Накъде? Ами сега?!

  • 6 060
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 249
Ние за това практикуваме по следния начин - 3 седмици от лятната отпуска отделяме за Бг, остават 2 за наша собствена ваканция. Тях ги ползваме обикновено през есента. Слизаме някъде на юг за около седмица до 10тина дена. Удължаваме си лятото с други думи. Но е мноого гадно да излетиш от 25 градуса и кацнеш в Осло с 10  #Crazy

# 46
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
 Milva2003, октомври и ноември е най-удачно да се ходи по екзотични местенца- цените народни, времето приятно... добре си планувате почивката,еваларка Peace



Зна4и и у германско Ще ходиШ  Laughing
заради немските туристи ли татянски? Laughing

# 47
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Зна4и и у германско Ще ходиШ  Laughing
заради немските туристи ли татянски? Laughing


To да бяха само немските туристи... Laughing Приготви се да срещнеш хора (обслужващ персонал) които не говорят испански  Laughing, а само немски и евентуално майоркино (някакъв странен диалект на каталана).

# 48
  • Мнения: 249
Milva2003, октомври и ноември е най-удачно да се ходи по екзотични местенца- цените народни, времето приятно... добре си планувате почивката,еваларка Peace



Зна4и и у германско Ще ходиШ  Laughing
заради немските туристи ли татянски? Laughing
Е, чак екзотични не бих ги нарекла, но прескачаме през октомври до южна Европа, най-южната, Испания, Малта, там някъде, където все още е лято. Мноого не обичам туристи да ме тъпчат по краката.  newsm78

# 49
  • Мнения: 7 605
Зна4и и у германско Ще ходиШ  Laughing
заради немските туристи ли татянски? Laughing

Ахъм, Майорка е 17тата провинсия на Германия, ако не ти е иzвестно оЩе  Laughing

# 50
  • Мнения: 2 032
Не обичам боза, затова редът на предпочитанията ми е:

-Мексико (още има плажове, каквито в Европа отдавна няма: дълги, безлюдни и красиви, има и доста неща за виждане: има и места за гмуркане, ако това те влече, но има и подземни езера, има руини, и т.н.; но сега не е ли дъждовен сезон там?);
-Сейш/Малдив. острови (защото не съм ходила);
-Куба (много колоритно, да, ама като се гътне режимът може пък да е по-добър момент, кубинците в Маями дето чакат на летящ старт поне да влетят и да налеят малко в икономиката, че без бензин и почти без манджа може да настъпят неочаквани ефекти след 2-те седмици престой).

# 51
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Сейшелите. На Малдивите май няма алкохол (не знам откъде съм я закачила таз информация, знам, че са стриктна мюсюлманска държава).

# 52
  • Мнения: 2 907
Сейшелите. На Малдивите май няма алкохол (не знам откъде съм я закачила таз информация, знам, че са стриктна мюсюлманска държава).

Ми на нея щом боза и сака душата, може и на Малдивите тогаз  Mr. Green

Лиске, а моят екзистенциален проблем е как да ударя поне 5ца от тотото, че да ида в Исландия.

# 53
  • Мнения: 3 461
За мен е екзотика да стигна до България от моята точка, за цените да не говорим. За съжаление тук няма такива примамливо евтини оферти за където е, всичко е бецален. България я посещавам, когато се наложи, веднъж на няколко години за не повече от седмица. Ваканцията е малка и предпочитаме да изследваме нови територии.

# 54
  • далечно
  • Мнения: 1 029
още има плажове, каквито в Европа отдавна няма: дълги, безлюдни и красиви,


аааа, има-има спира6и дъха плаж4ета. Две дестинации на "една ръка разстояние": Сардиния и Корсика след средата на септември  Sunglasses (през сезона съм 4увала, 4е е стра6на ръгня, ние сме ходили към края на септ. и е 4удесно

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 16:25 от Loreley

# 55
  • Мнения: 179
Мексико- Playa Maya. Simple Smile
Един приятел мексиканец само за този плаж ми говори.
За плажовете на Riviera Maya ли става дума, ако да, присъединявам се, плажовете там са едни от най-хубавите, на които съм била  Sunglasses Посетих ги миналата година, ще ги посетя съвсем наскоро отново  Peace
Препоръчвам Playa del Carmen и  Riviera Maya (и двете на юг от Канкун), като дестинации.

# 56
  • Мнения: 5 713
Да, там. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3 988
Мексико- Playa Maya. Simple Smile
Един приятел мексиканец само за този плаж ми говори.
За плажовете на Riviera Maya ли става дума...

Аз все още не съм си напълнила обувките с пясък от там, но ме "зарибиха" със снимки и видео и като помисля за почивка сега - все това си представям - рая.  Sunglasses
Тая година няма да ме огрее вече, но следващата съм си заплюла там да ходим.

# 58
  • Мнения: 2
Аз бих избрала лятото ж БГ , при роднините, а на зима като ти стане по стугеничко ж Германия на някое по екзотично место, да ти мине студения сезон по барзо Laughing

# 59
  • Мнения: 179
Цитат

Аз все още не съм си напълнила обувките с пясък от там, но ме "зарибиха" със снимки и видео и като помисля за почивка сега - все това си представям - рая.  Sunglasses
Тая година няма да ме огрее вече, но следващата съм си заплюла там да ходим.

Препоръчвам ти го от сърце  Peace Сложи си такава ваканция в плановете непременно  Hug И на други места в Мексико съм била, но Ривиера Майя май ми е най-любимото място, кристална вода, ситен пясък, чудесни плажове с растящи палми. Препоръчвам хотелите All- Inclusive, организацията на ваканциите е чудесна и има различни опции и за хора с или без деца, а пък за децата има страхотни неща.

Общи условия

Активация на акаунт