неадекватни истории със суетящите се роднини

  • 9 545
  • 121
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 120
И аз се записвам във темичката.....дано след 7 месеца имам какво да разказвам ... за сега мога да разкажа от снощи.Ходихме да кажем на моите родители, че ще стават баба и дядо и цял ден аз мисля как точно да им го кажем, отиваме ние, сядаме на масата и точно татко ще казва наздраве и аз го прекъснах и им казва "Аз само да съобщя нещо - ще си имаме бебе" при което майка ми щеше да си изтърве чашата и взе да ме прегръща,  да се радва, а коментара на баща ми към милото беше "Лелеееееееееееееее как ще се напием като се роди" при което аз  newsm09 smile3516 smile3515и сред това дружно се почерпиха за новината.Като се прибирахме и милото се сети че не е казал на брат си.Звънка му и му казва "Честито чичоооооооо!" при което той си помислил, че аз съм родила и му вика "Момче ли е?"  #Crazy #Crazy #Crazy  а моичкия загуби ума и дума  и му казва "Ами не знам ще видим какво  ще излезе!"

# 121
  • Мнения: 1 367
Днес си говорихме с една приятелка за раждането й и тя ми разказа следната история.Отива тя да ражда,но не казва на майка си по ред причини.Лежи си кротко вързана на системите и в един момент майка й звъни по телефона-разбрала незнайно как,че момичето ражда.Първата реплика не е била например "Как си,боли ли те" или "Кураж" или нещо такова,не.Жената искала да знае защо на нея никой не й казал.Приятелката ми беше много обидена.

Общи условия

Активация на акаунт