Кандидат- студенти 2008год.

  • 19 368
  • 240
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 270
Успях да омая изпитващите Simple Smile Да се надяваме да стане така и на изпита по английски Simple Smile

# 196
  • Мнения: 165
Пожелавам ти успех и стискам палци  Peace

# 197
  • Мнения: 270
Thank you very much Simple Smile

# 198
  • Мнения: 475
Ехо бях на море,сега се връщам и веднага да се похваля,приета съм в ПУ-то математика на трето класиране,утре ще се записвам,след първият семестър ще се прехвърля после друга специалност,целувки и успех на всички  bouquet Peace Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 270
Айс, на трето класиране във Варна не си ли приета?

# 200
  • Мнения: 475
не знаех,че ще има такова класиране и сега проверих не съм приета, а ти? днес се записах вече в ПУ-то не е кой знае какво, но ми е по-добре,поне имам шанс да се прехвърлям после

# 201
  • София
  • Мнения: 16 111
Айси, честито и на тебе. Записвай се сега, а после ще се прехвърляш. Ако пък ти върви математиката - учи си я. Представи си колко ще си търсена за частни уроци после.
Успех на студентките.
Ние също се хвалим - работи усилено, маникюр, педикюр взима вече втора заплата и бакшиши всеки ден. Доволна е, аз също. Да избута 13 клас и после ще видим.

# 202
  • Мнения: 270
не знаех,че ще има такова класиране и сега проверих не съм приета, а ти? днес се записах вече в ПУ-то не е кой знае какво, но ми е по-добре,поне имам шанс да се прехвърлям после

Приета съм да..записах се даже, но кандидатствах в колежа по туризъм (казах по-рано в темата) и ако ме приемат там, ще се запиша.

# 203
  • Мнения: 475
Браво на теб!  bouquet на мен гледах 20 и няколко стотни не ми стигат за най-ниският бал ,то с матурата са много високи баловете Close

aisha  bouquet

# 204
  • Мнения: 165
 spam2  ICE_89 много ти се радвам на снимката  Heart Eyes много сладка  Hug

# 205
  • Мнения: 270
Айс, то с тази матура е много прецакана работата в икономическия...направо нямам думи..и сега гледах, че имат допълнителен прием. Някакво момче е влязло с бал 14.44 икономика на търговията. Явно толкова свободни места има, че е влязъл с такъв бал...

# 206
  • Мнения: 475
donatella мерси мила  bouquet
pav4eto свърши вече в ПУ ще уча,  и то математика ужас,нищо първия триместър ще издържа и после ще се прехвърля ако одобрят деканите,успех ти пожелавам и да пишеш какво е станало  Hug
aisha bouquet

# 207
  • Мнения: 270
Айс, благодаря ти Simple Smile Успех с математиката Simple Smile
В петък съм на изпит за колежа. Този път събеседване на английски Simple Smile стискайте палци Simple Smile

# 208
  • София
  • Мнения: 16 111
Сигурна съм, че ще издържиш изпита. Много успехи от нас.

# 209
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
днес се записах вече в ПУ-то не е кой знае какво, но ми е по-добре,поне имам шанс да се прехвърлям после

Честито и от мен! Желая ти много успехи!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт