Място за седянки на склерозирали Дюканки - 111 тема

  • 54 863
  • 1 053
  •   1
Отговори
# 1 035
  • София
  • Мнения: 123
Здравейте  Hug Hug Hug
От толкова време се заканвам да гледам предаване за режима само ако и Дюкан присъства, а сега няма да мога утре да гледам, защото по това време ще пътувам към морето Twisted Evil. Хем се радвам, че ще се попека на плажа, хем няма да ме свърта да видя какво е станало по БНТ Sick. Как пък се случи точно утре... Отивам на Синеморец и ако има Дюканки в района с удоволствие ще се запознаем с тях ( имам предвид и мъжът ми, който ще се окаже по-голям почитател на режима и от мен Mr. Green). Ще намина и през Бургас към девети, така че и там бих пила по кафе, ако някой е свободен от бургазлийки по това време Flutter.
mausssi -  welcome - сигурна ли си, че искаш да отслабнеш толкова newsm78. Най-ниския нормален индекс на телесната маса е 19, следователно долната ти граница за килата, при които не е застрашено здравето ти, при тази височина е 53. А ако питаш мене и това си е малко за 167см. Не рискувай здравето си с опасни експерименти 4/2.
 Peace

# 1 036
  • Мнения: 142
Изчетох с удоволствие 2-3 от темичките ви и избрах тази схема, за да ускоря отслабването, защото при мен нещата наистина много бавно стават, а и 2 дни ПЗ да са само за "събуждане на метаболизма", както и да е няма да импровизирам ще си карам 1/1. Мерси, момичета за отговорите. Целта ми е 50кг за да се мотивирам, но ако стана поне 53 ще съм много, много доволна и мисля, че с вашата подкрепа ще успея.

# 1 037
  • Мнения: 309
mausssiofftopic - намали си малко аватарчето, че отнема бая пространство.
А щом си решила, че ти е нужно отслабване - ти си знаеш най-добре! Успех  thumbsup!

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 23:08 от Sagittarius.

# 1 038
# 1 039
  • Мнения: 184
Мило ми, Орелче!
Знаеш с колко любов изричам това твое именце Hug, нали?
Ще ти стискам палци! Както казва малкия - разбий ги, размажи ги, разкажи им играта на дедовците професори! Аз всеки ден си имам работа с тях и знам какво е да спориш с академични лица, нооо...ти ще се справиш Hug
Вярвам го!
Жалко само, че по това време аз ще съм в някое задръстване на път за работата.
Дано после някъде да го има качено. Praynig
Целувки и успех Hug

# 1 040
  • Варна
  • Мнения: 2 757
SECILIA7, много ти благодаря за линка, изгледах анонса. Ще го повторя за всички, които са пропуснали, с големи червени букви тук: http://news.bnt.bg/content/view/full/240546 Става дума за минутите около 25-тата.

Надявам се, че в този сайт утре ще видим и запис на предаването с Ори. Лично аз ще съм в този момент на гарата за да си купувам билетите за Стара Загора.

Дано не е късно да си кажа двата съвета към Ори... Сега се сещам, кухата ми лейка...

1. Вземи си някакъв грим и най-вече пудра,  не знам дали в студиото ще ти обърнат внимание дали лъщиш.

2. Непременно иди в тоалетна в най-късния възможен момент.

Целувки от мен.

# 1 041
  • Мнения: 466
Мацки, отдавна го чаках това предавне, ще го гледам непременно. Орелия , вярвам че ще се справиш блестящо. Имаш и моята подкрепа  Hug

Аз днес имам леко намаление , макар и с малки прегрешения, но си продължавам режимно. Надявам се скоро да мина в трета фаза.

# 1 042
  • Мнения: 1 610
Стискам палци на Орелия! Незнам къде удрят вестниците в недостатъци на диетата, но ако те зачешат на темата Кока Кола, освен линка вчера, ти предлагам една супер реплика , ако не да я използваш, то поне да се надъхаш, че си права  Wink
   
 “You can be watching TV and see Coca-Cola, and you can know that the President drinks Coke, Liz Taylor drinks Coke, and just think, you can drink Coke, too. A Coke is a Coke and no amount of money can get you a better Coke than the one the bum on the corner is drinking. All the Cokes are the same and all the Cokes are good. Liz Taylor knows it, the President knows it, the bum knows it, and you know it. ”
    – Andy Warhol
 Hug

# 1 043
  • София
  • Мнения: 1 124
Здравейте ето ви още едно ново попълнение
аз съм 150 см 67 кг и мисля да преборвам 50кг. Спи ми се и утре ще гледам да пиша повече  Hug

# 1 044
  • Universe
  • Мнения: 1 556
SECILIA7, много ти благодаря за линка, изгледах анонса. Ще го повторя за всички, които са пропуснали, с големи червени букви тук: http://news.bnt.bg/content/view/full/240546 Става дума за минутите около 25-тата.

Само аз ли имам проблеми със звука, или е национален заговор срещу дюканстването Sad Sad Sad
Явно, ще ставам в ранни зори да гледам телето  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

   
 “.... All the Cokes are the same and all the Cokes are good. Liz Taylor knows it, the President knows it, the bum knows it, and you know it. ”
    – Andy Warhol
 Hug
Ех този Анди Уорхол, я да му илюстрирам оригинално казаното с неговото произведение hahaha hahaha hahaha Браво, rien Hug Hug Hug  Всъщност никът ти какво значи newsm78 newsm78 newsm78 /на френски rien=нищо/

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 00:02 от lenny_pld

# 1 045
  • Мнения: 1 610
Точно това значи  Laughing Навремето минавах граници в канала rien de deklare с по няколко бутилки ракия. И ме питаха Аве ву ..бля бля не говоря френски ...деклеер? И аз им виках Риан, риан..щот толкова знаех  Joy Joy

# 1 046
# 1 047
Здравейте,
намерих 1 интересен сайт в който дават страхотно обяснение защо в 95% от случаите винаги се напълнява след прекратяване на диетата. Мисля че на много от вас ще бъде интересно да прочетете!
http://www.lotus88.eu/zdrave7.html Simple Smile

# 1 048
Здравейте,
намерих 1 интересен сайт в който дават страхотно обяснение защо в 95% от случаите винаги се напълнява след прекратяване на диетата. Мисля че на много от вас ще бъде интересно да прочетете!
http://www.lotus88.eu/zdrave7.html   
 Simple Smile Simple Smile

# 1 049
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 177
Здравейте,
намерих 1 интересен сайт в който дават страхотно обяснение защо в 95% от случаите винаги се напълнява след прекратяване на диетата. Мисля че на много от вас ще бъде интересно да прочетете!
http://www.lotus88.eu/zdrave7.html   
 Simple Smile Simple Smile

 Thinking интересно е, макар да не е точно за този режим
 Thinking ако приемем и че е вярно, тогава е вярно и обратното: намалявайки теглото ние подобряваме баланса между ИН и ЯН, както и нормалната работа на петте вътрешни органа (те само пет ли са? )  Peace

попитай пак в новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт