Belly Dance във Варна - безплатно

  • 13 455
  • 169
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Момичета хвана ме летния вирус май. Нямам сили да седя права на краката си. Много извинявайте!

# 106
  • Мнения: 43
Момичета, какво ще кажете за тази седмица?

# 107
Хей,момичета. Heart Eyes Как сте?Една новина за вас.Аз се прибирам в България на 18.08. и оставам. newsm53Така че ще правим и школа,и племе,и ще танцуваме на воля. newsm10Много,много се вълнувам.
 txtloves

# 108
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Хей,момичета. Heart Eyes Как сте?Една новина за вас.Аз се прибирам в България на 18.08. и оставам. newsm53Така че ще правим и школа,и племе,и ще танцуваме на воля. newsm10Много,много се вълнувам.
 txtloves
А би ли приела поръчка за тренировъчно облекло?
Много се радвам че оставаш и ще има група?
Може ли да се записваме от сега? Mr. Green Mr. Green

За тази седмица - аз може би няма да мога да дойда - нямам си баба гледачка, а татко е сам войн на работното поле и почти не се виждаме. АКо се уговорите нещо пуснете депеша, ако успея с вас съм  bouquet

# 109
  • Мнения: 43
УРА

Ура и за школата, и за племето!

# 110
  • Мнения: 198
Romani супер, така ме зарадва  newsm18 Two Hearts  нямям търпение да започваме  Hug

# 111
  • Мнения: 160
Бройте ме и мен вече ако се сформирате като група Simple Smile От другия месец ще мога да посещавам и уийкенд занятия Simple Smile А как ми се танцуваа  Crazy

# 112
  • Мнения: 22
Romani, това наистина е невероятно щастлива новина newsm44!
Ще чакам с нетърпение да се върнеш в България. С твоите преподавателски умения и талант, от нас и един засега гол ентусиазъм е достатъчен, за да засенчим за една година Indigo dance club Mr. Green
p. s. Дотогава ще опитам да не си строша главата в опити да направя онзи turkish drop.

Mahidevran, хайде да организираме нещо за тази седмица.

# 113
  • Мнения: 43
Ота, хайде да съберем групата на Шаро утре, сряда или четвъртък. Моята приятелка се върна от Германия и е тук. А тя танцува по-добре от мен!

Хайде да действаме, че свършва лятото. Simple Smile

# 114
  • Мнения: 22
Момичета, заличката е резервирана за 20, 00 часа тази вечер. Среща там 15 минути по - рано, за да започнем навреме. До скоро Heart Eyes

# 115
  • Мнения: 11 747
о, прекрасно е да има във Варна професионален инструктор!  Peace Хайде дано по някое време и аз се организирам да се вкключа. Гледам си Рейчъл Брайс за вдъхновение...  Rolling Eyes

# 116
  • Мнения: 22
Уговорката за тази вечер отпадна и отменихме резервацията за залата Cry

# 117
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Извинете че няма да мога да съм с вас!
Станаха ми много дините под мишницата...

# 118
  • Мнения: 43
Ние слава Богу имаме ток (поне в някои части на апартамента...)

Уговорката остава за утре пак за 8 часа Simple Smile

# 119
  • Мнения: 22
Mahidevran, падна ми батерията на телефона, не съм си взела зарядното на работа и не мога да ти се обадя Sad

Ако случайно надникнеш във форума, телефонът е: 603 067.

Общи условия

Активация на акаунт