БЕБЕТА ЮНИ 50

  • 12 928
  • 293
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 713
Честито на Мишленце, Ниночка и АБВ!
Да са живи и здрави малките съкровища!

  bouquet   bouquet   bouquet

Успех на Рали.  Hug

Бъни, по- добре да не ти казвам моя по колко време виси на гърдите ми. Понякога откарваме по час и нещо. Консултантката ми беше казала минимум 15-20мин на гърда, а колко дълго- нямало значение. Аз тия дни нямам против дългото сукане, защото пак си напипвам разни възелчета, които след кърменето изчезват.
На фонтанелата не съм обърнала внимание. Simple Smile
Гали, за ЕБХ знам, но не съм готова да го практикувам. Нямам нерви.
За местенето, предлагам още малко да изчакаме. И аз съм на мнение, че сме един отбор. Simple Smile

# 181
  • Мнения: 13
Аз също съм ЗА да се преместим в родени,тогава когато всички са се обебили,а това ще стане мн.скоро Peace

InaD,аз също опипвам ръбчета по главичката,но педито ме успокои,че скоро вече няма да ги има.

 newsm68А сега да се похваля.Днес вече съм 2 кг. по-малко,отколкото преди да забременея newsm44Но понеже аз си бях обличка и преди това Sick,та сега имам за сваляне още  :2gunfire:10 кг,за да постигна най-добрата си форма.

# 182
  • Мнения: 24
Честито на новите майчета Simple Smile     bouquet


Ралии успех мила  Hug  Praynig  Peace

И на моя Алекс фонтанелата е малка. newsm78 А бе момичета ,ние мн акаме ...Кърмим се на 3 часа и на всяко хранене се омазваме  Mr. Green .Днес пак започна да тече секрет от оченцата  Sad ,слагам му капки и дано се оправи по бързо.

А да ви кажа ка се ядосах  #Cussing out .Днес бях при моя доки да ми махне конците и ме гледа на видеозон и какво се оказа....че не са ме из4истили одбре като са ми правили кюртажа  #Cussing out         побеснях направо  #2gunfire
И сега ще пия лекарста от които адски мн ме боли корема ,все едно имам контракции( ми тя матката се прибира за тва) Оффф незнам какво да ви кажа  #2gunfire

Оплаках ви се ....

Лека ве4ер и всики беб4овци мн да слушкат

# 183
Здравейте и от мен.
Ние сме си вкъщи от 28 юни, но нямам време да пиша. В родилно не искаше да засу4е и докато свикнем направо отка4ам.
Сега  малко се поуспокоих ина4е ревех по цял ден.
Да ви питам по колко яденета трябва да прави  на ден, и колко наакани памперса, 4е нещо нямаме никакъв режим, цяла нощ спи сутрин в 7 едвам я будя, правим големи паузи и послеяден през 4ас по 4ас и така абе много объркано го описах. Айде това от мен и сложих снимки в албума.

# 184
  • Miami
  • Мнения: 412
Момичета, на Жорко нещо много му тече едното оченце. Това де не е конюктивит? Аз го изчиствам с преварена вода и тампонче. Утре ще се занесем до педито да я питам.
Вие знаете ли нещо по въпроса?

# 185
  • Мнения: 318
Искам да питам мамаите родили секцио  колко време след това спря да им тече,аз знам че при нормално родилите тече около 30-40 дена,но си мисля,че при секциото би трябвало да е по малко,на мен все още ми тече,но малко просто зацапване и не знам дали е нормално вече е почти 4 седмица  Thinking

MISHAa видя по напред че си питала за солариум като си със операция,на мен моя лекар ми каза да си излагам колкото може повече операцията на пряка слънчева светлина,така щяла да зарасне по бързо и по добре,но мисля,че солариума не е за предпочитане  Peace

# 186
  • Мнения: 233
Привет мами!  Hug

Включвам се много набързо, за да кажа, че вече сме си вкъщи! Малкото Бюти ми е много добричко, папка като за световно, едвам й насмогвам.
За раждането ще разкажа по-късно какъв екшън беше, че сега умирам за сън - вече 1 седмица не съм спала и съм като зомби  Crazy
Нямам силички изобщо - в болницата оставих 9 от 11-те кг., които бях качила по време на бременността... Сега захранвам и мен, и малкото...  ooooh!

Много искам да изчета добре какво сте дискутирали, че нали и аз вече събрах 1 седмица опит с бебе.  Mr. Green Аз още не мога да повярвам де, ама това е една друга тема Wink

Лека вечер и много прегръдки от мен и Мишел.  Hug

# 187
  • Мнения: 176
Здравейте. Леле момичета, как имате време да пишете.... Няма да ви казвам колко пъти влизам в темата и не успявам да прочета повече от 2 страници, камо ли да се запиша.

Добре завърнали се на всички обебени мами! Ще пиша пак когато мога, само да кажа на Валентина че видях въпроса и за съветите за кърмене тук и много се извинявам че не можах по-раничко да отговоря. Накратко - само кърмене до 6ти месец, без вода, (камо ли пък сокове), на поискване - дори и да спи 4 часа, ако теглото на детето върви добре, да го оставя да си спи. Първите 2-3 дни докато ми слезе млякото много се притеснявах - дали изобщо ще слезе, пък достатъчно ли ще е, пък ако дойде чак на петия ден какво ще правя, няма ли да е гладно детето? Педито каза така: "Еми, ще поотслабне, но ти си му предоставила достатъчно запаси докато е бил в теб. После ще си навакса. Това е начина на природата и ако започнеш да му даваш АМ отсега, само ще попречиш на естествения развой на нещата." (Има ли нужда да казвам колко си харесвам педито  Mr. Green.)

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 19:37 от Трънче

# 188
  • Мнения: 13
kory,оченцето на Норка също сълзеше,но с промивки с преварена вода и лайка всичко си дойде на мястото.Съществува и вариант да има запушен слъзен канал,при който се налага лечение с капки.Педито ще ти даде най-точния съвет.

привет на всички завърнали се!  bouquet

# 189
  • Мнения: 210
Момичета, на Жорко нещо много му тече едното оченце. Това де не е конюктивит? Аз го изчиствам с преварена вода и тампонче. Утре ще се занесем до педито да я питам.
Вие знаете ли нещо по въпроса?
И при нас е така, но лайката не помага  Sad  И сме така втора седмица  Tired Док каза, че и да има запушен канал очетата не се пипат до навършване на 1 годинка .. Ако до вдруги ден не се пооправи ще ни изпише капки някакви  Sad

# 190
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте и от мен!
Рядко ми остава време да влизам пък да чета ............... Сега прибрахме дребния от разходка заспал и сега още спи в количката на коридора  Wink! Как го излъгахме и аз не знам, ама смятам че след малко като го изкъпя и това спане ще ми се върне  Crazy! Нищо, аз все казвам само да ми е жив и здрав пък другото ще се оправи  Praynig!
Ние или спим, или ядем или ревем  Crazy! Ей това се чудя кога ще премине и ще започне да си бодува без да реве и пищи  newsm78!
Доста си повръщаме и от вчера е на мляко против повръщане. Дано да има ефект, че имам чувство че не качва човечето  Sad! Въпреки че като се тегля с него и без него показва качени грамове, ама то параноята ...........
Уф, сега пък се шашкам че е много облечен на коридора и му е топло, ама взема ли да го ръчкам и ще се събуди! То не че не му е време, де  Wink!
Днес ме изшашкаха с гръмнал реактор в Чешка АЕЦ и не мога да сваря да звъня на мъжа ми и на сестра ми да четат в Интернет дали е вярно  Close! Пък ние си бяхме кротко на разходка, ама те докато прочетат и да се обадят аз бях превзела града и се бях прибрала с дребния  Crazy! Слава богу че са били само слухове  Praynig!

За килограмите - имам да свалям още 8 до кг преди да забременея и 10 до идеалното ми тегло  :oops. Ама аз бях качила 30  Embarassed!

Честито на всички които съм пропуснала   bouquet!

# 191
  • Мнения: 148
 Hug Здравейте и от мен. След 6 дневен престой в болницата, и  ooooh! сумати време без нет, най накрая и аз да се включа.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАЙЧЕТА! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА!
Имам да се връщам много назад да наваксам, но ще смогна Peace.
Сега само запис  bouquet

# 192
  • Мнения: 657
Леле, и аз нямам никакво време да ви изчета, бебка заема всичкото ми такова  Heart Eyes А и днес ходихме за акта за раждане и после здравни каси и тем подобни, та кажи речи не съм почивала  Tired Снощи след вечерята в 12 бузанка се събуди към 4:30 гладничка, а после чак в 8:30, та що годе съм доволна, че не се буди повече от един път  Grinning Днес си купих силиконови зърна и цял ден се кърмим от гърда успешно  newsm44 Направо ще умра от щастие!  Heart Eyes Оказа се, че проблема е в зърната ми - прекалено са плоски и не може хубаво да ги захапе, както и да е, вече сме доволни и двете  Flutter Иначе акаме, пръцкаме и хълцаме редовно  Mr. Green
Сложих снимки да ни видите големите бузки  newsm03
Отивам да полегна, докато мога.. Като ви изчета, пак ще пиша  Simple Smile
Лека нощ на всички мами и бебоци! Heart Eyes

# 193
  • Мнения: 17
Честит син на abv и честити рожби на всички останали новообебили се мами! Да са им живи и здрави рожбите, само радостни мигове да им носят!



Честито и на вече завърналите се у дома майчета!  Hug
Чакаме разкази за раждането!

Нашето мишленце заспа след дълго надлъгване (не знам защо така трудно започна да заспива след вечерното папкане след къпането  Thinking) и сега е време и ние с таткото да си отпочинем.  Heart Eyes
Хубава и спокойна нощ, момичета!

# 194
о аз сам нова тук и много не знам правилата.значи малкия алекс се роди на 18.06.2008      2580 и 49см в токуда с секцио

Общи условия

Активация на акаунт