Къде и какво ядат децата на морето?

  • 3 211
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 367
Децата водим на море от 8месечни.
Goтвя и всички ядем каквото съм приготвила,на плаж седим до макс 12.30 и се прибираме за обяд.Вечеряме също в къщата защото децата лягат в 8.30 и хич не ми е весело да тичам по ресторанти,да чакам и да занимавам нервни деца и баща им Laughing Въпрос на разбирания е,аз и у дома избягвам ресторанти по редица причини,не ми тежи да нарежа салата и да забъркам супа ако си спестявам нерви,пари,притеснения от кога е супата в ресторанта,търсене на подходящо място и губене на ценно морско време..
Буркани носех докато ядяха такива,до към 18м.

# 31
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На 1,2 години заведохме детето на море, на квартира.
Имах възможност всяка сутрин да му приготвям закуската.
За обед и вечеря му давах пюрета, плодове, взимах му супи или подходяща храна от заведенията, които се хранехме и ние.
Като цяло нямахме проблеми с изхранването му.

Миналата година и тази година бяхме на ол инклузив. Въпросът с храната изобщо не стоеше на дневен ред.

# 32
  • Мнения: 799
В Царево има голям супермаркет СВА, в който има доста богат избор на пюрета, каши и т.н.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Яде каквото и ние ядеме в ресторант.На 1,6г я заведохме на ол-инклузив и си ядеше без проблем обща храна.Не бих се нагърбила да готвя на море.

# 34
  • Мнения: 1 187
супи, как какво, на пюрета ли сте още? newsm78

# 35
  • Мнения: 8 999
До навършването на 3 г. децата ми ядяха от бурканчета /готова храна/ плюс някоя и друга хапка от нашата храна в ресторантите /таратор, принцеса с кашкавал, палачинки, сладолед, малко супичка, печена риба/, а от магазина им взимах прясно и кисело мляко, бисквити, кроасани, сирене, кашкавал, яйца, плодове и зеленчуци. След това вече си ядяха всичко, което предлагаше съответната кухня, но от жегата малко си губеха апетита и повече наблягаха на сухоежбини. Не смятам, че това е фатално, ако става дума само за около месец годишно.

# 36
  • Мнения: 161
Каката водихме на море за първи път на 1,5 мес. Изкара цялата почивка само на АМ и плодове. Тя и вкъщи си беше много злояда, готовите пюрета ненавиждаше, домашната храна внимателно си подбираше и то само ако е сготвена от баба. Но тъй като баба й не беше на разположение, се пробвах аз да готвя, резултат 0....  И след третото изхвърлено ядене, престанах да се вживявам, оставих детето на мира и то беше много щастливо от този факт. Не успях да я "уморя" от глад за двете седмици на морето, даже видимо беше напълняла, или поне пораснала след прибирането ни.
Сега ми предстои първо море и с малкия. Мисля, че няма да имам проблем, защото той все още с апетит хапва готови храни от бурканчета и не е много придирчив. Смятам да си взема любимите му пюрета оттук, въпреки, че там където отиваме със сигурност ще има голямо разнообразие на качествена храна.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Щом яде още пюрета е лесно - пълниш чантата и готово.
Ние септемри ще заминаваме на почивка - ще яде от кухнята в хотела, нито АМ, нито пюре иска да вкуси моята дъщеря.

# 38
  • София
  • Мнения: 44 106
Миналата година му носех бурканчета на морето...тази някак ще му се наложи по заведенията Wink
другия вариант е ако има как да готвиш...ама то - егати почивката ще е Simple Smile

# 39
  • Мнения: 4 784
В хотела ще сме на АИ, където има дооооста богато меню, не сме за пръв път там и до сега винаги сме били доволни от качеството на предлаганата храна. Там ще го храня.

# 40
  • София
  • Мнения: 17 592
Ми май като се замисля това с пюретата ми се струва най уда4ното решение,мога да стерилизирам храна в буркан4ета оба4е после каде да ги топля????? newsm78 newsm78 Там където ще отседнем няма котлон #Cussing out

Носех готови пюрета. Не съм ги топлила. Само отварям и "тъпча". Simple Smile

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 551
на 1 година като я водихме ядеше пюрета но следващите години(на 2 и на 3 години)си ядеше по ресторантчета без проблем на обед супа или някаква манджа а сутрин и вечер в хотела си имахме храна на блок маса.Не сме имали проблем.Мисля че дете на 1.9 може спокойно да си яде с вас по ресторанти(няма да сядате на разни съмнителни разбира се)

Общи условия

Активация на акаунт