Искам да раждам вече

  • 11 097
  • 202
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 38
Как хубаво са го измислили холандците! Идва в дома ти сестра, за да ти помогне да се адаптирате с бебето в домашна обстановка, сред вашите си вещи...да влезете в ритъм. А пък излишното висене в болницата, което в повечето случаи само изнервя майките, са ви го спестили. А тук като те изпишат, идва лекарката за пръв преглед и след 15 дни водиш бебето в кабинета. А въпросите, които те връхлитат в първите дни, в които сте заедно с малкото бебче, можеш да ги задаваш на Арменския поп  Whistling( или във форума ). Ех, благородно ти завиждам, че роди в бяла държава!  bouquet

# 196
  • Мнения: 3 069
Честито!
Да ти е жива и здрава хубавицатаbouquet

# 197
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Честито и от мен  bouquet
Да ти е жива и здрава бебка.

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Лелеее изчетох сега цялата тема!  Hug Браво Меган   bouquet  bouquet  bouquet Да сте живи и здрави всички и честито ти бебенце!!!!   bouquet   Hug   bouquet  Hug

# 199
  • Мнения: 1 559
Ех, благородно ти завиждам, че роди в бяла държава!  bouquet

Определено си е за завиждане Peace.Аз имам 2 операции по спешност на яйчниците преди 8 год.в Варна Sick.И ми е пределно ясно болниците какви са. Sick
Тук те изражда,акушерката,при която си ходил на прегледи по време на бременноста.Доста жени раждат в къщи..,но и процента на раждащите в болница е доста голям.А болницата е просто един хотел Whistling.Обслужват те Laughing,постоянно ти носят нещо за пиене(както и на партнyoра,понеже тук бащата присъства винаги на раждането Peace)..хранят те Joy .Та акушерката ,която те изражда,си е с нормални дрехи Sunglasses(моята беше с една рокля,и аз на два пъти е опиках като напъвах hahaha,та накрая си сложи една найлонова престилка отпред hahaha)..бащата също Wink.Няма такъв смешен стерилитет,както в БГ болница ooooh!..Само вече ако се наложи секцио,там си те подготвят за операция.
Абе тук в една болница си клиент,а не опитно зайче както в една бг болница... #2gunfire
Момичета още веднъж ви благодаря за прекрасните пожелания  bouquet  bouquet,и затова че споделихте и радости и тревоги с мен... Hug  bouquet  bouquet

# 200
  • Мнения: 265
 newsm44 Мегън,толкова се радвам ,не мога да повярвам на килограмите на бебетата ти newsm53,направо отгледани!
Да ти е жива и здрава Емма и каката също newsm10
Ох кога ще стане и тук като в Европа,поразмечтах се с теб newsm76

# 201
  • София
  • Мнения: 5 079
Честито, много се радвам за всички ви!

# 202
  • Мнения: 78
Честито да ти е жива и здрава малката Емма!!! smile3504  и много целувки на твоята Емма от моята Емма  love001

Общи условия

Активация на акаунт