ПОЗНАВАТЕ ЛИ ТАЗИ КРАДЛА???

  • 16 447
  • 213
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 155
Чудно  ми е, щом ленти не се приемат за доказателствен материал в съда, какво се случва напр. с тези, които са хванати да крадат в магазини? Какви последствия носят и изобщо носят ли? Или само си изяждат боя в някоя задна стаичка в склада на съответния магазин  Laughing

Новият министър на МВр-то иска промени именно в тази насока - да се приемат за доказателство.  Wink
http://news.ibox.bg/news/id_1573353999

Тези, които крадат в магазините -  гледайки на камерите охраната вижда как краде и пипват човека на място или на излизане от магазина почва да пищи открадната стока. В тези случаи охраната на магазина хваща крадеца на място заедно с откраднатото, викат полиция и т.н.

# 211
  • Мнения: 395
Искам да ви споделя още една полицейска из цепка.
Зълва ми отида сутринта да си отваря магазина и заварва спряла кола на тротоара и съответно пред вратата и при което не може да отвори.
Обажда се на паяка, но отказват да дойдат. Звъни в полицията и идват двама "хубавци" и и казват:
" Съжаляваме госпожо, но нищо не можем да направим освен да ви посъветваме да му срежете гумите"  doh
На което тя отговаря: " Добре аз ще му срежа гумите той ще дойде и ще ме набие. Аз какво трябва да направя след това да го убия ли?"

# 212
  • Мнения: 7 837
А после, какво става, Биби? Полицията попълва протокол и ги пуска, а. А през съдя минават ли по бързата процедура, щом видеозаписът не е доказателство? Глоби поне да събират?

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 3 034
Темата се обезсмисли.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт