Първата нощ с бебо у дома!

  • 4 845
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Аз не можех да се вредя до сина ми, от мъжа ми. Даваше ми го само да го кърмя  Grinning В останалото време само го гушкаше и му се радваше.
Първите нощи, се будех само за да нахраня Стиви, после таткото го взимаше в хола да го оригне, погушка...
Намирала съм ги мнопго сладки - мъжът ми задрямал седнал на дивана, а бебето сгушено заспало на рамото му. Жалко, че не съм ги снимала.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Беше вълнуваща.Аз естествено притеснена,но пък си имах едно спокойно и спящо бебе.

# 32
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми беше като предишната нощ в болницата Thinking
Събуди се в 3ч сменихме памперса, яде и пак си заспа Laughing

# 33
  • Мнения: 2 131
Ами... не почти не спах през нощта, слушах го дали диша, проверявах десетки пъти дали е на една страна, храних и т.н. И това не беше само първата нощ, де. Тъъъъкмо заспях и той, като по часовник, се събуждаше да яде. Ядеше баааавно, много бавно, после уригване, после приспиване и така минал поне един час. Но беше много хубаво, и аз се сещам с умиление сега.  Grinning

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 703
Блажено, аз се наспах а таткото го носел цяла вечер на ръце , даде ми го към 4 сутринта да го накърмя и наново сън, в болницата не спахме изобщо от горещина .

# 35
  • Мнения: 1 372
След като два дни в болницата не бях спала въобще, при прибирането ни в къщи бях като парцал, започнаха да ме болят шевовете, гърдите ми се бяха разранили. Опитах се да я кърмя, но от болка не успях. Майка ми и даде малко адаптирано мляко и аз съм заспала моментално. Когато се е събудила не съм усетила, станал е съпруга ми и майка ми. Въобще цяла нощ спах непробудно, но поне на другия ден се чувствах като нормален човек и имах възможността да поема грижите към малката адекватно.

# 36
  • Мнения: 8 999
Моите деца прекараха първата си нощ у дома /както и всичко останали нощи до този момент/ в своята стая и в своите легла. В началото се будеха по два пъти на нощ за ядене, но не будуваха, а заспиваха още докато сучеха.
Много мили и добри бебчета бяха.

# 37
  • Мнения: 2 214
Не си спомням точно първата нощ, но ще да е била спокойна. Синът ми беше много кротко и спокойно бебе.
Първата седмица у дома спеше много дълбоко и непробудно едвам го хранех...

# 38
  • Мнения: 2 447
В болницата бебо си беше при мен и първата нощ вкъщи вече успях да поспя(в болницата не можах).Бебчо заспа нахранен и изкъпан към 21:30 и се събуди към 2;30 яде и заспа пак до 6;00

# 39
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 760
Нашата първа нощ след изписването мина добре.Малката се будеше на 2 часа защото още нямах много кърма,но иначе не е плакала и спа спокойно.

# 40
  • Мнения: 4 784
Първата нощ бешееее  Shocked Shocked Shocked Голям рев му дръпна дребния. Добре че на следващия ден се усетих, че рева е бил от коликите.
А преди това, в старанието си да ми помогнат да го изкъпем, майка ми и сестра ми, вслушвайки се в думите ми, че ще каляваме бебето и няма да го къпем с гореща вода, взели, че напълнили коритото с една хладка водица, ама то да се разтрепериш направо. И аз шматка, не пробвам водата, вярвам им, че не е прекалено гореща и направо го потапям, пък то на шушулка дето не стана горкото!

# 41
  • София
  • Мнения: 17 592
Събуди се само за ядене. Той, впрочем, нощем си спи хубаво...

# 42
  • София
  • Мнения: 5 781
Много мила тема  Heart Eyes Първата нощ вкъщи бях сама (е, ако не броя свеки Wink), мъжът ми беше нощна смяна  ooooh! Много ми беше притеснено, но всичко мина леко, без голям рев, както се бях наплашила от б-цата - там ревеше нон-стоп.  Crazy

# 43
През първата нощ вкъщи бебо плака много. Беше неспокойна заради новата обстановка и заради многото хора, които бяха вкъщи като се прибрахме. Но въпреки това успя да спи. Аз също се вьлнувах, защото я чаках с нетърпение  Simple Smile да се роди

# 44
  • Мнения: 219
събуди се само за да папка и после веднага заспа.
 Но още при първото проплакване мъжа ми скочи и докато се усетя ми я беше сложил в ръцете, за да яде  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт