проблемно забременяване

  • 7 928
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Според мен по-важно е какво е видял лекарят,стига той да е добър.Тестовете за овулация понякога не са точни.Най-добрият метод за потвърждавне на овулацията е фоликулометрията.

# 76
  • Мнения: 356
Sisoni1,направи ли хистерото,мила?Как мина?
Всеки месец ли нямаш доминантен фоликул или ти се случва от време на време?Или по-скоро да те питам няколко поредни месеца ли ходи на фоликуметрия?

# 77
  • Мнения: 7 488
milo 83, момичетата правилно са те посъветвали вярата е едно от нещата, които ни крепят но моят съвет е незабавно да си потърсиш специализирана клиника. Не отлагай много във времето, защото като се обърнеш един ден ще видиш че то безвъзратно е отлетяло и не можеш да го върнеш за да направиш това което сега си мислиш. Пожелавам ти от цялото си сърце да прегърнеш мечтата на твоя живот Grinning Hug

# 78
  • Мнения: 73
naiema, за съжаление все още не съм минала през хистеро - по предния месец, когато имах насрочена дата лекаря ми се обади в последния момент, че хистероскопа се счупил, а този месец се окзва, че той бил в отпуска и го оставихме за края на септември - а толкова да не ми се чакаше, но какво да правя - мислех си да си търся нов лекар, но така или иначе ще изгубя месец в чакане - така че се надявам този месец да стане вече, че ми омръзна с това чакане и притеснение! Crossing Arms
А за фоликуметрията - просто като ходих на прегледа, когато ми откри полипа тогава ми каза, че нямам никакъв дом. фоликул и това мн. ме притесни, а всъщност сигурно повече от половин год. си правих тест за овулация, който си беше положителен - та за това си мислех, че щом теста е положителен всичко е ОК, а лекаря направо ме притесни и започнах да си мисля, че нещо  не ми е наред - а знам ли може пък и такъв месец да съм улучила - дано да е това!
Надявам се ти и бебчо да сте ОК! Кога се очаква щастливото събитие!

# 79
  • Мнения: 356
Мила,възможно е просто през този месец да си нямала доминантен фоликул.Трябвало е още месец два след това да отидеш пак на фоликуметрия.А тестовете за ову може би отчитат само повишение на хормона,а не дават представа за състоянието на фоликулите.Дано да е фалшива тренога.Предполагам,че всички жени имат аовулаторни цикли от време на време.Съжалявам и за хистерото.Стискай зъби до септември!
Бебчо го очаквам живот и здраве в началото на февруари 2009 г.До тогава да съм те видяла записана в някоя от темичките на Очакващите мами  bouquet  bouquet  bouquet

# 80
  • Мнения: 103
 Sisoni1, честно да ти кажа ад тестове си правих първите 2-3 месеца и спрях сега само на 14 ия ден просто за да видя.
Все си мисля, че точността им е доста относителна и едва ли са по-достоверни от фоликулометрия.
На мен миналият месец доктора също ми каза че нямам доминантен фоликул и няма да имам овулация а този е в отпуск и се разбрахме да отида чак септември средата.
Да ти призная през тези два месеца не съм изпитала никаква болка, като се има предвид че от началото нагодината при всеки 13-15 ден не съм издържала от болки.
Та това е време в което и ти самата да се отпуснеш от бебеправенето и напрежението да се махне от теб.
И още нещо- овулацията не е задължително да я има всеки месец, моят доктор каза че това не трябва да ме притеснява.
 smile3521

# 81
  • Мнения: 73
Благодаря ти chip4e !
Ами да взема наистина малко да се поуспокоя няма да е лошо - сега чакам към края на месеца да ми направят хистероскопия и се панирам може би излишно и какви ли не неща ми минават през главата! newsm78

# 82
  • Мнения: 73
Здравейте, момичета!
Моля ви за мнение - вече 3м. чакам лекаря да си оправи хистероскопа, който както днес разбрах все още не е оправен и нещото, което ме изненада, че ми предложи операция без този уред - попитах го как ще види това което трябва да се отстранява - щял да го види на ехографа..............  #2gunfire
Моля ви кажете ми дали и вие за това  си мислите - определено май трябва да сменя лекаря - но така да не ми се чакаше още месец......
Препоръчайте ми моля ви добър лекар от Плевен или Ст. Загора!

# 83
  • Мнения: 91
Sisoni1 ще ти препоръчам в Плевен др.Бързашки много добър лекар и приятел няма да се разочароваш.Успех ти желая Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт