Какво правите ако някой мъж...

  • 6 734
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 103
Абе повечето жени си въобразяват, че ги гледат, ама аре карай...
Човек мъжете са ужасно нагли, казват ми наздраве идват да се запознаваме.

# 76
  • Мнения: 274
Баси наглите мъже! Мръсници! Според мен искат да имат секс с теб.

# 77
  • Мнения: 5 103
Е може и да искат да чете ме книги в библиотеката, ти от къде знаеш какво искат Wink

# 78
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Ами да си зяпат бе, не ми пречи, стига да не нахалства, зяпането е без пари (все още WhistlingMr. Green

# 79
  • Мнения: 2 448
Абе повечето жени си въобразяват, че ги гледат, ама аре карай...

А мъжете въобразявате ли си понякога, че ви гледаме?  newsm78

# 80
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Абе повечето жени си въобразяват, че ги гледат, ама аре карай...

А мъжете въобразявате ли си понякога, че ви гледаме?  newsm78

Не понякога, а в 99,99 % от случаите.

# 81
  • Мнения: 2 448
Абе повечето жени си въобразяват, че ги гледат, ама аре карай...

А мъжете въобразявате ли си понякога, че ви гледаме?  newsm78

Не понякога, а в 99,99 % от случаите.

Благодаря ти, но все пак предпочитам мъж да ми отговори.  Grinning

# 82
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Абе повечето жени си въобразяват, че ги гледат, ама аре карай...

А мъжете въобразявате ли си понякога, че ви гледаме?  newsm78

Не понякога, а в 99,99 % от случаите.

Благодаря ти, но все пак предпочитам мъж да ми отговори.  Grinning

Знам, ама понеже знам също и че в 99,99 % от случаите послъгват, та затова не се стърпях ... Grinning

# 83
  • Мнения: 750
Какво правите ако, в някой бар например, от съседната маса някой мъж упорито и втренчено ви гледа цяла вечер. Личи си че ви съблича  с поглед. Но в същото време нищо не предприема. Вие да кажем сте с приятелки. Как постъпвате в такива случаи. Правите се че не го забелязвате, отивате при него на масата и му правите забележка да престане да ви гледа защото ви смущава или правите първата крачка за запознанство. И изобщо дразни ли ви когато мъжете ви оглеждат упорито и нагло.
Боре,да не са те шамаросали след като гледа така втренчено и упорито дамата...
Бъди мъж!
Отиди при нея,целуни и ръка и и поръчай питие! Mr. Green
По темата-с очи и жест с ръце го питам какво гледа толкова.Това обаче го правя в момент в който той не очаква.Докато си разговарям с приятелката ми...а онзи ме гледа тъпо и погледа му шари по мен....докато си мисли,че не го виждам....в същата тази секунда когато устата му е отворена му правя онзи жест и очи и ръце който значи ''к'во гледаш'' и в този момент мъжа винаги се стряска. hahahaСлед което забива поглед в бара и не ме гледа повече!Много се забавлявам в този момент! Joy Joy
А в обратната ситуация,аз седя и настоятелно гледам някой пич на бара,събличам го с поглед,гледам го така както мъжете гледат жените....Тяхната реакция е-казват на всичките си приятели в бара,че го гледам,поглежда ме от време на време и той,но така,все едно,че случайно ме е погледнал.И така около 150 пъти случайно ме поглежда....и до там!Нищо не прави повече!Стои засрамен...черви се...обсъжда ме с цялата си банда аверчета...и на финала като си тръгвам минавам покрай него а той ме гледа като теле...
Бе,що сте такива заспита мъжете бе! Joy

# 84
  • Мнения: 677
Никога не гледам втренчено и не изпращам питиета. Никога не съм се запознавал с непозната в бар. А и с гледане не става, ако има някой да ни запознае-ок, ама да гледам втртечено...
И мен не ме гледат и не са ми изпращали пиене. Пък и аз по баровете се чувствам като на работа. А знаете приказката за оная работа и работата, нали?

# 85
  • Мнения: 2 448
Никога не гледам втренчено и не изпращам питиета. Никога не съм се запознавал с непозната в бар. А и с гледане не става, ако има някой да ни запознае-ок, ама да гледам втртечено...
И мен не ме гледат и не са ми изпращали пиене. ..


A ako ти изпратят пиене ще го върнеш ли?  Wink

# 86
  • Мнения: 677
Няма шанс, някоя мацка да ми изпрати пиене. Или ше е толкова зле, че наистина бих го върнал.

# 87
  • Мнения: 2 448
Няма шанс, някоя мацка да ми изпрати пиене. Или ше е толкова зле, че наистина бих го върнал.

Не бъди толкова черноглед, винаги има по някоя приятна изненада в живота.  Grinning

# 88
  • Мнения: 750
Никога не гледам втренчено и не изпращам питиета. Никога не съм се запознавал с непозната в бар. А и с гледане не става, ако има някой да ни запознае-ок, ама да гледам втртечено...
И мен не ме гледат и не са ми изпращали пиене. Пък и аз по баровете се чувствам като на работа. А знаете приказката за оная работа и работата, нали?

Тонки,нали не очакваш жена да ти изпрати пиене. Crazy
А Crazyко някой ти изпрати питие то той няма да е жена със сигурност! Mr. Green
Ако чаках някой да ме запознае с мъжа ми.....то нямаше да съм омъжена сега за моето злато!
Добре,че той ме заговори!
Щях да си остана стара мома! Joy
пп-не ме е гледал втренчено както Борис го е описал,не ме е събличал с поглед...но,дойде да се запознаем...За което никога няма да съжалявам!
Така,че никой никога не знае кой ще го заговори в бара и какво ще се случи след това! Whistling

# 89
  • Мнения: 677
Джане, отговорил съм по-горе дали чакам или не. Много ясно, че не.
А, и като те видях, се сетих, че се запознах с жена ми в бар. В стриптийз бар. Но ме запознаха преди тва, не съм я гледал втренчено. Аз по барове ходя да пия и да купонясвам. Непознати не заговарям. Никога.

Общи условия

Активация на акаунт