World of Warcraft мания

  • 62 420
  • 232
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 10
Ух ами не съм сигурна, защото не съм влизала скоро. Познавам обаче един маниак който е в Brainstorm та си мисля, че рейдват, но ще те излъжа. Ще разпитам, ако не ти е спешно.
А да, забравих да кажа, али гилдия е.
Не бе, не че е спешно, просто ми е интересно къде се подвизават българските гилдии.

# 106
  • Мнения: 18 542
Не бе, не че е спешно, просто ми е интересно къде се подвизават българските гилдии.
На Нептулон има най-малко 3 големи алиански, мисля, че има и хордска (за 1 поне съм сигурна) но имена не мога да цитирам в момента Simple Smile

# 107
  • Мнения: 0
Здравейте отново,

Радвам се, че темата се развива и от малките деца се прехвърлихте на големите. Моя съвет като силно зарибен играч е да намериш компромис, колкото и трудно да е. Отдай се на други занимания, когато той играе, на детето си след като играта не ти е интересна. Опитай се да възстановиш изгубената връзка със мъжа си. Ако не ти харесва играта интересът към нея може да изглежда фалшив и да има обратен ефект. Това, че той намира и отделя повече време за игра означава, че там вътре има нещо което му липсва в реалния живот, без да искам да обидя някой, много хора избиват комплекси или пък намират нещо което иначе не притежават (пари, скъпи предмети, респект).

Друг е въпросът, че нивото на хората които срещаш в нея, което е мое лично мнение е "доста зле", трудно се намират добри приятели и не бива да те притеснява връзката с други играчи (гарантирам ти, че в 99% от случите разговора се върти около играта).

Веднъж спорих с моя приятелка играем заедно от доста време, много интелигентна дама и така и не успях да я убедя, че има разлика между виртуалния и реалния, къде в дадена ситуация е по добре да се намираш и какво удовлетворение ще получиш и че не може винаги да слагаш фразата "и в реалния живот е така" .

Тъй като това е тема със заглавие WoW мания тук ще намериш повече "За" отколкото "Против" мнения за играта, но надявам се да бъда полезен. И ако това е все пак някакво успокоение, много от играчите успяват и се отказват за постоянно от играта.

На Нептулон има няколко български рейд гилдии с различни успехи. Ето някой от тях:
Rise Against, Out of Glory, Back of Glory, Unknown, Invaders, Adore, Hail and Kill, може и да съм пропуснал някоя. Ако искате гилдия или помощ аз съм често на линия, въпреки, че можете спокойно и без гилдия да си развиете и облечете героя. Гилдията е необходима само за 25 човека за последните инстанции.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Neptulon&n=Aetherr

# 108
  • Мнения: 2 653
http://www.the-throng.net/viewnews.php -  от хордската страна на Нептулон

# 109
  • Мнения: 619
Хелоууу! Аз да се похваля, че пак съм вътре. Мислех да плащам акаунта като мине сесията, но реших сега направо. Гилдията ни нещо е пред разпад, ще видим какво ще стане. Само бг сме, макар, че последния месец взехме и едни сърби.

# 110
  • Мнения: 641
Princess of Education, честито  Simple Smile. Аз за сега съм вън от играта – не остава много време и реших, че не си заслужава харча, за да вляза 3-4 пъти месечно. Но пък как ме сърбят пръстите за Улдуар, хм  Rolling Eyes

# 111
  • Мнения: 18 542
И на мен ми се играе много ама много и колкото и да нямам време май пак ще си кихна за ацц  Crazy

# 112
  • Мнения: 619
Хех, човек като му дойде музата-забравя за ангажиментите ...
4 изпита имам-да видим какви ще ги свърша покрай уоу-а ...

# 113
  • Мнения: 18 542
Взех карта, сега точа пача  Mr. Green не можах да устоя, дано да се свали тая вечер че да поиграя  Joy

# 114
  • Мнения: 10
Аз пък съм в почивка сега, поне една година. Така си реших. Пишете как върви в Улдуар, макар че сега като играете я се вяснете тука, я не Simple Smile

# 115
# 116
  • Мнения: 10
Ехее Simple Smile Още един бос и АФК тайм Simple Smile Честито Simple Smile

# 117
Хей здравейте, много се радвам, че жени говорят за един свят, който мъжете смятат за свой  Laughing. Аз играя тази игра от 2 години и съм в българска гилдия в Neptulon. Много е яко, мъжете там вече ме приеха, докато в началото малко ми се  hahaha сега вече  bowuu. Райдваме Улдуар, но нещо през летните месеци хора почиват и все по-трудно се събираме за 25-ци. Забавлявайте се

# 118
  • Мнения: 2 653
Хей здравейте, много се радвам, че жени говорят за един свят, който мъжете смятат за свой  Laughing. Аз играя тази игра от 2 години и съм в българска гилдия в Neptulon. Много е яко, мъжете там вече ме приеха, докато в началото малко ми се  hahaha сега вече  bowuu. Райдваме Улдуар, но нещо през летните месеци хора почиват и все по-трудно се събираме за 25-ци. Забавлявайте се
В коя гилдия на Нептулон си?

# 119
Играя в "Out of Glory" в Нептулон. Хората там са готини  Hug макар, че има си изключения   #Cussing out. Ох пък така ми се играе  Rolling Eyes  ама трябва и да се работи

Общи условия

Активация на акаунт