Имената

  • 3 843
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 269
Много сладка тема!
Александра като беше на 1.5 г си викаше Канганга #Crazy, после, към втората си година, се трансформира в Ашанга Joy

# 61
  • Мнения: 1 909
Моят Александър пък като малък казваше, че се казва .... Асан Shocked )

Сега малката му казва Жажа, покрай нея и ние.

Тя самата упорито твърди, че е Нана, въпреки че всички други й викаме Мими (от Миряна)

# 62
  • Мнения: 3 886
Много сладка тема!
Александра като беше на 1.5 г си викаше Канганга #Crazy, после, към втората си година, се трансформира в Ашанга Joy
хахах това много ми хареса

# 63
  • Мнения: 135
Борис като малък се представяше за Будис.

Племенникът ми Николай си казваше Наньо, сестричката му Теодора (разликата им е една година и половина) като проговори също започна да нарича себе си Наньо и да говори за себе си в мъжки род.

# 64
  • Мнения: 2 807
Дани  - "Дади"
Ива - "Иба"
Мони - "Момо"
Мама Мими - мама Мики
Тати Ники - тата Мики

Един от многото незабравими моменти!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 3 886
Млката как се казва бати
-ТЯ: КИСИ
-мама:а аз
-ТЯ: мама
-аз :а тати как се казва
-ТЯ -Тати даша(адаша)
имаме едни приятели които мъжът е адаш на моя съпруг.Та тя винаги така говори НИна и даша и тати даша #Crazy Joy

# 66
  • Мнения: X
Ами то на каката името и е три букви, няма как да го сбърка, виж дребното ще видим  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 4 967
Контастин - от Константин, но то си е трудно! Все не мога да науча домакинката в детската да ми напише правилно името на детето на касовите бележки. Колкото пъти да й казвам, все КОСтантин излиза. ooooh!

# 68
  • Мнения: 1 674
Стела пък на две-три годинки, когато я питаха как се казва, съвсем сериозно отговаряше "Снежанка"!


моята дъщеря е със същото име.мн ми е интересно как ли ще се нарича

# 69
  • Мнения: 1 731
Малкия си казва Диди
(не обича да му казват Давид),а каката се представяше като Аи (от Рали ,че Аи).Аз съм си мама ,а тати е тати Данчо ама сега от време на време ни казва 'писе' и 'коте',щото ние с мъжа ми така си викаме и той покрай нас. Joy Joy

# 70
  • Мнения: 2 126
Голямото ми момиченце (на 2 и половина) проговори доста бързо и за кратко произнасяше някои думи различно и смешно.Себе си наричаше Лала Девадова (Вяра Деянова),А баща си - тати Нян(Деян) Mr. Green Сега всичко си казва без грешка,дори по добре от някои по големи дечица от нея Wink

# 71
  • Мнения: 678
Когато беше малка Анджела/около 1 г./ неволно  казвах изречения от рода на"Ади че закъсняваме."
"Ади ела при мен"
"Ади  сега ще излезем на вън"
И детето започна да се нарича Ади.
Та от Анджела си казваше Ади.
Сега вече на 2 и половина казва Анджела.

Общи условия

Активация на акаунт