За или против климатиците?

  • 8 671
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 698
На работа има една колежка, която чела, че от климатика се хващало рак на мозъка... Да я питам тя на една клетка как ще хване рак, ама айде...

 Joy Joy Joy Peace

За климатика. В офиса съм свикнала толкова много с него, че ако не ми е хладно, много трудно работя. Вкъщи нямам - от което фатални последици засега не са установени.  Sunglasses

# 91
  • Мнения: 2 818
В момента ми е толкова горещо, че жадувам за климатик. А защо да е на 23-24 градуса и хората да мръзнат? Ако е на 27 например не е ли по-добре?  newsm78

# 92
  • Мнения: 411
За!
Особено остра нужда изпитвам от подобен уред през големите жеги,иначе рискувам постоянно физичско неразположение!

# 93
  • Мнения: 2 478
Как може да съм против към уреда,който разхлажда живота ми?
През последната седмица климатика е пуснат дори през нощта.На 26С и режим sleep.Иначе не се диша.
Дори детето спи по-добре в охладена стая.

# 94
  • Мнения: 1 259
Точно в момента съм ЗА.

# 95
  • Мнения: 1 910
където рядко има екстремно високи температури, които да се задържат повече от 2-3 дни, климатика ако не излишен лукс е уред, който може да донесе повече вреда отколкото полза.
Е как да няма екстремно високи температури за големи периоди. Миналата година си бях в България за 4 седмици и през 3 от седмиците беше минимум 32-33 градуса. Да не говори, че беше такава жега и преди това. 35-37 си беше редовно. Но може да имам различно мнение от теб за висока температура и продължителност.  Grinning
"ЗА" климатика съм в нормални граници. Ако навън е 30, климатика на 23-25. Ако е 35-40, примерно да е на 27-28.

# 96
  • Мнения: 1 364
при нас един включва (аз), друг изключва (колежката). но се разбираме някак.
нямам намерение да втасвам, навън е 32 С.


Сега последната седмица пускаме климатика, като стани хладно го спираме и така цял ден.

# 97
  • Мнения: 2 550
обичам ги милите климатици, обаче...само да ме духне леко и почва да ме боли всичко
това лято се опитвам да мина без климатик, но скоро ще се предам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт