За бащите на момичета..."Не пипай дъщеря ми"

  • 9 551
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 830
.И той никъде няма да е спредимство,предполагам. Mr. Green
да видиш сега хубаво ли е момчето да стои на сухо и да го тероризират изкуфели старчета hahaha
Ако изчакаш до план 2010 ще си помисля... моята мака вече е обещана Mr. Green

# 76
  • Мнения: 118
Аре ш'съ обиждаме ли?Аз не съм изкуфял ,мисля само за добруването на децата.

# 77
  • Мнения: 830
Аре ш'съ обиждаме ли?Аз не съм изкуфял ,мисля само за добруването на децата.
сега не си, ама след х на бр.години не се знае. Mr. Green и тогава децата 100% ще мислят така Mr. Green
айде спирам, че експрес ще ни бие!

# 78
  • Мнения: 1 226
Да нямаш син? Crazy
Малка е още ,сега подготвям брат и за тестовете.И той никъде няма да е спредимство,предполагам. Mr. Green

Нямам. Чакам дъщеря си  Wink

# 79
  • Мнения: 51
ХАХАХА Пътуващ прочети по надолу:
Мой комшии също като теб само че с две щерки-бащата се ерчи перчи и се кротна!Не искам и да помислям какво му е на душицата-падна му се зет с късмет:няма свободно място по лицето от пиерсинги,дори на езика има,върви нон стоп с дънки със синджири едвам крепящи се на кръста да не споменавам ,че ми е клиент в салона и понякога и аз се чудя на решенията му-в момента е лилав на цвят.....За сметка на това носи дъщеря му на ръце и издържа и тях,вишист-програмист и акъл за IQ=1000% с 4 езика......
Малката за нормално изглеждащ младеж,от добро семейство,а я спукваше/ дъщеря му/ от бой,та си я прибраха преди два три месеца.......
 ooooh!Не го пожелавам на никой!!
Таааааааа критерия ........абе дай щерката на сина пък ние ще се разберем с тебе!!!!!!! Joy Joy Joy Joy Wink
!!!
Дай Боже на всеки му щастие

# 80
  • Мнения: 78
Общо взето, мнението ми по този въпрос се изчерпва с

хх. Ако й разбиеш сърцето, ще ти разбия главата

# 81
Ой мале болна тема, и аз чакам бебе, дано не разбера какво е чувството да си баща на момиче:) но не се знае за сега може и точно това да стане за късмет.

# 82
  • Мнения: 396
Историята с пиърсинга е много поучителна.
Работата е там, че моят хич няма да му даде шанс, направо red
То нашто за момента не дава признаци да го влече гореспоменатия тип мъже, ама знае ли човек?! no
Нещата при нас се усложняват и от това , че той самия е от тези с ISQ, клонящо към много /завърши МЕИ с отличен/.
Възпитава дъщеря си в същатата насока...Правилата, които коментираме, важат за него в пълна сила!
Да сме живи и здрави, да дойде денят и на мен самата ми е интересно какво ще се случи !

# 83
Аз също още не съм баща, но не мисля че е нужен такъв краен подход. Да ви кажа, ако мен един такъв баща започне да ме унижава и да ми вика колко съм бил недостоен за дъщеря му и тем подобни, бих казал трудно ще се навия да се омъжа за споменатата! Кой ще страда после?!
Да не говорим ако изпадна в ситуацията някакъв който се държи като пещерен човек да вземе да ми обяснява колко съм бил неподходящ Joy! Така че татковци внимавайте да не съжалите че сте отстреляли в буквален или преносен смисъл някой ухажор, че после не се знае дали детето няма да стане майка когато мине във категорията "лелка"....или никога Wink

# 84
  • Мнения: 904
Гостов, не е задължително да попаднеш на такъв "пещерен"тип баща като моя, не всички са такива споко Stop,пък и може да извадиш късмет и да залюбиш по-малката сестра, при нея нещата не се повтарят повярвай ми, поне при нас беше така всичките емоции и краски ги преживях аз при сестра ми ги нямаше въобще.
Извинявай ама да ти призная и аз не бих се омъжила за такъв дето ще се стресне от баща ми както ти казваш.През цялото време мъжа ми знаеше как се развиват нещата и нито за миг не се поколеба,пък и татко въобще не го е обиждал или унижавал, та той не го беше виждал дори при него беше въпрос на принцип някакъв newsm78 да се покаже като загрижен за бъдещето на дъщеря си баща, е сега със смях си спомняме за тия моменти.

# 85
Е, ако в бъдеще взема да попадна на жена чийто баща е като доста от писалите в темата, които с пушката посрещат....определено бих се стреснал!
В повечето случаи обаче става въпрос за това че "моето дете си е най-хубаво" и бащата може малко да попрекали с изискванията, което пък показва недоверието му в дъщеря му.

# 86
  • Мнения: 118
Аз също още не съм баща, но не мисля че е нужен такъв краен подход. Да ви кажа, ако мен един такъв баща започне да ме унижава и да ми вика колко съм бил недостоен за дъщеря му и тем подобни, бих казал трудно ще се навия да се омъжа за споменатата! Кой ще страда после?!
Да не говорим ако изпадна в ситуацията някакъв който се държи като пещерен човек да вземе да ми обяснява колко съм бил неподходящ Joy! Така че татковци внимавайте да не съжалите че сте отстреляли в буквален или преносен смисъл някой ухажор, че после не се знае дали детето няма да стане майка когато мине във категорията "лелка"....или никога Wink
Ти пиле, тренирай и учи!
Другото ние сме го измислили,нЕмай ядове за дъщеричките.

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 11:35 от Пътуващ

# 87
  • Мнения: 2 172
Аз също още не съм баща, но не мисля че е нужен такъв краен подход. Да ви кажа, ако мен един такъв баща започне да ме унижава и да ми вика колко съм бил недостоен за дъщеря му и тем подобни, бих казал трудно ще се навия да се омъжа за споменатата! Кой ще страда после?!
Да не говорим ако изпадна в ситуацията някакъв който се държи като пещерен човек да вземе да ми обяснява колко съм бил неподходящ Joy! Така че татковци внимавайте да не съжалите че сте отстреляли в буквален или преносен смисъл някой ухажор, че после не се знае дали детето няма да стане майка когато мине във категорията "лелка"....или никога Wink
Ти пиле тренирай и учи!
Другото ние сме го измислили,нЕмай ядове за дъщеричките.
rotfImbo rotfImao

# 88
  • Мнения: 830
gostov ,природата е измислила естественият подбор още преди милион години-ще оцелее най-добрия Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пък ако ще си избираш жена по родителите и...дупе да ти е яко човече. hahaha

# 89
  • Мнения: 118
gostov ,природата е измислила естественият подбор още преди милион години-ще оцелее най-добрия Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пък ако ще си избираш жена по родителите и...дупе да ти е яко човече. hahaha
Аз съм 'Естесвеният подбор'.Дарвин да има да взема.

Общи условия

Активация на акаунт