Къде е пъпчето на вашето дете?

  • 17 072
  • 149
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 410
оставих тази чест на таткото и сега Пъпчо е някъде на Античния театър в Пловдив!
История, космополитен град, култури разни....

# 136
  • на село
  • Мнения: 3 932
У дома, в една кутийка.

# 137
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На дребния пъпчето е някъде из Шатите, кумовете ни живеят там и го взеха, като си заминаваха. Аз също не съм фенка на тази страна, ама се надявам да са го хвърлили на някое хубаво местенце, че нашият Зайо да стане голем чиляк Mr. Green

# 138
  • Мнения: 46
В оркестрината на Миланската скала , но май не помогна много.  :

# 139
  • Мнения: 197
Не съм го хвърляла. Прибрала съм го и си го пазя. Заедно с косата от първото й подстригване, гривничките от болницата за ръка и крак с името й, картона от бебешкото легълце в родилното (розов за момиче, за момчетата бяха сини) с име, дата и час на раждане, тегло и т.н.

Не съм се замисляла къде да го хвърлям и дали въобще да го хвърлям.

Сега сменя зъби, и тях пазя... Crazy

# 140
  • Мнения: 59
   От майка ми знам, че пъпчето се хвърля на високо /като например покрива на сграда/, за да се издига човека на високо, а не да го тъпчат хората.
   На племеничката ми хвърлих пъпчето в темелите на ректората на Стопанска академия - Свищов, така че със сигурност никой няма да я тъпче, а тя трябва да стане я професор, я доцент, но най-вероятно ще е ректор.
   Моят пъп е хвърлен в СУ, но аз никога не съм ходила там, а и Сф не ми е любим град. Затова пък съм ученолюбива, ако изобщо има връзка.
   Пъпчето на моето слънчице си е все още у дома - в една кутия, в която държим пари и бижута и някой др.неща - увито е в бяла кърпичка, завързана з червен конец и до него съм сложила 4-рилистна детелина, която случайно намерих това лято. Искам да го хвърля в тукашния университет, а тя да си избере какво да учи от вс.спец., но още умувам и се чудя дали това е най-подходящото място за случая.
   

Последна редакция: вт, 11 окт 2005, 12:28 от Светлана Колева

# 141
  • Мнения: 81
Пъпа на моята Бети е в Народното събрание. Един ден имахме работа до София и баща и го занесе, но като се замисля май не съм избрала точно къде да го хвърлим (имайки предвид народните ни представители).

# 142
  • Мнения: 528
Нащо падна още на следващия ден след изписването в къщи и понеже си помислих че ще е като детето над нас лигаво и все на мама за полата се държи още на другия ден го сложихме до едно борче в двора на Софийския да е по ученолюбиво от родителите си

# 143
  • Мнения: 4 629
Стои си в къщи, още не сме се споразумяли къде да го хвърлим

# 144
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Сега сменя зъби, и тях пазя... Crazy
Не беее, те се хвърлят на покрива с думита "На ти сврако малко зъбче...." ама продължението не си го спомням.
Иначе пъпчета е в едно пликче в чекмеджето с документите, и коса от първата подстрижка.
    На племеничката ми хвърлих пъпчето в темелите на ректората на Стопанска академия - Свищов, така че със сигурност никой няма да я тъпче, а тя трябва да стане я професор, я доцент, но най-вероятно ще е ректор.
  ......Искам да го хвърля в тукашния университет, а тя да си избере какво да учи от вс.спец., но още умувам и се чудя дали това е най-подходящото място за случая.
Поне си се насочила към висше училище Grinning
Моя мъж и до ден днешен мърмори на майка си с кой акъл му хвърлила пъпа в селското основно училище Mr. Green и затова нямал висше, но пък има средно......представяш ли си, ако беше хвърлен в университет Laughing

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Пъпчето и стои в една книга, заедно с къдричка от първото постригване. Незнам дали да го хвърля някъде? Още не съм решила.

# 146
  • Мнения: 967
Нашето пъпче за сега си е вкъщи, но ми се иска да го хвърля някъде на много живолисно място. За сега съм го завързала за един глобус, че да обиколи света някой ден Simple Smile

# 147
  • Мнения: 118
На каката пъпчето го хвърлихме пред университета а на бебо още си е в къщи.

# 148
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Без колебания баща му го злепи на задната страна на монитора на един от компютрите в офиса му Wink

# 149
  • Мнения: 197
Не беее, те се хвърлят на покрива с думита "На ти сврако малко зъбче...." ама продължението не си го спомням.

Знам, бее. Wink Татко ме водеше до покрива на обора и ме караше, като го хвърля, да кажа: " Дядо Боже, на ти кокален зъб, дай ми железен." Laughing

Ама аз понеже съм много сантиментална... та ги пазя нейните. Пък и тука няма покриви. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт