Как да напълнея здравословно...и в гърдите?

  • 59 168
  • 109
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 76
И аз така.Ех времена,ех цици.Ще следя с интерес,но ви моля разменяйте мнения,а не fight

# 91
  • Мнения: 0
И мен тази тема много ме вълнува. Твърдо против пластичните операции съм (за себе си). Забелязала съм, че някои неща имат чудодейни ефекти върху бюста, това от което аз съм забелязала видимо оголемяване са: противозачатъчни, масаж и мазане с различни кремове за бюст (този на Билка при мен е много ефикасен в съчетание с други фактори), спокойствие (стресът направо стопява при мен), редовно и нормално хранене, секс, много важен фактор са майчинските инстинкти (не случайно японските учени са открили, че бебешкият плач уголемява женските гърди), т.е. всичко каквото е свързано с бебчета, грижа, хранене, готвене и т.н. , други неща които бих могла да ви споделя са - и постоянната физическа активност (не е нужно да е спорт,даже от спорта при мен резултатите са пак стопяване), самочувствието (много е важно, те и сами си порастват, като сме спокойни,сигурни в себе си). Според мен във всяка жена е заложен големия бюст, но заради условията на живот (особено и в пубертета - при тези, на които са им малки оттогава) много влияят на физиологията, стреса,липса на редовно хранене,безпокойството,многото спорт също могат да доведат до малък бюст. Мисля,че всичко е обратимо като се промени начина на живот. Simple Smile Това е моя съвет към всички с по-малък бюст, които не могат или не желаят операции и подобни неща. Важно е и да има стимул, постоянство (може би най-важната дума от всичко), упоритост. Още нещо - (предполагам,че повечето го знаят, но аз не го знаех, когато се интересувах от темата за уголемяване, и затова споделям всичко) гърдите се развиват напълно едва след раждане на дете, така че тогава също уголемяват размера си (особено трайно е по мои наблюдения, ако има две бременности една след друга без период между тях). Доста тъпо е да пиша нещо такова във форум/сайт бг мама, но може би има и такива като мен, които не са майки, а може да попаднат на тази тема.
Засега това се сетих, реших да ви споделя това, което знам и от личен опит и от наблюдения. Поздрави,извинявам се за старата тема  Hug Целувки 

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 03:11 от Slun4ice1

# 92
Slun4ice, много си права! Аз например когато работих нощни смени, забелязвах как от гърдите ми нищо не оставаше Sad Също влияние оказва една тежка вечер на диско чак до сутринта, с много пиене и цигарен дим. Сега почнах да си почивам повече,, пия противозачатъчни, уж от най-леките, и забелязах как гърдите ми станаха по-плътни. Въодушевих се и си купих кремчето на Билка, че му гледах рекламите по ТВто и почнах да се мажа, дано да има ефект. Ще си купя и Соя витал, че съм чувала, че соята съдържа страшня много фито-елементи, предшественици на естрогена, нищо че на хапчетата пише, че са за критическата! Засега много им се кефя как са станали плътни и кръгли, дано порастнат малко  Laughing

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Да разкажа и аз моята гръдна история.

Висока съм 1.80, килограми 58, с малък бюст (не фрапантно, но все пак малък и отпуснат, на всичкото отгоре едната ми гърда е леко по-голяма и по-надолу).

Пила съм по хормонални причини Диане 35- тогава имах най-големия бюст, но също талия и ханш  Mr. Green, като спрях хапчетата, всичко се върна за 2 седмици, както си беше преди.

Отчасти изглежда по-стегнат бюстът ми като ползвам мазилото на Avon за извайване на бюст, придава и един особен блясък на кожата, като секси изпотено Wink

Обикновено през ПМС ми се увеличават циците чувствително и изглеждат "нормални", но покрай нервния хаос от цикъла не винаги им се радвам какви са хубави.

Според мене е до ген, обмяна на веществата и до пропорции. Логично е по-пълните жени да имат по-голям бюст, а кльощите като мен да имат "лисичи муцунки" и да могат да си крият gsm  в сутиена. Завиждам на Скарлет Йохансон, че има хубава фигура и без да е пълна, има голям естествен бюст (ако е наистина такъв).

Към авторката: щом по принцип гърдите ти са големи, то значи след премахване на съответните фактори пак би трябвало да станат каквито са.


# 94
Zdraveite kajete mi za tezi hapcheta Soia Vital dali deistvitelno ot tiah se uvelichava biusta,i nadebeliava.

# 95
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Момичета аз имам приятелка ,която ,като започна да пие цилест мисля че така бяха се сдоби с огромни гърди  ooooh! затова и ги спря , но и окосмяването беше оле мале и то навсякъде  ooooh!

# 96
Здравейте.Попаднах на темата случайно и искам само да ви кажа никога не взимайте нещо което има соя в него.Имам информация на английски за огромната вреда от соята(ако се взема в по-големи количества)!!!!!

# 97
  • Мнения: 2
Момичета и аз да се включа и малко да ви се оплача. Също като някой момичета, и аз сам много слабичка 40 кг. И много искам да напълнея малко. Почти на 16 съм и всички ми викат ще напълнееш апък аз някакси съм загубила надежда и аз нз. От 2 3 годи все една и съща си седя...  мъничка Grinning Трябва ли да се притеснявам или не e редно ?

# 98
  • Мнения: 830
Здравейте.Попаднах на темата случайно и искам само да ви кажа никога не взимайте нещо което има соя в него.Имам информация на английски за огромната вреда от соята(ако се взема в по-големи количества)!!!!!
Ти пък да не мислиш, че са хукнали да ядат соя  Laughing Laughing Laughing Периодично се появява някоя подобна тема и започваме да се надлъгваме как да възвърнем онова което сме загубили след кърменето. И се почват едни хапчета,едни кремове,едни бози....мани-бегай  Crazy Mr. Green
И хапчета пия и с крем се мажа ама циците ми никога няма да станат както преди/вярно има разлика ама.../, не и докато не играе скалпела. Laughing Laughing Laughing да живее пластичната хирургия  Mr. Green Hug

# 99
  • Мнения: 0
аз имам същия проблем,адски съм слаба от малка и искам да те попитам бирената мая действа ли и от къде да си я закупя.моляте помогни ми че не издържам вече newsm78

# 100
  • Мнения: 4
Здравейте,първо за мита за бозата при мен си беше чиста реалност!Аз бях много слаба,а честно казано много ядях,като завърших и почнах работа закусвах с 2 банички и 2 бози,след това минах на кило-две на ден имам страхотни гърди,но на мен не се лепеше по дупето!Освен това пиех сутрин на гладно около 200-250 прясно мляко с един жълтък,лъжица мед и половин банан,разбито с пасатор качих килограми без проблеми.Вече 10 години съм с нормално тегло. Успех!

# 101
  • Мнения: 277
Здравейте.Попаднах на темата случайно и искам само да ви кажа никога не взимайте нещо което има соя в него.Имам информация на английски за огромната вреда от соята(ако се взема в по-големи количества)!!!!!
Ти пък да не мислиш, че са хукнали да ядат соя  Laughing Laughing Laughing Периодично се появява някоя подобна тема и започваме да се надлъгваме как да възвърнем онова което сме загубили след кърменето. И се почват едни хапчета,едни кремове,едни бози....мани-бегай  Crazy Mr. Green
И хапчета пия и с крем се мажа ама циците ми никога няма да станат както преди/вярно има разлика ама.../, не и докато не играе скалпела. Laughing Laughing Laughing да живее пластичната хирургия  Mr. Green Hug
Би ли споделила какво пиеш и с какво се мажеш?
Иначе,аз също загубих килограми,които доста време вече не мога да върна и ми се отразява...

# 102
# 103
  • Мнения: 93
Аз от край време съм си с малки гърди. Има периоди, в които се наливат малко, но после пак се връщат в старото положение. Хапвам син ормално. Не пазя диети, но нито качвам на дупето, нито в гърдите. А бих искала още малко да се ошишкам  hahaha

Напоследък пийвам бозица и се надявам с повече търпение да постигна някакъв резултат.

П.П. Забравих да кажа, че съм висока 175см и може би затова не ми личи много като кача. Здраве да е  ooooh!

# 104
  • Мнения: 802
 И аз съм доста слабичка - пробвала съм какво ли не , но напълняването ми изглежда мисията невъзможна .
 Ще е приятно да прочета, ако някой е открил точната рецепта .

Общи условия

Активация на акаунт