Разделно хранене-част 25

  • 14 400
  • 301
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 338
Хей ме на и мен  Hug
Снощи оформихме една  малка срещичка - аз , Мади и Сладунка. Еййй много хубаво ни беше. Въобче не усетихме как мина времето в сладки приказки.
Мади, Сладунка, благодаря за съветите, които ми дадохте. Още от днес започвам да работя по въпроса - пък ще видим какво ще се случи Hug
Алексче, и на мен ми едно таковаааа никакво. Но се надявам съвсем скоро всичко да си дойде на мястото. Относно латекса - аз и сестра ми сме много добри в размесването на цветове. Внейната стая едната стена я боядисахме в прасковен цвят - това се получи след разбъркването на цветовете. Аз обаче винаги съм била по-ексцентрична и искам да е по-шантаво та затова ще слагам тапет, а на другите стени латекс.
Госпожата, ако до сряда не си харесам тапети с удоволствие ще се разходя с теб. Аз лично не се сещам къде е този магазин за тапети в "Младост"1А. Тапетите, които търся искам да са с цЪФтя в бяло, червено и черно - или нещо подобно, защото покривалото на леглото ми е червено, а отгоре имам червени и черни възглавнички.
Кюбит, страхотен резултат! Браво!
Само да изклюкам, че Мади изглеждаше мноого добре - отслабнала  Hug
Сега мисля да се разходя до Билла и пазара за зеленчуци и да си сготвя нещо, макар че не съм решила какво точно newsm78
Мимче, голяма забава е при вас с това свинче  Laughing
Ками, намерихте ли кухня?
Лени , Софи Hug
Калида, Реге, отбивайте се при нас  Hug
Целувки на всички lovekiss

# 301
  • София
  • Мнения: 3 787
Хайде,мацки,новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт