За бащите на момичета..."Не пипай дъщеря ми"

  • 9 537
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 830
Ще мине време ще говорим пак  Wink само ти пожелавам да ти е жива и здрава щерката- тя ще ти покаже за кво става дума Wink След 15-20години ще пишем пак из форума и бас ловя, че ще те чета и ще се хиля.Ще бъде нещо такова" Избяга през прозореца...мръсника я чакаше долу...метна се на мотора му и изчезнаха в ноща...видях и само татуировката на задника....чудя се кого да очистя първи него или нея "Mr. Green

за тати  bouquet

моята версия ще я разкажа друг път, ама малката ако се е метнала на мен/което е факт/ опеделено ще има какво да ви пиша hahaha

# 91
  • Мнения: 904
Извинявам се че в предния си пост не поясних че аз съм стуци,промених го щото почнах да си забравям вече никовете Embarassed
По темата - едно не ми е ясно, всички родители и в частност бащите възпитават децата си в някакви ценности и принципи(за всеки различни)и в един момент добре възпитаното ви дете възприело тези принципи и водейки се от тях в житейския си път се оказва че е непослушно щото същите тези принципи в който сме го възпитали се обръщат срещу нас.
Не знам дали ме разбрахте.
Примерно цял живот сте повтаряли на детето си че трябва да отстоява позициите си и да преследва мечтите си (образно казано),обаче в един момент тези "мечти" нещо на вас самите не ви се нравят особено, обаче детето добре е възпитано и е човек с принципи и не отстъпва дори и пред вашите аргументи(не че винаги децата виждат нещата трезво) и изпадаме в ситуация "с нашите камъни по нашите глави"
Та в този ред на мисли, Пътуващ ти ако възпитаваш една истинска жена нали си даваш сметка че едва ли ти ще си естествения подбор Twisted Evil .

# 92
  • Мнения: 830
Оставете го пътуващия нека се пени,аз залагам на малката Laughing тя ще има последната дума Peace

# 93
  • Мнения: 1 226
Бени мама не го плаши човека от сега. Joy Joy Има време. Той и моя се пени така, но едва ли ще има думата, когато малката порасне. Само всичко да е наред с нея де. Макар че и мен много ме е страх от този момент. Ако е като мен, много бой ще трябва да яде  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт