ПОЗНАВАТЕ ЛИ ТАЗИ КРАДЛА???

  • 16 450
  • 213
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 447
 Дано скоро намерите тази крадла,съжалявам за това което ви се е случило. Sad

# 46
  • Мнения: 3 268
Сигурна съм,че ще я нмерите,снимките са достатъчно ясни.А за документите съм още по-сигурна,че до ден два ще ви ги върнат.Преди година на Витошка ми откраднаха портмонето от чантата.Не беше минал и час,когато ми се обадиха хора,че са го намерили до колата си.Вътре имах визитки и ми звъннаха.Така,че загубих само парите.Даже картите не бяха взели.

# 47
  • Мнения: 85
Аз съм чак на Кооперативния пазар, но прочетох и разгледах снимките.

Тази жена няма как да е регистрирана, не изглежда, поне на мен де, да е някаква изпечена крадла. Просто и се е отдало възможност, според нея, що да не си го прибере.
И за това си мисля, че шанса е някой просто да я види/засече някъде.  Така че трябва повече хора сред нас да видят снимките.

А що се отнася до полицията, дано да се намери там някой, докато си пият кафенцето, поне да прегледат снимките в картотеката - наистина хора много, но кръгът все пак може да се стесни до пол, видима възраст, адресна регистрация. Нали и тя си е изкарвала поне лична карта, все пак.

Вярвам, че ще бъде намерена, въпрос на шанс, дали по-скоро или по-късно.

Джъстис, да ни държиш в течение, пък и ние ще се оглеждаме.

Успех!!!

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 15:57 от Melany

# 48
  • Мнения: 3 268
Да,и аз съм сигурна,че тази няма досие в полицията.Просто една лелка,дето й излязъл късмета.Ама ще си го получи де.Ако съм на мястото на авторката,ще разлепя нейни снимки из квартала и ще обявя награда за информацията.

# 49
  • Мнения: 1 447
Дано следващия път като отворя темата да прочета,че някой я е разпознал.
И да има полужителна развръзка тази история.Моляте дръж ни в течение.

# 50
  • Мнения: 395
Благодаря ви  Hug  Вдъхвате ми още по-голяма увереност.   bouquet
Вижда се, че излиза и тръгва на ляво.  Peace
В портфейла има платена сметка за телефон. Дано го подхвърлила на някое видно място и някой съвестен човек го намери, за да си получим документите.
Обещавам, че ще ви държа в течение. Wink

# 51
  • Мнения: 1 318
Много неприятно... точно вчера с треньора ми по плуване си говорихме на тема кражби - миналата седмица бил командировка в София, слязъл вечерта с жена си в ресторант до хотела. След като тръгнали да се прибират към стаята (2-3 минути, след като са станали от масата), се сетил, че му няма телефона. Върнал се - безследно изчезнал и никой нищо не е видял...
Така че... стискам палци да я намерят, някой да се сети, че я е виждал. А ако не се усети, че са я хванали камерите, може и да се върне в същия магазин и да я спипат.
Успех!!!

# 52
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Абе тва е супер гадно
трябва да си супер тъп за да прибереш нещо чуждо пред толкова камери
Стискам палци скоро всичко да се нареди и не се притеснявай чак толкова,всичко ще се оправи ще видиш, А ТИ ДА СЕ ПАЗИШ ЕЙ Hug

# 53
  • Мнения: 25 664
Ако съм на мястото на авторката,ще разлепя нейни снимки из квартала и ще обявя награда за информацията.

Да, даже може да се направят плакати със снимите от магазина и надпис "Внимание, крадла!",  и да се окачат по магазините. Все някой съсед ще я познае.
Не знам доколко е законно, обаче. Преди години си спомням, че имаше такъв прецедент - на витрините на магазините имаше снимки на джебчийки.  Thinking

# 54
  • Мнения: 395
Благодаря ви.   bouquet

geri-meri(popins), и ти да се пазиш.  Wink Лека и красива бременност.   bouquet

Как' Сийка, виждала съм такова нещо във Варна  Joy

# 55
  • Мнения: 3 268
Ако съм на мястото на авторката,ще разлепя нейни снимки из квартала и ще обявя награда за информацията.

Да, даже може да се направят плакати със снимите от магазина и надпис "Внимание, крадла!",  и да се окачат по магазините. Все някой съсед ще я познае.
Не знам доколко е законно, обаче. Преди години си спомням, че имаше такъв прецедент - на витрините на магазините имаше снимки на джебчийки.  Thinking
Да,след като написах поста си и аз се замислих дали е законно.Май не. Thinking

# 56
  • Мнения: 3 405
То стига утре сутрин квартала да осъмне с нейни снимки навсякъде.
Дали ще издържи да не излиза от вкъщи?!

# 57
  • Мнения: 2 478
justice съжалявам много за инцидента ви.Това с разлепянето на снимки из квартала е най-добрата идея.
Аз искам друго да ти кажа.Знам,че е неприятно,но се опитай да се успокоиш,защото в теб живее едно малко човече,което иска само сппокойствие.
Успех!

# 58
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
много самонадеяно, но късмет от сърце  Heart Eyes
Дано пък хванете крадлата.

# 59
  • Мнения: 13 512
То стига утре сутрин квартала да осъмне с нейни снимки навсякъде.
Дали ще издържи да не излиза от вкъщи?!
това е начина! Защо да е незаконно? Това н е е поверителна информация. Имате данни, че е извършила престъпление и я издирвате. Може да искате да я почерпите.Никъде не е казано,че ще я линчувате и саморазправяте с нея!

Общи условия

Активация на акаунт