дъждовна вечер ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 265
  • София
  • Мнения: 3 787
Сладунче,стискаме палци и сме с теб,нали знаеш Hug
Сигурна съм,че ще се справиш блестящо,както винаги  Grinning

Госпожата,тиквичките станаха много вкусни,но не посмях да ги обърна като кекс.И по-добре,щеше да ми се разпадне яденето  hahaha Joy

И да дадеш после рецептата за рибката,че звучи страшно вкусно.В къщи ядем много риба,а рецепти въртя все едни и същи.Искам да опитам нещо ново Laughing

Хайде,лека вечер на всички Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 2 724
Добро утро!
Днес мислите ми и цялата положителна енергия, която имам ,е за Сладунка Hug Praynig Praynig Praynig Praynig!!!
Успех, миличко!
Госпожата, ще стане рибката ,аз често си приготвям така във фолио и добавям сметана за разкош.
Получава се страхотен сос и като му капнеш няколко капки лимонче, става убийствено.
След почивка нали знаеш как е с пране, чистене и тнт .....
Моите момчета се справиха много добре без мен и с цветята ,и с животинките, дори къщата са поддържали в отличен ред, но все пак нашето отсъствие не може да не се отрази .Аз все още се опитвам да се настроя на ежедневна вълна ,ама нещо не се справям добре Crazy...
/като си помисля ,на морето не ми трябваше време да свикна/ Mr. Green
А за приятелите в чужбина роман мога да напиша ,почти всички са емигранти,разпръснати из Европата и се виждаме на няколко години веднъж Cry.
Много е тъжно ,но какво да се прави -съдба.
Ками, това ястие ми звучи много вкусно, но май трябва за себе си да го готвя.
Моите хора обичат всичко "расло на кокал ",дори в летните горещини.
Софи, а снимчици няма ли да пуснеш, да те видим каква фиданка си станала? Grinning
Малката ми сладуранка как е, сигурно родата не може да и се нарадва?
Лени, имам нужда от информация ,но ще ти пиша на лични. Peace
Хайде сега да пием кафенце и дано повече хора се включат  Hug.
 

# 267
  • София
  • Мнения: 3 787
Добро утро Hug

И аз се включвам към кафенцето Grinning.Мерси,Алексче Heart Eyes

Днес в София все е дно не е лято.В момента е 13 градуса-ужасно ветровито и студено.Хората са навлечени здраво Crazy
Чакам майка ми да дойде към обяд и изчезваме с милото по задачки Wink

Целувки на всички и дано в останалата част на страната имате много слънце Laughing

# 268
  • Мнения: 7 263
Сладункааааа

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Ти си върха миличко!
Не се подценявай - вярвай си!!!!
Аз вярвам в теб!!!

На всички други сърдечни   Hug и ще намина пак!

# 269
  • Мнения: 1 986
  Привет и от мен в този прохладен ден Wink
  Сладунче, стискам палци Peace Hug
 Госпожата,за съжаление,почивката ни е далеееече-чак в края на август Cry,но съм решила другата седмица да си направя една мини-почивка - ще прескоча пак до Добрич да се видя с една моя стара приятелка,а и си забравих фотоапарата там,тъкмо ще го взема и ще ви пусна снимки WinkНе знам дали видимо ще си личи,че съм отслабнала,моите кг-ми все варират + - 2-3 и затова околните трудно виждат разликата,е,надявам се вие да я видите WinkМежду другото,отслабването стана съвсем неусетно- в менюто ми фигурират само кисело мляко,зеленчуци,месо,риба,яйца,извара и по-малко плодове-не знам защо тази година много не ми се ядат,за сметка на зеленчуците Confused
  Алексче,Софито е добре,по цял ден бърбори и като чуе някоя нова дума,не спира да я повтаря докато не я произнесе правилно GrinningВсички букви произнася,само с "ф"-то има проблем Grinning-казва си "Соси" вместо "Софи", "сисон" вместо "сифон", коша" вместо "кофа" LaughingНай обича да четем приказки и да танцуваме-как става-аз я нося и танцувам с нея,тя се опитва да пее Laughing
   Пожелавам на всички хубав ден,независимо че е мрачно навън HugДо скоро Peace
   

Общи условия

Активация на акаунт