как се справяте с болките на детето , когато му излизат зъбчета ?

  • 2 281
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 268
Ние ползваме Генгигел. Май го облекчава малко, ама докато си пробият зъбчетата си минава време и се иска много търпение от наша страна. А той милия не знам как го мъчат. Панадол съм давала само веднъж преди сън при първия етап на никнене, но след това не съм, защото считам, че не е много хубаво дасе прекалява с него.

# 16
  • Мнения: 2 524
Измазах ги всичките - Калгел, Дентинокс, Пансорал. Най-доловна съм от Генгигела. Когато положението е нетърпимо - Панадол.

# 17
  • Мнения: 86
Давам хапчета Дентокинд хомеопатични са.Също така хващах гризалката или гумената играчка и я чешех аз,винаги стоеше спокойно и се успокояваше.Мажа и с Калгел но той действа около 20 минути.

# 18
  • Мнения: 3 405
Калгел. Не съм ползвала друго.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Понякога мажа с Дентинокс,но не и помага много

# 20
  • Мнения: 9 973
калгел,панадол Peace

# 21
  • Мнения: 540
КАЛГЕЛ ползваме го в момента доволна съм

# 22
Търпение му е майката на проблема ти.

# 23
  • Мнения: 1 240
Ползвам Генгигел и Пансорал, но като че ли повече за мое успокение. Не намирам голяма разлика като я мажа. Панадол не съм давала.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Калгел ползваме засега, помага...временно  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 5 720
Денстокин и мажа с Пансорал Peace

# 26
  • Мнения: 30
Аз му давах панадолче/нурофенче, а  и мажехме зъбките с дентинокс (а и много гушкане). При нас беше много трудно-излизаха много зъбчета наведнъж.

# 27
  • Мнения: 3 929
Мажех му венците с Калгел, но нямаше ефект. Давала съм му калпол сироп и Панадол, но не виждах никакъв ефект също. По съвет на един педиатър му мажех и венците с течен аналгин, но облекчаваше само временно. Истината е, че както и коликите, това също трябва да се изтърпи.
Ние не сме имали кой знае какви проблеми със зъбоникненето като висока Т, разтройство и т.н., но и нищо не му помагаше, ако имаше повече болка.

# 28
  • Мнения: 132
Нурофен и здрави нерви Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Има едни нови хомеопатични хапчета-Дентокинд.Страхотни са,само те ни помагат.Струват около 7-8лв.Вътре в шишето са 150 таблетки.Разтварят се в малко вода и се дават.Направени са специално за облекчаване на болката от никненето на зъби.Преди,каквото и да пробвам,го облекчаваше за 10мин.От 2 месеца му ги давам при нужда и съм много доволна.
Опитай!Помага! Peace

Общи условия

Активация на акаунт