Искам да раждам вече

  • 11 112
  • 202
  •   1
Отговори
# 180
  • Попово
  • Мнения: 687
бравос  Hug  bouquet

# 181
  • Мнения: 617
Бравос мила и честито ти бебче   bouquet

# 182
  • В страната на чудесата!!!
  • Мнения: 24
Честито !!! Живи и здрави и да се слушкате!!! smile3525  ylinfant smile3525 newsm10

# 183
  • София
  • Мнения: 1 185
Бравоооо, честито   ylinfant

# 184
  • Мнения: 4 335
4естито HugДа е жива и здрава,и много да ви радва  bouquet

# 185
  • Мнения: 378
честито!живо и здраво да ти е  bouquet

# 186
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честита ти втора мома. Дано е по- поспалива от първата. Laughing И послушна, разбира се.

То аз вече искам да раждам, от няколко дни ме подпира яко в пикочния мхур и едното ребро и ми е едно криво. Ама дано не тръгне де, че ми е раничко още. Sad Първият път ми беше по- комфортно.

# 187
  • Мнения: 38
Браво! 4,635 ...  Crazy Поздравявам те за това голямо бебе!!! Да ти е жива и здрава! И да ни покажеш снимки  Flutter

# 188
  • Мнения: 199
Честито!   bouquet
аз се възхищавам на големината на бебетата ти  Laughing

# 189
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Те и двечките май са с почти еднакъв ръст и тегло, нали?

Супер, представям си те в 9 месец, дай една снимка с голямата пупа. Grinning

# 190
  • Мнения: 1 131
Честито,миличка.Нямах търпение да чуя че всичко е минало добре.Да сте живи и здрави.И дано това бебе да е по-поспаливо от каката,че не ти завиждам,ако ревнат и двете Laughing

# 191
  • Мнения: 3 695
Честито и от мен!  bouquet
Поздравления за размерите на бебораните ти!  Hug
И супер, че там, където си, изписват за 1 ден.   Simple Smile

# 192
  • Мнения: 4 753
Е ти ме уби..  Shocked  Вчера беше тука, днес пак си тук, ама с бебе на два дни.. Thinking  Как ги правиш тия работи не знам...  newsm78 

И супер, че там, където си, изписват за 1 ден.   Simple Smile

Единия ден са я приели в 11.30, а на другия са я изписали в 10...  Crazy Това тук може да се случи точно никога...  Rolling Eyes

# 193
  • Мнения: 1 559
Единия ден са я приели в 11.30, а на другия са я изписали в 10...  Crazy Това тук може да се случи точно никога...  Rolling Eyes

Нали Joy...принципно можеха още същата вечер да ме изпишат,но трябваше да следят малката едно денонощие за захарта,че повечко кила. Laughing
Ето,тъкмо седнах да пиша,и голямата скочи #2gunfire.Иначе беше доста тежка нощ Sick.Мъжо как замина на работа в 6 без 10 не го знам Flutter...само днес Wink,че имат доста работа Rolling Eyes.
В 8 чакам да дойде мед.сестра,която всеки ден от 8 до 11 ..до сряда(dr sedmica) ще идва,да помага за бебето Peace.Изписват те веднага от болницата,но седмица след това идва жена професионалист Mr. Green да помага за бебето,домакинството,да ти гледа коремчето и шефовете... Laughing
И свеки следобед може да намине newsm78,ама тя не е като бг баби да помага Whistling..,най много да напазари нещо,и да е сготвила нещо за довечера,и да го донесе. Joy
За другото с мъжо се справяме сами bowuu..сно6ти чистихме малко ooooh!...абе влизаме си в ритъм...няма как Simple Smile

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Честито и от мен!
Нека малката принцеса бъде жива,здрава и така оправна като майка си!
На теб желая да си жизнена,щастлива и много обичана!
Поздравления за голямото бебче!

Общи условия

Активация на акаунт