До къде и с какво махате косми по ръцете?

  • 23 821
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 741
Махам ги до рамото с епилатор

# 61
  • Мнения: 2 231
Целите ръце - с епилатор.Доволна съм от резултата...
И аз Peace Махам ги с епилатор и под мишниците, но там ми излизат по 1-2 гдни пъпки. Sick

# 62
  • Мнения: 2 803
И аз ги махам с епилатор до горе. Свикнах и вече не ме боли.

# 63
  • Мнения: 5 103
До горе и с кола маска.

# 64
  • Мнения: 3 036
До рамото с епилатор и после с крем.
До сега не съм забелязала да са после твърди и по гъсти или черни.
Напротив - по редички са и по меки.
Но това го правя само два пъти в годината - на пролет и лято.
Може би това помага да не са толкова начесто.

# 65
  • Мнения: 3 695
до лакътя с епилатор  Peace

# 66
  • Мнения: 3 315
не ги махам  Naughty

# 67
  • Мнения: 656
Махам ги до рамото с епилатор
И аз Peace

# 68
# 69
  • Мнения: 983
Махам до рамото с епилатор. Пъпки ми излизат ако зимата не съм си ги махала 2 есеца например и след първото махане ми излизат

# 70
  • София
  • Мнения: 2 348
До лакътя с епилатор. И към рамото продължавам, но епилатора не захваща почти нищо. Не се епилирам преди излизане от вкъщи, защото ми излизат пъпчици(това го пише и в упътването). Новите косъмчета са по-меки и по-незабележими, дори и да ги оставя малко да пораснат.
 Не ме боли, защото само по този начин съм ги махала. Още не мога да свикна с болката при махането на косъмчетата по краката, защото дълго време се бръснех.

# 71
  • Мнения: 69
аз ги махам до рамото с кола маска,купих си машинка за кола маска и се справям успешно сама

# 72
  • София
  • Мнения: 981
вчера бях на маникюр и я нямаше ммойта козметичка и отидох при колежката и ми махна космите със студена кола маска  Shocked , за пръв път ме правиха с такава и мога да кажа ,че е доста по безболезнена от топлата и даже се устраших да си ги махна до горе (до рамото)

# 73
  • Мнения: 329
аз ги махам до рамото с кола маска,купих си машинка за кола маска и се справям успешно сама

На каква цена е машинката?

# 74
  • Мнения: 3 459
Машинките с пълнители са около 40-50 лева  Peace

Общи условия

Активация на акаунт