Слънце весело припича, МАРТенче след гълъбите тича!

  • 10 027
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 79
Може да стане и така - На мама на слънчице и се препича, но след мартенчето трябва все да тича Joy
Благодаря ви за пожеланията за Петьо.Да е жив и здрав и дано наистина да е един добър пример за Мити.

# 61
  • Мнения: 1 004
И да се включа за гинеколога. Ходя си винаги редовно.
На половин до 1 година си правя профилактичен преглед + цитонамазка.
Според мен всички трябва да ходите поне на година по веднъж  Peace
Аз последно имах раничка и ми я горяха даже миналия месец. Доверих се на мойта си лекарка, макар да бях чувала много противоречия за това горене.
И на мамолог ходих, гледа ме с ехограф. Мисля да си ходя на година на тези прегледи да съм спокойна  Simple Smile
А, и да ви се похваля /засега/  Simple Smile, че и двете ми момиченца са приети вече и записани в 1 градина.
Много съм доволна, септември тръгват, пък дано се разминаваме по-леко с болестите  Praynig

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 14:06 от zayo

# 62
  • Мнения: 2 989
Привет и от мен в хубавата нова тема!
Честито на патерица на всички рожденници - малки и големи, да са живи и здрави!   bouquet
Зайо, много хубаво правиш. Аз като ходих - поради възникналата необходимост исках да ми видят и гърдите, че имах фиброкистозна мастопатия преди предната бременност и две години не съм ходила, но доки каза, че няма смисъл - трябвало да минат шест месеца от спиране на кърменето и разбира се, не е подходящо в положението ми.
Да ви разсмея малко, макар че не е много за смях. От няколко дни Ния е вдигнала мерник и се опитва да потроши всичко в кухнята. Счупи резенцето на единия шкаф, дето толкова време чаках мъж ми да го сложи, после с татко си с дружни усилия изгориха тостера. Начинът е следния: тя завъртяла копчето на котлона на печката, а баща й го бил сложил там на котлона и като излизам от банята - мирис на изгоряло, а той ме убеждава, че е от съседите.  newsm78 Вчера успя да докопа кабела на ел. кана за подгряване на вода и дърпайки го да я обърне на пода, при което тя се поразпадна. Добре, че не беше пълна и то с вряла вода, че си представям иначе как щяхме да тичаме до "Пирогов".
Моите дилеми за записването на ясла продължават. От една страна си давам ясна сметка, че както писаха и от сайта за градините при тази лотария със записването си е чист късмет да сме попаднали в ОДЗ, макар и не по първо желание, а от друга все ме гложди, че май няма смисъл да рискувам да я давам толкова малка. Ама ще го измисля до петък, че нали текат срокове. Така че засега Ния не е от твърдите ясладжийчета наесен, май по-вероятно да си останем вкъщи.
Амели, съжелявам, че не сте се придвижили напред във второто класиране, но може на трето да излезе късмет, ако има други луди като мен, тъй като мисля да откажа класираната кандидатура. За жалост не мога да ви предложа мястото  Embarassed
За киселото мляко давам на Герма или ново - "Ханско", че пише че е със жива заксваска, пък и има вкус на кисело, а не на сухо мляко като "Данон" и другите.

# 63
  • Сливен
  • Мнения: 894
Ива и Мони, не искам да се почувстваш разочарована като отидете на плаж и се окаже, че Мартенчето ще тича ли тича, но не до тях и мама и тати изобщо няма да могат да се препичат на слънчицето Joy Joy Joy
Joy Joy Joy
да де,да май трябваше да започва с на мама й се иска с тати да се препича..... Wink

# 64
  • Мнения: 413
Tincheto 78 ,гласувах PeaceМного е сладка.Ей нашите кога бяха такива.
 С малко закъснение искам да честитя рожденик на Дакра!

# 65
  • Мнения: 1 004
   Здравейте мами и бебчета.

   Нахлувам във вашата тема, за да споделя, че участваме в конкурса на Хумана и ако ви харесва нашата снимка да ни подкрепите. Лилиан беше с термин 03.03.2008, но се роди на 27.01.2008.

http://humana.bg/club/index.php?option=com_datsogallery&Item … atid=1&id=148

  Поздрави и прегръдки на порастналите мартенчета.

И от нас 5 точки, да напредне малко мишката  Simple Smile  Peace

Дакра, честит порастнал мъж с още 1 годинка   bouquet Много да ви слушка и радва и да е много здрав и щастлив Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 8 283
Аз само да кажа "Привет!"
... Лили ме "сгълча", че се губя.... от пуста му градинска кампания не оства врем да вляза и тук уи загубих дирята.
Ние сме вътре ама аз се бутам в шамарите още (т.е. чета, давам акъл в темата)
Амели, твоя мъж не може ли държавнически да съдейства за кризата ... шегувам се,
Спомняма си Велчев като стана министър как се въведе семейното подоходно облагане (нали стана татко), та и ние разбрахме, че нещо държавата е дала за детето/децата ни Simple Smile

Честит рожден ден на всички празнували! Много здраве късмет и любов ви желаем!

При нас нищо ново, освен това че след 2месечан пауза цялата уста ан ели е подута неяде мрънка, пищи, дърпат се и от цялото това нещо всички сме с главоболие и намръщени в къщи.

На море ще ходим при баба ние сме без избор.
На гинеколког съм ходила 2 пъти след като родих.

# 67
  • Мнения: 907
Здравейте и от нас! Десем, аз също се канех да те питам къде се губиш Simple Smile

Да ти е жив и здрав Петьо, Дакра, да му върви в училище и бързо да се научи да кара новото си колело!

За киселото мляко - аз купувам предимно Бор Чвор или Герма, прясно не давам в суров вид.

На гинеколог ходих наскоро, GP-то ми поиска цитонамазка, а аз и без това се канех да отида, тукмо и мамоложки преглед да си направя (моят гинеколог е и мамолог). Това ми е второто посещение след раждането - първото беше около 2 месеца след като родих.

Вече и аз си имам християнче вкъщи. Кръщенето мина добре, Киара плака сравнително малко, само когато не я държах аз. Снимки ще кача по-късно, макар че не са много хубави (защото не снимах аз Mr. Green Wink)

Хубава седмица на всички!

# 68
  • Мнения: 174
gertrudka ,честито ти малко християнче,да е жива и здрава и много да ви радва

# 69
  • Мнения: 174
Малко нахално но да ви помоля да гласувате и за нас Simple Smile
http://humana.bg/club/index.php?option=com_datsogallery&Item … atid=1&id=304

# 70
  • София
  • Мнения: 8 283
Гери, честито и от нас!

Я кажете какви са тези рокли, 'дето комнетирате  Embarassed... пусто любопитство

# 71
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...На гинеколог ходих последно преди 3-4 месеца.Май аз съм най-сериозна по въпроса.Направиха ми цитонамазка-всичко е ок за сега.Оправих си и зъбките и съм готова за тръгване на работа физически,но не и психически.

А на мен ми правиха цитонамазка като ходих на 50-ия ден някъде след раждането, тогава ми и гледа шевове, матка, след това ми взе пак като ходих за сърбежа декември. Може би ми се вижда рядко, защото преди да забременея (нали и аз съм от проблемните), три години посещавах минимум 2ма гинеколога, поне по два пъти на месец. Като забременях, ходих на трима, дори четирима  Crazy. И сега изведнъж това ходене през 6 месеца ми се вижда доооооооооста голям период.

# 72
  • Мнения: 299
Гери, честито ти християнче Hug

isapisa Peace

Манго, и аз бях на това дередже ooooh!. Даже след лечението със Золадекс се видя веднага нова киста и аз направих няколко последователни консултации с различни специалисти в областта.  Чувствах се като "Витошка", кой ли не ме бръкна  тогава / черен хумор, ама .../  Tired

# 73
  • Мнения: 308
   Много благодаря за подкрепата.

   Исаписа, ние гласувахме с 5 и за вас.   

# 74
  • Мнения: 79
gertrudka ,да ти е живо и здраво малкото християнче.Да расте добър и всеотдаен човек за радост на всички ви.
Момичета, вижте какво весело заглавие за темичка  ми хрумна  Joy
Кога порасна МАРТЕНЧЕТО сладко,че вече го гласят за кака и за батко

Общи условия

Активация на акаунт