Имам ли право да се чувствам предадена?

  • 6 236
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 229
...Нямаш основание да се чувстваш предадена, защото реално този човек не те е предал - той си е такъв, какъвто си е бил. Знаела си го, би трябвало да го очакваш. Твоите изисквания са се променили във връзка с променената ситуация, с това... че ти си пораствала, а той не...

Добре де, нали няколко пъти каза, че е започнал с прекаленото пиянстване след като е забременяла! newsm78 Откъде да го е "знаела какъв е"?!

# 61
  • Мнения: 139
Щом ескцесивните запои са започнали след забременяването - проблемът е съвсем друг. Някои мъже (и не само) никога не узряват до осъзнатата идея да имат деца. А и той ти е казал, че едно дете би променил лайфстайла му - ох, какво да ти кажа, то си е било ясно като бял ден. Ние хората доста често вярваме, че този до нас ще се промени, ще му повлияем, че нещо в него ще трепне и това не е от глупост, наивност, не е за порицание и осмиване...Да, ама не, не се променя такава нагласа, дори и притежателят й искрено да се опитва, доста често резултатът е като при твоя съпруг. Миличка, ти изглеждаш силна жена, ще се справиш, горе главата, радвай се, че ще си имаш бебо, искрено ти пожелавам да срещнеш човек, който от душа иска дечица и да си щастлива. Това, че сега си изтеглила късата клечка не значи, че трябва да си я носиш цял живот.

# 62
  • Мнения: 2 018
Бо, вярно, че темата се проточи и не е лесно всичко да се прочете внимателно, а и не е толкова интересно, но то е написано: ексцесивното пиене започна, откакто забременях. Вярно, че на човекът пиенето му се услажда, но преди това беше в рамките на нормалното. Запоят започна откакто видя двете черти.

Права си,  Embarassedне успях да прочета много внимателно темата, няма и да се оправдавам защо не съм го направила. Извинявам се, все пак.   bouquet
Историята ти в общи линии е идентична с историята на един много скъп за мен човек. И ще ти дам съвет, както бих посъветвала и него, ако можех да върна времето назад.
Така, като си мисля, може би той се страхува от отговорността да бъде баща и алкохола измамно му "помага" да преодолее този страх. Но от друга страна, това може да означава, че дори и да преодолее тези си съмнения, когато те се появят отново в друга връзка, той отново да посегне към чашката.
 Всъщност, нямам право да давам съвети. Моето мнение е че човек не може да се постави на мястото на другия, докато сам не го изпита.

Послушай себе си!

# 63
  • Мнения: 2 108
Директно на въпроса ти-според мен не си предадена,той просто не осъзнава какво точно ти причинява и как да преодолее проблема.
Мен ме изумява друго-явно това,че ще имате дете наистина е било преломно за него и му е трудно да се справи с мисълта,но не разбирам,какво е толкова страшно на това да имаш дете?! Защо мъжете се панират, стресират и ги избива във всякакви посоки?! Толкова ли е апокалиптично това събитие? 30 г. е чудесна възраст за бебе  Tired Според мен ще го осъзнае ище е безкрайно щастлив ,когато бебето се появи! Дано! Успех и пиши развитието!

Общи условия

Активация на акаунт