Наистина матиращ крем!

  • 77 006
  • 378
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 12

Аз го използвах, но поне за моята мазна кожа не дава траен ефект, т.е. никакъв ефект няма, слагах го преди ФДТ, но забелязах, че ако се забавя с нанасянето на ФДТ, себумът е започнал да избива.

# 331
  • Поморие
  • Мнения: 162
А ти какво ползваш? Изчетох цялата тема, но от толкова кремове направо се обърках. Моята кожа е по-скоро смесена ,но Т-зоната много бързо се омазнява.

# 332
  • Мнения: 93
някъде из темата бях чела за крема кларина.и купих си го и сега само на пъпките ли трябва да го мажа или на цялото лице.от него имам чувството,че кожата ми става по-мазна и мръсна

# 333
  • Мнения: 1 416
някъде из темата бях чела за крема кларина.и купих си го и сега само на пъпките ли трябва да го мажа или на цялото лице.от него имам чувството,че кожата ми става по-мазна и мръсна
Аз си го мажа на цялото лице, много добре ми действа Peace С него си поддържам кожата гладка и без пъпки. Любим ми е Heart Eyes Той обаче трябва да се разнесе добре по лицето. Много добре матира лицето, също и омекотява кожата. Освен това много ми харесва, че малки ранички и раздразнения страшно бързо заздравяват от крема, защото съдържа и Алое.

# 334
  • Мнения: 1 416


Последните открития в медицината са приложени в козметичен продукт. Ежедневен хидратиращ гел-крем, който действа едновременно на двата основни проблема при кожа с акне – тежки несъвършенства и запушени пори. Има изразено противовъзпалително, антибактериално, себорегулиращо и матиращо действие. Ефективността и поносимостта е демонстрирана чрез клинични проучвания върху акнеична кожа. Повърхността на кожата е по-гладка, несъвършенствата намаляват, порите са почистени и стегнати. EFFACLAR DUO – една грижа, двойно действие.
Нанасяй ежедневно върху почистена и подсушена кожа на лицето, сутрин и/или вечер. Некомедоногенен. Отлична основа за грим



Този крем позлвали ли сте го и доволни ли сте? Интересува ме най- вече наистина ли прави това, което обещава и заслужава ли си парите - 28лв 40мл. ?

# 335
  • Мнения: 93
някъде из темата бях чела за крема кларина.и купих си го и сега само на пъпките ли трябва да го мажа или на цялото лице.от него имам чувството,че кожата ми става по-мазна и мръсна
Аз си го мажа на цялото лице, много добре ми действа Peace С него си поддържам кожата гладка и без пъпки. Любим ми е Heart Eyes Той обаче трябва да се разнесе добре по лицето. Много добре матира лицето, също и омекотява кожата. Освен това много ми харесва, че малки ранички и раздразнения страшно бързо заздравяват от крема, защото съдържа и Алое.
благодаря за отговора,само че аз като го намажа ми изсушава кожата и после започва да ми се омазнява.мажа го от няколко дни.там където нямам пъпки кожата ми става много гладка,а там където имам пъпка в момента не забелязах да се оправят бързо.ами като тръгна да се гримирвам него ли да мажа или някакъв друг крем?става въпрос като слагам пудра или ФДТ  newsm78

# 336
  • Мнения: 3


Този крем позлвали ли сте го и доволни ли сте? Интересува ме най- вече наистина ли прави това, което обещава и заслужава ли си парите - 28лв 40мл. ?
Ползвам всички кремчета на Ла Рош- М , К и Duo ! "M"-не оставам без него  Heart Eyes,винаги през деня съм с него-матира отлично,лек,отличен за основа за грим,прави лицето нежно,меко,БЕЗ СЛЕДА ОТ ОМАЗНЯВАНЕ,ЛЪСКАВИНИ! "К"-не се справя с лъскавините,ползвам го за нощен,води се излющтващ,но смятам занапред да си ползвам за нощен "Duo"-по-лек от "К",приятен,но не по-устойчив от "М" за през деня.Успех,Амра!

# 337
  • Мнения: 150
След похвали от познати, а и вашите, взех крема на Елеа.
Жената в аптеката каза, че има много доволни от него, беше им останал само 1.
Преди ползвах крема на Nivea Young, на мен ми вършеше работа, но моята кожа не е точно мазна, просто аз си я виждам лъснала  Laughing
Та, взех си и  почистващо мляко, което беше на оферта -20%  и всъщност за цената на една Нивеа, взех и двете неща Simple Smile

# 338
  • Мнения: 1 386
Мат Хроно на Лиерак наистина е много хубав,в момента ползвам негов тестер,също ми харесва,че е и анти- ейдж,но моята кожа в момента е нормална и малко ми опъва,но лятото когато ми е комбинирана ще ми е идеален.

Разкошен е този крем - не мога да му се нарадвам  Crazy Освен, че матира перфектно, кожата ми стана още по-мека и гладка.
Между другото и на мен ми идва малко изсушаващ, но ползвам овлажнители и сутрин и вечер особено и компенсирам.
За този крем ли говорите?

Бихте ли ми казали дали има фактор. Не видях да е споменато в описанието.

Иначе аз съм доволна от този

Но няма фактор и не е анти ейдж.

# 339
  • София
  • Мнения: 93
този на Лиерак ми направи ужасен кир ефект и мисля че няма фактор.Много хубаво матира обаче.

# 340
  • Мнения: 20
A от какво точно се получава кир-ефекта? Наскоро и мен ме споходи това неприятно явления, но нито съм сменяла крема си, нито фон дьо тена.... абсолютно от нищото ме изненада  Crossing Arms

# 341
  • София
  • Мнения: 93
ами според мене от несопособноста на крема да се абсорбира от кожата и да попие.На мене всичките които ми правят кир ефект ми седят все едно съм намазала маска за лице и то просто не попива.Седи си като матов филм отгоре на кожата,но не ми попива изцяло и после като си пипна лицето започва да ми става на кир.

# 342
  • София
  • Мнения: 7 097
този на Лиерак ми направи ужасен кир ефект и мисля че няма фактор.Много хубаво матира обаче.

Няма фактор. За кир ефекта - разнасям го внимателно, на малки участъци от кожата, така че да попие добре, иначе прави кир ефект. Ако сложиш прекалено много, без да го разнесеш добре преди да е попил забелязвам, че прави кир ефект, но аз по принцип много внимателно, бавно и докато попият си разнасям кремовете по лицето и нямам този проблем.

# 343
  • София
  • Мнения: 93
аз както и да го разнеса просто не ми попива,помислих че порите саа ми запушени,ама не е това.Просто тия кремове не са за мойта кожа,а тя е от най мазните.Имам чувството че става като водата и олиото,просто не се смесват и това си е,така и с крема и мойто лице.И все още съм в търсене на крема,единствено Euserin не ми кирлясва и матира хубаво.

# 344
  • Мнения: 1 416

благодаря за отговора,само че аз като го намажа ми изсушава кожата и после започва да ми се омазнява.мажа го от няколко дни.там където нямам пъпки кожата ми става много гладка,а там където имам пъпка в момента не забелязах да се оправят бързо.ами като тръгна да се гримирвам него ли да мажа или някакъв друг крем?става въпрос като слагам пудра или ФДТ  newsm78

Тъй като кремът е на билкова основа, той не изсушава моментално пъпката, както някои други кремове и лосиони например. За всички продукти на билкова основа е нужно малко време, за да подействат, но пък ефекта е много по-дълготраен, а и са съвсем безвредни. Крема е за поддържане на кожата чиста без пъпки и несъвършенства. Ако искаш вземи си за пъпките лосиона Акне Аут на Биотрейд Активния лосион с бялата капачка http://www.kozmetika.bg/showimg.php?filename=dx300_19956.jpg  Той е много хубав, особено за пъпки, много бързо минават от този лосион и кожата става невероятно гладка, също и свива порите. Иначе когато се гримираш според мен Кларина не е съвсем удачен като основа за грим, защото вероятно по-трудно ще разнесеш фдт върху него. Мисля, че е по-добре ако ще се гримираш да си ползваш някаква хидро матираща емулсия като по-добра основа преди грима. Просто някакво леко кремче, което да е под формата на емулсия или гел (което хем да хидратира, хем да матира кожата), защото ако е по-мазен пак ще ти запушва порите и ще ти се образуват пъпки.

Общи условия

Активация на акаунт