Първата нощ с бебо у дома!

  • 4 827
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • в белята
  • Мнения: 536
Абе част от тази първа нощ в къщи я има записана на камерата ,та няма как да я забравя ,ама и как да я забравя като беше като запис от скрита камера......... Joy Joy JoyТо падна едно хранене и едно къпане ,всеки се шушка около ваничката и никой не знае какво точно да прави, а съпруга ми приел ролята на оператор навира камерата навсякъде и се пречка Joy Joy JoyНакрая като я преспахме и всички си легнаха аз неможах да заспя и само висях над леглото ,а като ревна за храна и трябваше да й сменя памперса стоях пет минути в див ужас ,че нещо мога да объркам и няма кой да ме наблюдава за евентуални грешки( а иначе в родилното настоявах аз да сменям памперсите имено заради това ,да не се шашкам като остана сама) Joy Joy Joy
Сега ми е смешно ,ама тогава ми се ревеше ,е поне за второто няма да съм така.

# 76
  • Мнения: 3 743
Много спокойна , сигурна и щастлива се чувствах. Бяхме само аз , беба и мъжа ми  Heart Eyes

Ей това мисля да направя за второто. Майка ми беше вкъщи за първото и съответно мъжът ми беше в стачка Twisted Evil. Въобще не се включваше в началото в грижите за бебка. Сега, започна постепенно да влиза в час, но още има какво да се желае Praynig
За първата нощ вкъщи - първата в която трябваше да я храня нощем, защото в болницата през нощта бебетата не бяха при майките Rolling Eyes. Ами спеше ми се /както и през следващите 2-3 седмици hahaha/ та две не виждах, но си я хранех упорито по 20 мин на гърда /въпреки съветите на педиатърката, през нощта само водичка/.

# 77
  • Мнения: 1 629
Миии ние като се прибрахме в къщи всички така му се радваха и той се измори много, на мен ми беше много странно, защото гледаш едно... незнам как да го нарека даже, което те зяпа, едно такова набръчкано, със щръкналата му косичка, та заспа си и се будехме само за хранене и за неговия редовен рев в 4и15-20. С мъж ми все се шегуваме, че си става за рождения ден, защото е роден в 4и13 през нощта и всяка нощ близо два месеца и половина си ставаше в този час Heart Eyes Heart Eyes

# 78
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ами аз не помня първата си нощ с бебчето у дома! Страхотна депресия /за нея ми "помогнаха" акушерките от родилния дом! #2gunfire/ ме измъчи поне 3 дни след изписването и тези дни сякаш ги проспах... Никакви спомени!

Общи условия

Активация на акаунт