"Тортено предизвикателство" Юли 2008

  • 70 850
  • 1 189
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 1 491
- да разрешим всички ПРИКАЗНИ( герои присъстващи в приказка, легенда, митология без значение кога е публикувана) герои в такъв случай, но ДА СА НЕСТАНДАРТНО ИЗПЪЛНЕНИ.

Аз съм толкова сръчна в ръцете и такава пространствена фантазия ме тресе, че всичко до което се докосна става "нестандартно", значи аз мога да си направя някоя касова продукция, а вие няма и да разберете това  Joy Joy Joy

Извън кръга на шегата, аз съм за и хайде да се записваме, утре е 01.09. ... (малии то годината почти си отиде...) И в крайна сметка, който не го устройва нещо, чисто и просто няма да се запише за участие в Октомврийското предизвикателство!

# 1 186
  • София
  • Мнения: 1 163
мене ми се изясниха вече нещата

# 1 187
  • София
  • Мнения: 2 113
И на мен ми се изясниха - ако искаш мечка, добре, стига да не е Мечо Пух (тази седмица съм му малко набрала на него и на останалите от тайфата му:))) Ако искаш женска фигура с дълга рокля, нека не напомня Барби и Пепеляшка от филми на Дисни, ако искаш кон, то да не е от онези понита със звездите и блясъка в опашките...И все пак, нека е приказка в основата, защото за Ю Ги О не знам да има приказка...или има?

# 1 188
  • Мнения: 11 747
Момичета, утре сутрин тръгвам и ще се появя на 12 септември, някъде там...  Thinking Като гледам ще изпусна новата тема и записването, то нали за около седмица се провеждаше, тъй че смятайте ме моля!  Flutter  Идея имам и струва ми се засега не противоречи на никакви условия, но ако се откажа ще си понеса упреците и наказанието  Blush Crazy

# 1 189
  • Мнения: 2 185
Момичета, имаме си нова тема. Позволявам си да пусна линк към нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326800.0 , за да не стане объркване или някой да я пропусне . Аз случайно я забелязах  Wink

Общи условия

Активация на акаунт