LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 69 - Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 71 956
  • 1 560
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 1 906
Уж прочетох първия пост  Blush , но пак някои неща не са ми ясни. Обърква ме това, че направих едната поръчка, която беше с БД. Доста след това си сложих няколко нови неща в кошницата, а сега като отварям там, където ми казвате си стоят и предишните и новите неща  #Cussing out .

# 1 516
  • Мнения: 5 790
То от там никога, нищо не изчезва. Чак след 6-7 месеца или някакъв брой поръчки. И статусът му не се променя - в процес на подготовка - стои и след като си получиш нещата.

# 1 517
  • Мнения: 1 906
Сега пак влязох там "suivi de commande" и ми излиза следното съобщение "votre suivi de commande ne comporte aucun article"  Thinking

# 1 518
  • Мнения: 326
момичета коя марка бяха най големите мъжки панталони Rolling Eyes
редактирам се
открих ги Embarassed

# 1 519
  • Мнения: 1 140
Incognito, май не си направила поръчка. Ако си направила, в суивито ще има изредени всичките продукти, които си поръчала и срещу тях ще пише дата на поръчката и статус.

tuiti, марката е Taillissime

# 1 520
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
galinagd , какво значи крайни номера? Има ли 35/ 36 номер? Бих си взела едни.

Има 36 и 40 Отговарят си обаче са за широк крак.

Жалко значи, няма да ме огреят Sad

# 1 521
  • Мнения: 733
До сега май не ми се е случвало, затова може ли някой да ми каже - имам в кошницата блуза на една цена и стои там от няколко дни. През това време влизам, излизам от сайта, сменям си акаунта, но си стои на цената на която съм я сложила. Сега я гледам в сайта на по-висока цена. Като тръгна да плащам това проблем ли ще е? Или може би автоматично ще ми се начисли по-високата цена?  newsm78

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 18:24 от Stefoni

# 1 522
  • Мнения: 103
А някой случайно да знае къде зачезна хубавото евтино детско сако от 3.50  newsm78

# 1 523
  • Пловдив
  • Мнения: 4 733
Имате ли впечатления от тази ленена ризка?

# 1 524
  • Мнения: 4 916
Имате ли впечатления от тази ленена ризка?
...

Не, но я чакам с поръчката с центовете.

# 1 525
  • Мнения: 1 140


Момичета, някоя поръчвала ли е тези кецове, дали си отговарят на номера или трябва плюс един като при маратонките? И още един въпрос, изтеглиха ли ви вече парите за поръчките с центовете от 1 юли?

# 1 526
  • Мнения: 178

 И още един въпрос, изтеглиха ли ви вече парите за поръчките с центовете от 1 юли?
Моите -да! Сега чакам да дойдат  Grinning

# 1 527
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Сега погледнах, моите пари за поръчката на 01.07. са изтеглени вече!  Peace Отчетено е на 04.07.

# 1 528
  • Мнения: 326
Момичета, някоя поръчвала ли е тези кецове, дали си отговарят на номера или трябва плюс един като при маратонките? И още един въпрос, изтеглиха ли ви вече парите за поръчките с центовете от 1 юли?

На мен в петък ми ги дръпнаха.

# 1 529
  • Мнения: 3 216
Моите пък още не са изтеглени  Crossing Arms Не че се натискам, де, то пак не е гаранция, че всичко ще дойде  Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт